ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze propozycje dotyczące strony stronghold.gry-online.pl
Autor Wiadomość
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Listopad 09, 14:27   

Ale można dodać bez opisu
_________________

 
 
Kubala 
Wolny chłop


Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 26 Listopad 09, 17:50   

Trzeba by częściej aktualizować stronę np. dodać poradniki do poszczególnych części, bo te linki... Nie wszystkie są dobre. Poza tym aktualności, turnieje, konkursy itd.
_________________
"Nobody Expects the Spanish Inquisition" - Monty Python's :D
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 30 Styczeń 11, 13:00   

Jakiś czas temu(1,5 roku chyba) w tym temacie padła propozycja zebrania artykułów z zagranicznych stron i porozdzielania zadań przetłumaczenia ich. W świetle ostatnich wydarzeń ta inicjatywa może, po pewnym zmodyfikowaniu, przyspieszyć rozwój strony.

Ostatnio dość dużo dzieje się w świecie SH - zostało niewiele czasu do premiery SHK, zaś twórcy gry zapowiadają już wyjście SH3. W związku z tym nie da się ukryć, że będzie o czym pisać. Myślę, że już teraz mogłyby powstawać artykuły na temat SHK.

Mówiąc krócej, proponuję zebranie wszystkich tematów artykułów, które zdaniem Admina, jak i innych użytkowników byłyby potrzebne na stronie, a nie zostały jeszcze napisane. Nie muszą to być tylko artykuły o SHK i SH3 - niewykluczone, że i o wcześniejszych częściach gry jest jeszcze wiele do powiedzenia.
Oczywiście, tłumaczenia angielskich artykułów o grze też byłyby ciekawe, jednak myślę, że mając dostęp do źródeł takich jak chociażby otwarta Beta SHK, równie dobrze możemy pisać na własną rękę.

Najlepiej byłoby oczywiście założyć odpowiedni temat, gdzie te wszystkie pomysły byłyby zebrane w całość, zaś poszczególni użytkownicy mogliby podejmować się pisania potrzebnych artykułów, "zaklepując" tematy.

Inicjatywa ta, nawet jeśli nie przyniesie takich skutków, jak szybkie wyczerpanie tematów, na pewno przyspieszy chociaż trochę rozwój strony.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Styczeń 11, 14:29   

Taaaak, przydałoby się trochę nowych artykułów na stronce ;) . Tłumaczenie z HeavenGames to nienajgorszy pomysł, ale pisanie swoich - jeszcze lepszy ;) .
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 30 Styczeń 11, 16:03   

Zapychanie strony artykułami dotyczącymi poprzednich Strongholdów nie jest konieczne. Za to cały dział Stronghold Kingdoms czeka na uzupełnienie. Gra jest już publicznie dostępna, więc można bez obaw wykorzystywać i publikować informacje o niej.
Dzisiaj już nic nie zrobię, ale jutro, po egzaminie mogę przygotować listę artykułów dotyczących SK, które na pewno przydałoby się napisać.

O S3 nie ma zbyt wielu informacji, więc tutaj nie zaszalejemy.

Lord Smerf, Siwy, musiałem przenieść Wasze posty do właściwego tematu.
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 11, 19:49   

Co się tyczy artykułów zza granicy, to można by przetłumaczyć solucje map lub dokończyć pisanie własnych, polskich. Z doświadczenia wiem, iż jest na nie duży popyt :p . Takie solucje mogłyby wzbogacić portal :) . Poza tym chyba na SH.gry-online.pl jest wszystko, co potrzeba ^.^
 
 
 
Buzmit 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie :)
Wiek: 27
Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 31 Lipiec 11, 14:32   Rubryka premiery

Proponuję w rubryce premiery dodać grę stronghold kingdoms :)
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 31 Październik 11, 18:36   

Nikt już dawno nie miał pomysłów ? Ja mam taki pomysł, żeby zrobić konkurs na banner strony, a potem wszędzie go umieszczać tak, żeby reklamować stronę bo tutaj tak cicho, że przydałoby się trochę ją reklamować.
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 31 Październik 11, 19:11   

Aktualnie trwa konkurs na prace związane z serią Twierdza, więc bannery też jak najbardziej mogą być :) Zresztą na razie banner strony jest i prezentuje sięcałkiem ładnie ;)
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 31 Październik 11, 19:54   

Ja bym proponował w dziale "Mapy" podlinkowac do tematów na forum, gdzie są co ładniejsze mapy, bo podejrzewam, że większość graczy poszukując map na oficjalnej stronie chce je znaleźć tam - raczej nie wejdą na forum, a co dopiero przekopywac sie przez stos tematow.

Jeśli Odynowi sie bedzie nudzić to może wybrać po prostu co łądniejsze i wstawić bezpośrednio na stronę, oczywiście podpisując nickiem twórcy. Tak byłoby nawet lepiej, bo wtedy mapy wrzuciłoby się na serwer strony i nie będzie "zagrożenia", że link do rapidshare/speedyshare wygaśnie.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 11, 17:17   

Siwy, podlinkowanie tematów z mapami, albo wybranie ciekawszych pozycji to dobry pomysł. Problem w tym, że jeśli ktoś z Was nie przygotuje jakiegoś podsumowania map, to na samym pomyśle się zakończy :P Znalazłbyś trochę czasu, żeby poszukać dobrych mapek i jakoś sensownie je zebrać? Najlepiej by było, gdybyś ściągnął wszystkie mapy na swój dysk, przygotował pliki tekstowe z opisami (fabuła, historia dodana przez autora) o takich samych nazwach jak mapy i wysłał mi je. Ewentualnie może być też lista linków do postów z wybranymi mapami, ale wtedy zanim je wrzucę, może minąć sporo czasu.
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 11, 17:39   

Odyn
Jeśli chcesz mogę ci pomóc. Zrobić zdjęcia map, dać opisy autorów itp i ci wysłać przez PW, a ty byś wybrał czy ta mapa ma być czy nie oczywiście jak będzie jakaś mapa naprawdę marna to nie. I jak już to brać wszystkie mapy z subforum "Edytor map" ?
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 1 Listopad 11, 18:41   

Nie ma problemu, Imperatorze ;) . Chętnie się tego podejmę, ale nie gwarantuję błyskawicznego efektu - mam 3 projekty stron na głowie ;P. Ale postaram się zrobić to w miarę szybko, bo i nie ma szaleńczo dużo map.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 11, 19:13   

Siwy, skoro masz trochę pracy na głowie, to dam szansę Krystianowi ;)

KrystianM, zajrzyj do Edytora map i Pobieralni. Wybierz wszystkie mapy, które według Ciebie są godne uwagi i przygotuj je w paczkach, tak jak opisałem wyżej. Oczywiście mapy do S i SC poproszę w oddzielnych archiwach :)
 
 
KrystianM 
Wolny chłop


Gra w: SH Deluxe, SHC, Sh Deluxe 2, SH Legends
Wiek: 26
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 11, 19:46   

Ok, to ja już się biorę do roboty.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz