ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Rozdział I - Ucieczka
Autor Wiadomość
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Lipiec 09, 11:08   

Idę zobaczyć te skrzynie może znajdzie się w nich coś ciekawego-Powiedział Pyrokar
Pyrokar przeszukuje szkrzynie....,
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 09, 18:48   

Nadal czekam na reakcję innych... Jak napisze reszta dam wyniki wszystkim.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 09, 19:05   

A ja... Hmmm... A dobra, trzymam sie innych nic nie robiąc :p
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Lipiec 09, 20:22   

Co jest w tych skrzyniach?
Podchodzi i się pyta
_________________

 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 09, 21:52   

Rozłupaliście wszystkie skrzynie. Znaleźliście tam tylko parę starych książek, kilka zardzewiałych garnków i kawałek porwanego pergaminu z tekstem. Znowu pisany dośc szybko i niewyraźne. Jednak tym razem w języku ludzi.
Skoro to czytacie jesteście już coraz bliżej mojej siedziby. To co widzicie to pozostałości po pierwszym obozie armii buntowników, przed atakiem demonów. Zmierzajcie dalej na północ. Starajcie się nie wzbudzac podejrzeń i nie trzymac się głównego traktu. Kilka demonów nadal patroluje teren.
Oczekuję Was z niecierpliwością.
Ultgar
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 9 Lipiec 09, 11:14   

- Nie pozostaje nam nic innego jak zaufać temu Ultgarowi i iść na północ. Chodźmy lasem, niedaleko głównej drogi, aby czasem nie zabłądzić. - Powiedział Torghen, wziął swoje rzeczy i ruszył z miejsca.
- Też tak uważam! - Wykrzyczał Xevius i poszedł za Torghenem.
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Lipiec 09, 11:18   

-Tylko lepiej bądźmy bardzo ostrożni-powiedział Pyrokar
Ostatnio zmieniony przez All Filippo 9 Lipiec 09, 11:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Lipiec 09, 13:38   

- Dobra chodźmy - Powiedział William
_________________

 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 09, 21:39   

Zmęczeni długą wędrówką wreszcie docieracie na miejsce. Witają Was dośc chłodne spojrzenia mieszkających w obozie orków. Dowiedzieliście się od któregoś ze strażników że Ultgar zostawił dla Was wiadomośc.
Wybaczcie mi że jesteście zmuszeni na mnie czekac. Pilna sprawa wymusiła na mnie opuszczenie obozu. Czujcie się jak u siebie. W razie problemów zgłoście się do mojego zastępcy, Chara-kuna. Rozgłoście się. Niedługo wrócę
Podpisano : Ultgar.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 09, 10:12   

- To teraz popytajmy o tego Chara-kuna i może od niego już się czegoś dowiemy. Przy okazji zapytamy o miejsce do spania, bo wśród tych wszystkich orków nie za dobrze się czuję. - Powiedział Torghen trzymając rękojeść miecza i mierząc wzrokiem otaczających go orków.

- Dobra, byle szybko. - Powiedział roztrzęsiony Xevius.
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 11 Lipiec 09, 14:34   

Dobra to ja pójde się spytać tutejrzysz strażników, napewno wiedzą gdzie jes ten Chara-Kun
_________________

 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 11 Lipiec 09, 18:16   

-Ide z tobą...
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 09, 20:17   

Zmęczeni pytaniem wszystkich strażników w obozie dowiedzieliście się kilku rzeczy. Chara-kun raczej przychylny Wam nie jest. Znajdziecie go w wielkim namiocie wodza. W południowej części w dużej murowanej chacie znajduje się stołówka. Natomiast Wasze kwatery to ziemia i położone na niej liście.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 09, 10:11   

Ja idę pogadać sobie z tym Orkiem, musi coś wiedzieć o pobycie Ultgara. Nie będę tutaj stał na próżno! Kto idzie ze mną?! - Wysłowił się wściekły Torghen.

Ja ci pomogę! Przecież co to za warunki nam przygotowali?! Trzeba się tutaj trochę rozgościć... - Popierające słowa Xeviusa wypowiedziane do Torghena.
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 09, 10:20   

I ja również - powiedział Lethos
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz