ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Panzer
25 Czerwiec 09, 19:02
Stronghold 3, czy Stronghold Crusader 2?

Bardziej czekasz na...
Stronghold Crusader 2
56%
 56%  [ 37 ]
Stronghold 3
26%
 26%  [ 17 ]
Coś jeszcze innego
12%
 12%  [ 8 ]
Nie mam zdania
4%
 4%  [ 3 ]
Głosowań: 65
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 09, 12:12   

Ja bardziej czekam na coś innego. Stronghold Kingdoms :E.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 23 Czerwiec 09, 12:17   

Ja myślałem, że Kingdoms bardziej Medieval 2: Total War będzie przypominało, albo Age of Empires, a kontynuacja jedynki i zmienienie na MMO to głupi pomysł (to drugie jest głupsze).
_________________
Good night white pride
 
 
xSoNyx 
Wolny chłop


Wiek: 29
Posty: 79
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 23 Czerwiec 09, 12:54   

... ta glupi pomysł ...

znając ciebie zaraz po wydaniu KINGDOMS będziesz w to grał:P

Według mnie KINGDOMS to trafiony sposób ale wszystko zależy od tego jak autorzy przedstawią nam grę.
_________________
Nie ma takiej wojny której nie można wygrać.
 
 
sir Ryszard 
Wolny chłop


Gra w: CS 1.6
Wiek: 26
Posty: 54
Skąd: Napewno nie traficie
Medale: Brak

Wysłany: 25 Czerwiec 09, 20:52   

Stronghold crusader 2 może by isę odświeżyło trochę pamięci o krucjatach xd
_________________
Stronghold 4ever ^^

Strasznie długo mnie tu nie było :(
 
 
Lord Twierdza 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms, Twierdza 2
Wiek: 30
Posty: 46
Skąd: Męcina
Medale: Brak

Wysłany: 5 Wrzesień 09, 14:00   

Ja proponował bym aby zespół Firefly Studios stworzył grę w której znajdzie się tez Polska (między innymi) np. coś z krzyżakami (Bitwa pod Grunwaldem). Kilka polskich jednostek lub Przynajmniej jakaś jedna specyficzna dla polskiego średniowiecza. Gra powinna posiadać wciagającą Kampanie W jednej z nich mogła by być właśnie Bitwa pod Grunwaldem. Lub coś innego z polskiej historii w średniowieczu. Podobała mi się kampania z Twierdzy 2 ale ma tylko 12 misji. To dla mnie zamało. Chciałbym Strongholda 3D z 30 misjami. A Wy?
_________________
W życiu łap szczęśliwe chwile, inaczej zostaniesz debilem.
 
 
 
intel005 
Mieszczanin


Gra w: Strongold Crusader, Stronghold Legends
Posty: 103
Medale: Brak

Wysłany: 8 Wrzesień 09, 18:56   

Według mnie Firefly Studios powinno stworzyć Stronghold Crusader 2. Powinni dodać grafikę 3D i... jednostki fantastyczne (Dlatego Stronghold Legends tak mnie wciągnęło :-) ).
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 8 Wrzesień 09, 19:00   

Nie, nie nie!

Stronghold Crusader i 3D - kiepskie połączenie. Chyba, że się bardzo przyłożą. Jednostki fantastyczne i Stronghold Crusader - beznadzieja.
 
 
Lord Twierdza 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms, Twierdza 2
Wiek: 30
Posty: 46
Skąd: Męcina
Medale: Brak

Wysłany: 8 Wrzesień 09, 19:24   

Crusader 3D dla mnie OK. Ale fantastyczne jednostki absolutnie nie. ( ściągłem w końcu tego Firefox-a ).
_________________
W życiu łap szczęśliwe chwile, inaczej zostaniesz debilem.
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 31 Październik 09, 16:35   

Haha to będzię dziwna nazwa:
Twierdza Królestwa XD Hahaha
_________________

 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 09, 17:54   

Zawsze mogą nie tłumaczyć. ;-) Kingdoms brzmi lepiej. :D
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 17 Styczeń 10, 15:28   

Jestem za japan stronghold lub pratwierdzą.
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 17 Styczeń 10, 15:39   

Osobiście z niecierpliwością wyczekuję Stronghold Kingdoms. Wg mnie SH3 lub SHC2 to ciągnięcie na siłę ;) . Dlatego chciałbym czegoś nowego, np. rozgrywającego się w całej średniowiecznej Europie (jak zapowiadają twórcy SH:K).
 
 
 
ImpPoland 
Wolny chłop


Gra w: 1 Deluxe, Crusader, 2, Extreme
Wiek: 28
Posty: 67
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Medale: Brak

Wysłany: 4 Marzec 10, 18:20   

Fajnie by było jak by wszyło Stronghold Crusader 2, bardzo podoba mi się ten klimat ;D
_________________
http://www.youtube.com/user/Impcabal?feature=mhum - Poradniki oraz filmy z Stronghold Crusader i nie tylko!
http://www.lastfm.pl/user/Podwojny12 - Profil na last fm
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 6 Marzec 10, 12:51   

Zdecydowanie SC2. Po tak dużym sukcesie SC dziwię się żę zamiast kontynuować tą grę stworzyli coś innego . (Stronghold 2) Potem był Stronghold Legends gra zupełnie z innej beczki a potem nieudana próba stworzenia dodatku (Extreme) do najlepszej gry z serii.
Niedawno wyszła wersja Alpha gry Stronghold Kingdoms jednak nie wydaje mi się żeby zdobyła sobie takie rzesze fanów jak Crusader :)

Więc uważam ze najlepszym rozwiązaniem była by kontynuacja Stronghold Crusader :)
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 6 Marzec 10, 13:58   

Mi się najbardziej podobały w Twierdzy 1 te pierwsze misje, gdzie używamy głównie słabych jednostek, a w krzyżowcu tak się nie da. Mi chodzi głównie o tematykę, bo na krucjaty szło najlepsze rycerstwo, więc "słabe" jednostki np. w kampanii to ciągnięcie na siłę. Dlatego wolę zwykłą, średniowieczną europę, "gdzie się ginie od 1 strzały, a nie od 200".

Po obejrzeniu wideo bardziej mi się spodobało Kingdoms. Może i nie gram w testy alpha, ale teraz MMO nie wydaje się takie głupie. Jednak najbardziej mnie niepokoi jedna informacja, mianowicie, że gra będzie darmowa, a płatne będą tylko "polepszacze". To zrobi z tej gry "lepsze Plemiona". Będzie masa słabych graczy i umiejętność grania w poprzednie części na nic się nie przyda, bo i tak lepszy będzie ten, kto więcej zapłaci. Wolałbym, żeby była do kupienia, i wtedy wszyscy by mieli równe szanse, a nie jakieś konta premium.

Najbardziej bym wolał jednak coś jak jedynkę (z grafiką 2D), tylko gdzie jest więcej jednostek i można "działać z mapą", czyli coś jak w serii Total War. Nawet MMO w takiej grze to nie jest AŻ tak głupi pomysł, jednak wolałbym zwykłą strategię, gdzie gra się opiera chociaż trochę na historii.
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz