ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Omawiamy screeny
Autor Wiadomość
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 5 Październik 09, 15:14   

Gdzie jest tak napisane? Na screenach?

Dzięki, Kokoju. ;-)
Ostatnio zmieniony przez Lord Smerf 5 Październik 09, 17:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 5 Październik 09, 16:52   

Cytat:
bo tam piszę


Jest napisane.

Lord Smerf napisał/a:
Gdzie tak pisze?


Jest napisane.

Chyba chodzi o to, że na jednym z filmików widać, że będą budować budynki, a nie stawiać po kliknięciu myszką. Nie oglądałem za wiele filmików o tym, ale chyba gdzieśtam jest napisane ile potrzeba na zrobienie zbroi czy miecza.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
kijanek6 
Wędrowiec


Wiek: 35
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 5 Październik 09, 18:38   

W Kingdoms będzie się grało przez klienta (jak inne normalne gry). Twórcy powiedzieli że będzie to mieszanka klasycznego klienta z przeglądarkówką - domyślam się, że będzie jakaś możliwość gry przez przeglądarkę (dodatkowa). Edytora nie będzie - bo co on miałby edytować niby? Limity czasowe przy budowie niestety zapowiedzieli, mają one być po to aby zapewnić jakąś równowagę między graczami spędzającymi przy komputerze 12 godzin dziennie i 2 godziny. W praktyce zapewne po to aby tak szybko nie dało się budować zamków. :)

Ma ktoś jakiś dostęp do tego filmiku? Z YT go zdjęli dawno temu a nie widziałem go.
_________________
Kolor bordo, kolor krwi
Jestem dziki, jestem zły
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 13 Październik 09, 20:58   

I jeszcze - jak jest zdjęcie oblężenia zamku, to zauważyliście, że od północy na zamek maszerują jacyś oszczepnicy? Chłopi z włóczniami. Widać chyba wzięli uzbrojownych kmieci z Stronga 2.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
SERstrong 
Osadnik

Gra w: SC
Wiek: 29
Posty: 29
Skąd: zamosc
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 13 Listopad 09, 07:15   

odświeże lekko temat :)
mnie się wydaje że to zwykli włócznicy
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 13 Listopad 09, 10:07   

Oszczepnicy nie pasowaliby, ponieważ ta jendostka była za czasów Rzymu.
_________________

 
 
bot95 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader
Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 31 Grudzień 09, 10:33   

Prze analizujmy screen z drzewkiem technologii:

Możemy zauważyć 4 zakładki: Industry - Military - Farming - Education
Zapewne drzewko technologii zostało wprowadzone by np. nie było sytuacji że od razu budujemy wszystkie budynki, a tak musimy do nich "dojść"
W prawym górnym rogu możemy zauważyć "Reserach Points" (pewnie za te punkty będziemy prowadzić badania), a także przycisk "Buy Points", będziemy je kupować za surowce? Złoto? Czy może za prawdziwe pieniądze (alternatywa abonamentu)?

Przechodzimy do właściwego drzewka: jest to zakładka "Military", badanie "Castellation" odkrywa kolejne odnogi drzewka:

- Fortyfication: To na 4 "poziomie" wydaje się być wysokim murem, to na 5 to mała wieża.
Przy małej bramie i kolejnej wieży widać takie jakby "tarcze" a na nich liczby 16 i 17, czy to "wytrzymałość"? Czy coś innego?

- Vaults: Może chodzi tutaj o skrytki które chronią surowce przed złupieniem ich przez najeźdźcę?

- Defences: Widać tutaj wilcze doły, czy kocioł ze smołą. Zapewne w tej kategorii odkrywamy i ulepszamy różne rzeczy które "umilą" czas i zapewnią dodatkowe atrakcje podczas oblężenia naszego zamku.

Na filmie z alphy (który usunęli niestety z youtube) widać było badania które między innymi: przyspieszają wydobycie kamienia o ileś procent.

Apropo surowców: na mapie widziałem znaczki oznaczające niektóre z nich.
Wydaje mi się że na niektórych terenach znajdują się złoża tych surowców.
Gdy np. nie mamy dostępu do kamienia musimy kupować go na targu, lub (skoro to MMO) od innych graczy.

- - -

Co do chłopów: mi to wygląda jak pospolite ruszenie chłopów uzbrojonych w to co mieli pod ręką (czytaj. kije).
_________________
Podpisu Brak...
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 2 Styczeń 10, 19:10   

Tak szczerze mówiąc, to te nowe grafiki budowli (screeny podane przez Cruxa na początku tematu) nie podobają mi się. Lepiej byłoby pozostać przy starych. Ze skromnymi wyjątkami wydają mi się one takie... sztuczne, plastikowe. No ale cieszę się, że grę tworzy się 2D, bo grafiki trójwymiarowej szczerze nienawidzę ;) .
Ogólnie zapowiada się ciekawie ;].
 
 
 
Lordzik 
Wędrowiec

Wiek: 25
Posty: 9
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 13 Styczeń 10, 14:45   

Tak szczerze mówiąc, to te nowe grafiki budowli (screeny podane przez Cruxa na początku tematu) nie podobają mi się. Lepiej byłoby pozostać przy starych. Ze skromnymi wyjątkami wydają mi się one takie... sztuczne, plastikowe. No ale cieszę się, że grę tworzy się 2D, bo grafiki trójwymiarowej szczerze nienawidzę ;) .
Ogólnie zapowiada się ciekawie ;].

Ten kto to napisał jest dziwny
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 13 Styczeń 10, 15:16   

Lordzik, staram się nie zwracać uwagi na wiek, ale... Masz 10 lat i w ten sposób wypowiadasz się o userach? Pomijając już to, że nie było żadnego Twojego posta, który nie byłby spamem. :/

Grafika trójwymiarowa w Twierdzy jest po prostu strasznie mało dopracowana, np. lepiej gra się w Krzyżowca niż w SH2. ;)
 
 
Lordzik 
Wędrowiec

Wiek: 25
Posty: 9
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 29 Styczeń 10, 16:53   

Screeny Fajne znacie jakieś strony z nowymi Informacjami
 
 
Power75 
Wędrowiec


Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 10, 17:58   

A to widzieliście?

Edit: mój błąd,to było S1 ( LINK )
Za to mam zdjęcie prawdopodobnego kompasu do tego modułu statków!
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 10, 18:12   

Wow, czyli może będzie flota w SH:K? :) Ciekawe, jak ostatecznie rozwiążą sprawę wody ;].
 
 
 
McGregor 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 26
Posty: 50
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 10, 17:18   

Wreszcie sobie popływamy...
Po screenach sądzę, że będzie coś takiego, że każdy będzie miał zamek do toczenia wojen i do obrony i wioskę z zasobami (jeżeli ktoś jest w grupie testerów niech mnie oświeci, jak to będzie naprawdę)
[Dzięki za odpowiedź!]
_________________
Kontakt: e-mail: usio@poczta.onet.pl Skype:Usiek01 Komórka:[T A J N E]
fax: się zgubił
Ostatnio zmieniony przez McGregor 10 Maj 10, 16:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 10, 20:31   

Floty nie ma, nie popływasz... :)
Będzie tak jak w zapowiedzi Firefly: osobno zamek do walki i osobno wioska dla gospodarki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz