ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Omawiamy screeny
Autor Wiadomość
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 09, 22:02   

Jeśli kingdoms ma być na przeglądarce to napewno będą bitwy w czasie rzeczywistym czy turowym?
_________________
6023179
 
 
Al Ganonim 
Zasłużony

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 09, 22:07   

Bitwy będą na zasadzie wypełniania Twoich rozkazów przez oddziały, które sterowane będą automatycznie. Przed bitwą wydajesz serię rozkazów (programujesz wojsko), a bitwę rozgrywają juz sami.
_________________
WarlikeCrusader
25.11.2006 15.32.00
Tak teraz spotkanie Ala na forum to prawdziwy rarytas.
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 18 Sierpień 09, 08:48   

Al Ganonim napisał/a:
Przed bitwą wydajesz serię rozkazów (programujesz wojsko), a bitwę rozgrywają juz sami.

To pewnie będzie tak jak w grze LEGION :)
Ustawiasz wojsko i potem bierzesz rozpocznij bitwe a oni sami ruszają
_________________

 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 20 Sierpień 09, 11:30   

Al, skąd masz takie dokładne info? ;]
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 09, 12:02   

Cytat:
To pewnie będzie tak jak w grze LEGION :)
Ustawiasz wojsko i potem bierzesz rozpocznij bitwe a oni sami ruszają


Grałem w legion lecz w przypadku Kingdoms powinno to być bardziej rozbudowane.

A tak btw, na screenach widzimy brytanie więc żeby dostać się do irlandi wymagane będą statki, a statek też na screenie widziałem
_________________
6023179
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 09, 12:05   

Ja raczej myślę o oblężeniach i obronie zamku, choć bitwy tez byłyby ciekawe.

No, ale przede wszystkim liczę na rozwiniętą dyplomację, która wydatnie zwiększyłaby jakość gry.
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 3 Październik 09, 21:26   

Prescot napisał/a:
A tak btw, na screenach widzimy brytanie więc żeby dostać się do irlandi wymagane będą statki, a statek też na screenie widziałem


Nom, na pewno będą statki. Zobaczcie poniżej - to po prawej - czy to nie wygląda jak doki?

http://www.strongholdking...ser_village.jpg
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 09, 10:30   

Mi to nie wygląda jak doki, bardziej winiarnie na wzniesieniu. Doki powinny być większe
_________________
Good night white pride
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 09, 10:49   

Jak dla mnie to jest winiarnia, przecież widać beczki itd.
 
 
kijanek6 
Wędrowiec


Wiek: 35
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 09, 12:07   

Kokoju napisał/a:
Nom, na pewno będą statki. Zobaczcie poniżej - to po prawej - czy to nie wygląda jak doki?

Tak, to są doki.
Ponceriusz napisał/a:
Mi to nie wygląda jak doki, bardziej winiarnie na wzniesieniu. Doki powinny być większe

Po co? Żeby lotniskowce tam dokowały? Nie jest to cokolwiek na wzniesieniu ponieważ wtedy musieliby rysować grafiki wszystkich budynków w iluśtam wariantach wzniesień.
Lord Smerf napisał/a:
Jak dla mnie to jest winiarnia, przecież widać beczki itd.

Nie wiem czy wiesz, ale w beczkach przechowywano różne rzeczy. Winiarnię widać na tym dużym screenie, tam też widać beczki więc te doki nie będą jakimś budynkiem przetwórczym.

Ten "przekrojony" budynek nad siedzibą to wg mnie teatr. Widać błazna i ławki dla publiczności.


Ciekawi mnie też co to jest. Wygląda jak jakiś żółw ninja :D
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 09, 12:11   

A, teraz się przypatrzyłem... Jest drabina, zatem raczej jednak nie winiarnia. ;-) Ale to fioletowe... Taki kolor miały winogrona i wino w poprzednich częściach, tym się kierowałem.
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 09, 12:16   

No, ale równie dobrze może być to fioletowy materiał. I właśnie - jest drabinka, dużo miejsca na różne materiały i osoby wyładowywujące towary...

ponceriusz napisał/a:
Doki powinny być większe

Czemu? W dodatku mogą zrobić np. większą i mniejszą stocznię, a poza tym i ta jest duża.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 09, 19:59   

Taa ale z tego co widziałem to te Kingdoms chyba jest na neta bo w Plemionach też jest tak podobnie tylko tam nie będziesz budował farm albo czegoś tam innego w dowolnym miejscu tam nie ma wyboru :D a tu w tej jest ale ciekawe może nie będzie na przeglądarkę ?? no ale ciekawe co nowego do editora dadzą jak w ogóle dadzą edytor :D ale chyba jednak będzie bo jak to bez edytora o się chyba obrażę ( wy też ?)
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 09, 20:01   

Pewnie, że nie będzie na przeglądarkę! Czemu miałoby być?
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 4 Październik 09, 20:58   

bo tam piszę za ile godzin sekund minut się skończy budowa albo wyprodukowywanie broni
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz