ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Robin Hood: Legenda Sherwood
Autor Wiadomość
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 09, 11:22   

Nie, podczas misjii o uwolnieniu Sir Godwina trwa noc, czy taki "Półzmrok". Ja nie wiem, co to za misja, to chyba jakaś akcja poboczna
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 09, 12:07   

A może to odbijanie zamku Lincoln? Bo jedyna misja poboczna jaką znam to bonusowy poziom po ukończeniu gry.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 09, 12:11   

Chodzi mi np. o to, że jeśliwejdziesz gdzieśtam to możesz spotkać jakąś akcję, np. zdobycie Świętego Olejku w York.
To jednak chyba wersja beta jakiegoś poziomu, bo tam widać czarnego rycerza, a takowi występują pod koniec gry, a zdobywamy zamek dosyć szybko.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 09, 13:00   

Ale mi chodzi o zdobywanie Lincoln jak książe Jan je zajmie po uwolnieniu Godwina
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Lipiec 09, 15:52   

Ja próbowałem w to grac ale grafika mnie odstraszyła...
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 09, 15:57   

Przecież grafika jest ładna, dopracowana 2D!
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 23 Lipiec 09, 23:28   

To może coś u mnie jest nie tak , chociaż gram na rozdzielczości 1024X768 to widze same kwadraty :D
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 28 Lipiec 09, 17:33   

Może przybliżyłeś sobie widok przypadkiem ? Ogólnie grafika jest ładna :) Gra sama w sobie też bardzo fajna. Lubiłem w nią grać. Ciekawy system walki... Ładne zamki ;)
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 6 Styczeń 10, 14:20   

I napady na konwoje. Szkoda że krótkie...
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
oliwier 
Osadnik

Posty: 39
Medale: Brak

Wysłany: 8 Styczeń 10, 16:45   

To oprócz Twierdzy najlepsza gra w jaką grałem.Najtrudniejsza była dla mnie walka z Longchampsem.
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 8 Styczeń 10, 16:54   

Dla mnie najtrudniejsza misja to oblężenie Yorku...

Bo długa itp.
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
oliwier 
Osadnik

Posty: 39
Medale: Brak

Wysłany: 9 Styczeń 10, 09:27   

Dla mnie ogólnie były trudne walki.Oczywiście nie z żołnierzami.Fajne teksty ma mały John.
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Styczeń 10, 21:41   

Załatwiłem sobię tę grę i wg. mnie ta gra na te lata jest do kitu...
No może wtedy była fajna, ale nie to co teraz
_________________

 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 11 Styczeń 10, 13:48   

łau widzę że całkiem sporo osób w to gra :-) dla mnie najtrudniejszą misją jest oblężenie Yorku.
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 10, 15:44   

A ja się pochwale że Szkarłatnym Willem Pokonałem 11 Rycerzy (Piechota Dwuręczne miecze bez tarczy) w pierwszej misji w Derby co się dowiadujemy że Książe Jan jest zdrajcą:P.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz