ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jaką ocenę wystawiłbyś SH2?

Jak oceniasz Stronghold 2?
jak włączę, to siedzę tydzień przed kompem i nie ruszam się z pokoju! (6)
14%
 14%  [ 18 ]
Bardzo dobre, panie dziejku. Zabawa na ładnych parę godzin. A jeszcze multi, edytor... Miodzio! (5)
27%
 27%  [ 34 ]
Przyjemna gra, jak to Twierdze. Do dziś pykam w co fajniejsze mapki. (4)
20%
 20%  [ 26 ]
Nie jest to Stronghold 1, a na multi tylko Crusader! Ale w kampanię trochę grałem. (3)
20%
 20%  [ 26 ]
Uważam, że Castle Attack 2 było lepsze od samej gry. (2)
6%
 6%  [ 8 ]
Gdyby nie logo Firefly, uznałbym to za ruską podróbę z bazaru. (1)
10%
 10%  [ 13 ]
Głosowań: 125
Wszystkich Głosów: 125

Autor Wiadomość
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 7 Wrzesień 09, 14:36   

Dwójka to tylko niedopracowany szajs, jak już mówiłem grafika też jest beznadziejna i też mam na full detalach ale i tak to niczego nie zmienia.
_________________
6023179
 
 
Kubala 
Wolny chłop


Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 24 Wrzesień 09, 06:58   Stronghold 2

Dużo zmian w porównaniu z "jedynką" lub z Crusaderem. Ciężko było się przyzwyczaić, ale gdy pogra się dłużej, to czuć ten klimat. Według mnie wszystkie atuty wyjdą, jak pogramy w tą grę kilka godzin. Może i zmiany ciężko było opanować, ale gdy się przyzwyczaisz, to gra wciąga. :-D Polecam :mrgreen:
 
 
Lord_Szajbus 
Wędrowiec

Wiek: 35
Posty: 11
Medale: Brak

Wysłany: 1 Październik 09, 19:34   

Jak dla mnie giera spoko!
Trudna bo trudna ale trzeba nauczyć się w nią grać.
Druga sprawa błędy.
Zainstalujcie najnowsze patche i gra powinna dobrze chodzić ja większych błędów nie zauważyłem .
Na początku można nie ogarniać tych wszystkich nowości,ale spójszcie z innej strony może jest wiele nowych budynków ale są też nowe jednostki, kamienie na murach , arabscy łucznicy na koniach, szaleńcy rzucający toporami.... To wszystko daje więcej nowości.
A dzięki nowym budynkom np.facet z gnojem tworzy się nowy klimat i gra jest nieco bardziej zbliżona do średniowiecza.
Mnie bardzo wciągną tryb być królem.
Czekam na odpowiedzi!!!
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 9 Styczeń 10, 17:06   

To jest prawie to samo co legendy (Nawet budynki są takie same [Prawie] a jednostki takie same)
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Kubala 
Wolny chłop


Posty: 51
Medale: Brak

Wysłany: 28 Marzec 10, 13:41   

Tyle, że legenda była potem, więc to legenda "zgapiła" od dwójki.
_________________
"Nobody Expects the Spanish Inquisition" - Monty Python's :D
 
 
ImpPoland 
Wolny chłop


Gra w: 1 Deluxe, Crusader, 2, Extreme
Wiek: 28
Posty: 67
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Medale: Brak

Wysłany: 27 Kwiecień 10, 18:40   

Hmmm... śmieszne wtapianie się postaci podczas walki, niestarannie wykonane budynki, beznadziejny tryb królotworcy i wiele innych rzeczy. Dałem grze ocene: 3. Liczyłem na coś więcej gdy uruchamiałem grę, zawiodłem się... Mam nadzieję że Firefly studios wróci na świetności, jak kiedyś, bo ich ostatnie tytuły to jakiś jeden wielki koszmar(Stronghold 2, Legends i crusader extreme). Zobaczymy jakie będzie to kingdoms...
_________________
http://www.youtube.com/user/Impcabal?feature=mhum - Poradniki oraz filmy z Stronghold Crusader i nie tylko!
http://www.lastfm.pl/user/Podwojny12 - Profil na last fm
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 10, 12:31   

Bardzo fajna gra , często w nią grywam.Piąteczka ode mnie.
 
 
Lord Twierdza 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms, Twierdza 2
Wiek: 30
Posty: 46
Skąd: Męcina
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 10, 08:53   

Niezła gra, fajna fabuła, według mnie grafika nie najgorsza (lubię 3D). Ta gra mnie wciągnęła podobnie jak Twierdza1. Denerwują mnie tylko liczne niedopracowania. ;-) :-P
_________________
W życiu łap szczęśliwe chwile, inaczej zostaniesz debilem.
 
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 11, 13:59   

Jak dla mnie, gra jest przecietna, ma kiepski edytor i nie dostarcza frajdy. na dodatek musze sie stresowac przestepczoscia, szczurami, odpadkami... Jak dla mnie 2.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Pepe220198 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold 2
Posty: 51
Skąd: Czestochowa
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 11, 15:48   

Mnie się akurat podoba :P Myślę, że Firefly robiło tą grę bardziej pod ekonomię ( limit wojsk 1000 -.- ) ale ja ekonomie lubię to mi się podobaa :D Daje 4 :P
_________________
Ekonomiczna:
1-12 [X]
Wojenna:
1-12 [X]
 
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 11 Marzec 11, 18:15   

"Gdyby nie logo Firefly, uznałbym to za ruską podróbę z bazaru" dokładnie , idealna odpowiedź.
Jak grałem w kampanię to czułem się jakbym pykał w SpellForce , a nie w Twierdzę :-/

Zmieniam oconę na 5.Jak się pogra , to wciąga :-D
Ostatnio zmieniony przez Artok 19 Marzec 11, 13:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
seitas 
Osadnik


Gra w: Czekam na trójkę :D,Minecraft
Wiek: 25
Posty: 26
Skąd: Tczew
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 14 Marzec 11, 12:41   

Gra jest bardzo ciekawa,troche kiepskie tłumaczenie dialogowe,mapki są ciemniejsze niż w poprzednich strongholdach,no i moim zdaniem wiele modów do tej gry mogłoby powstać.Bardzo ładna grafika,kiepska fabuła.Mimo wszystko daję 5,ponieważ gdy mam awarię neta na dłuższy czas to i tak bez niego się nie nudzę dzięki tej grze.

EDIT:Zgadzam się z ImpPoland na temat wtapiania się wojska w walkę,można było to bardziej urealnić,poza tym jednostki mają niewiadomo ile HP że żeby zabić dużego rycerza trzeba mu zadać ze 100 ciosów albo ogromną ilość łuczników/kuszników.
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 14 Marzec 11, 18:56   

Dla mnie 4. Jako plusy zaliczyłbym rozbudowaną ekonomię, nowe jednostki, możliwość zajrzenia do budynków, detale jak egzekucje i kary, tańce, uczty... Jako minusy: błędy, błędy i błędy!!! Nie muszę wymieniać już. Oprócz tego grafika, taka... zbyt mroczna i nie dokładna. No tak, zaraz ktoś powie "Średniowiecze to przecież mroczne wieki!" ale Jedynka miała taką bajkową grafikę, kolory itp. Idealną dla dziecka takiego jak ja wtedy ;)
_________________
"Tam gdzie wrogów k*pa,
i tam najlepszy szermierz d*pa."
 
 
krzych_6615 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold v1.2 (przez neta) Twierdza 2 v.1.
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 11, 15:01   

Gierka zajefajna te nowe możliwości itd..
Nowe jednostki
Ciekawa fabuła
Daje 5
_________________
Stronghold rządzi
 
 
 
Lordolis 
Wędrowiec


Gra w: SC,SCE,S1,SK,S2
Wiek: 25
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 5 Kwiecień 11, 13:59   

Sry za ocene przed chwilą wgrałem od nowa i zmieniłem zdanie 6 :mrgreen: .


Jakaś interpunkcja będzie ?
- Bordinio
_________________
Na Wojne Po Wiare i Honor !
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 5 Kwiecień 11, 14:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz