ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Śmieszne sytuacje w szkole
Autor Wiadomość
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 20 Kwiecień 11, 22:36   

Ja jak byłem w podstawówce, to codziennie był jakiś ubaw. Swego czasu rozdawali w ów szkole mleka w kartonikach, raz na lekcji nauczycielka zajęta była pisaniem czegoś w dzienniku, a koledzy rzucali po klasie do siebie kartonikiem(pełnym) i pech chciał iż raz kolega nie złapał i mleko poleciało wprost w stronę nauczyciela. Innym razem kolega rozlał coś na korytarzu i pani woźna kazała mu to powycierać, on wziął z WC ręcznik papierowy, powycierał nim podłogę, po czym przeżuł i połknął go(?!). Raz na matematyce nauczyciel pytał tabliczki mnożenia.
N: 2/3 * 3/2, ile to jest?
K: To Pani tego nie wie!?

Ogólnie to w w VI kl. podstawówki na każdej lekcji było się z czego śmiać, w dalszych klasach już mniej.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 21 Kwiecień 11, 07:36   

Może starszych nie będzie to bawić, ale mnie to bawi. ;-)

Religia.

Ks: Do sakramentów używamy oleju krzyżma i jakiego?
K: Kujawskiego
Ks: Mów sakramenty święte!
K: A po co?
Ks: Po gów**.
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Trndjava 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold Crusaders extreme
Wiek: 26
Posty: 52
Skąd: Łódź
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Marzec 12, 16:37   

dzisiaj babce od polskiego spadła książka z biurka i mówi:

"kto mi zwalił"
_________________
To, że mam słuchawki nie oznacza, ze was nie słyszę, testuje, czy obgadujecie mnie za plecami.
 
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Sierpień 12, 19:22   

kiedyś typo ze szkoły (klasy) przyszedł w bluzie JP i na koszulce miał HWDP wiecie jaką minę miał jak się dowiedział że będzie spotkanie z policjantem :D
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
Fan Twierdzy 
Osadnik

Gra w: SH,SHC,SH2
Posty: 29
Skąd: Końskie
Medale: Brak

Wysłany: 10 Sierpień 12, 15:16   

Mojego kolegę z klasy kiedyś zdenerwował chodzący również do naszej klasy "Maciuś" (tak wszyscy go nazywają) i na przerwie na cały głos (przy pani) krzyknął Spier***** żydzie.
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 14 Sierpień 12, 14:26   

Taa.... chyba w drugiej klasie gimnazjum taki jeden (Tomasz) miał śpiewać na muzyce z pamięci, nie umiał i dostał jedynkę. Nauczycielowi wkrótce się gitara zepsuła a Tomek wtedy zawołał: "To za to że pan mi wstawił jedynkę" :-)
 
 
ElmO0o 
Wędrowiec


Posty: 9
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 16 Sierpień 12, 14:48   

Fan Twierdzy napisał/a:
Mojego kolegę z klasy kiedyś zdenerwował chodzący również do naszej klasy "Maciuś" (tak wszyscy go nazywają) i na przerwie na cały głos (przy pani) krzyknął Spier***** żydzie.


Bardzo zabawne. ...
 
 
Fan Twierdzy 
Osadnik

Gra w: SH,SHC,SH2
Posty: 29
Skąd: Końskie
Medale: Brak

Wysłany: 3 Wrzesień 12, 10:50   

Na lekcji polskiego niedaleko szkoły leciał helikopter. Mój kolega Darek siedział przy oknie i kiedy usłyszał hałas wstał (przy pani) i krzyknął: "Rosjanie!!!". Po chwili wskoczył pod ławkę i dostał uwagę.
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 5 Wrzesień 12, 17:27   

Mamy w klasie pewnego Mikołaja, który jest "nieco" gruby i z tego powodu część osób z niego "żartuje". Ostatnim razem, kolega Rafał wyjął skądś kanapkę, chwycił za górną część bułki i zaczął ją rozdziawiać (tak, ze kanapka przypominała gadająca głowę) i mówić 'ZJEDZ MNIE, ZJEDZ MNIE", będąc cały czas zwróconym w kierunku Mikołaja


Innym razem, siedząc przed szkołą (w czasie lekcji) w klasie naszej wychowawczyni otworzyły się okna, a z nich wyleciały dwie doniczki z kwiatami - sądząc po śmiechu, musieli mieć dobry ubaw
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 5 Wrzesień 12, 17:36   

Na Angliku babka nam czyta od czasu do czasu "engliszowskie" kawały. Ostatnio przeczytała jakiegoś suchara że by mogła całą Afrykę wyżywić, a ja wykrzykuję na całą klasę: "Takie suche że aż śmieszne!". wszyscy w brecht :D


Albo ostatnio wchodzimy do klasy od Polaka a na tablicy wypisane dużymi literami: "Szlahta nie popeunia błendów ortograficznyh. Szlahta urzywa szyfru." xD
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 5 Wrzesień 12, 19:24   

Moje jedyne pytanie na lekcjach organizacyjnych:
"Czy nieprzygotowania przechodzą na następny semestr?"
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 22 Październik 12, 14:00   

Na godzinie wych., na kartkach mieliśmy spisać cechy swego charakteru, wygląd itp. Później pani mieszała kartki czytała co kto napisał, a reszta klasy miała zgadnąć kto to ( taki test pedagogiczny czy się znamy :) ). Doszło do kartki jednego z kolegów, pani czyta: "lubię crossy, dawniej uprawiałem bardzo ekstremalny i niebezpieczny sport" ( jeździł na crossie :P ), a nagle ktoś krzyknął: "a co uprawiałeś? grę w szachy?". Jak zwykle wszyscy w brecht :D
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Verson 
Wolny chłop

Gra w: GTAV,Heathstone,Farcry3,LOL
Wiek: 22
Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 13 Sierpień 14, 12:39   

u nas w 6 klasie się działo

Polski:
-Michał a ty to gdzie mieszkasz?
Kolega wyciąga się i wskazuje palcem na miejsce gdzie mieskza i przeciagając się mówi -Eeeeh, tam

Albo kiedyś koledze za szafkę wpadła książka od histy i odepchnęliśmy szafkę żeby kolega mógł wejśći gdy tam wszedł zablokowaliśmy mu wejście wchodzi nauczycielka od przyrody i mówi
-Gdzie jest Grzsiu?
Całą klasa siedzi cicho a on
-tu jestem!
:D

albo lekcja polskiego

mieliśmy stare drzwi i się rozwalały kilka razy do roku
ale do rzeczy mam y lekcje polskiego wchodzi nauczycielka od matmy otworzyla drzwi opadly chodzi o to ze sie zacinały jeszcze raz z bara i wszystkie nawiasy poszły ^^ a ona do nas
-Co wy zrobiliście?
Chwile potem na zebraniu
wychowawczyni -Kto zepsuł te drzw
matki:Pani od matematyki
następnego dnia podczas matematyki
Czemu mówicie że ja zniszczyłam drzwi ? grześ do odpowiedzi ! Jak obliczać działania gdy mamy niewiadomą?
oczywiście zpytała sie tego czego jeszcze nie mieliśmy więc postawiła mu 1 i jeszcze do nas
Czemu wy się nei uczycie ?
Ja mówie :ale prosze pani tego jeszcze nie było.
a ona : Ups. Dajcie mi korektor :D
albo inna sytuacja

pani od historii weźcie pozabijajcie te muchy a naczycielka od matmy nie zabijajcie tych much one tez chca zyć^^
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz