ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Omawiamy screeny
Autor Wiadomość
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 09, 13:40   

Mi i tak Stronghold'y zostaną w pamięci... Szczególnie Crusader.
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Altair 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 09, 13:59   

Widać , że zamek z 1 screena robiony jest pokazowo :P dziwnie wyglądają kotły na murach - gdzie sie podział inżynier? :O nie podobają mi się też zbrojni i rycerze z SC, przecież akcja gry ma dziać się w Europie.
Na 2 screena spójrzcie nad winiarnie - owieczki :D ciekawe po co będzie wełna
To dopiero wczesna wersja alpha a już nie mogę sie doczekać tej gry :D

PS. Mój pierwszy post :P Witam wszystkich
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 09, 16:25   

Rycerze i zbrojni są z SH... :-P

Jaką wy blachę widzicie? :-D
To są te same budynki, co u góry - stajnie z jakąś kuźnią chyba w środku.


Edit : Rycerze i zbrojni nie są jednak z SH :-D - racja, racja - zbyt długo w to nie grałam.
Ostatnio zmieniony przez T-Rex 4 Czerwiec 09, 08:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jamesiorek
Gość


Wysłany: 31 Maj 09, 20:47   Omawiamy screeny

http://www.strongholdking...ser_andmore.jpg

jest jeszcze ten jak był to sorry

a z skąd ktoś wie że jest edytor bo ja szukałem info to nic nie znalazłem :D

a niema chociaż video albo alfa do pobrania xD demo alfa demka ... ?
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 09, 21:01   

a niema chociaż filmiku ?
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 09, 21:04   

dzięki a coś z demem pre alfa czy coś? shk
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 31 Maj 09, 21:39   

Te zdjęcie to jak jakaś strona z komiksu ;D
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 1 Czerwiec 09, 07:19   

http://www.strongholdking...aser_castle.jpg bez tego zamku

http://www.strongholdking...er_worldmap.jpg bez tej drugiej mapy

http://www.strongholdking...ser_village.jpg tylko ta farma ...

http://www.strongholdking...er_research.jpg i te dwa obrazki na początku sorry jeśli coś pomyliłem... :(
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 1 Czerwiec 09, 16:38   

W końcu jakaś dobra odmiana, chętnei zagram w takie MMO z wieloma graczami... O ile się domyślam, chodzi tu o to, że się buduej własny zamek etc. , są ulepszenia, wojska, można atakować, zapewne ręcznie lub nie...
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 09, 20:16   

Dawno tu nie zaglądałem, więc info o nowym Strongholdzie mnie miło zaskoczyło, do momentu, w którym doczytałem, że to MMO :P
Pooglądałem obrazki, zobaczyłem filmik i stwierdzam, że to co wyprawia Firefly, to autoplagiat :P
Budynki takie same jak w jedynce, grafika ma tam jakieś kosmetyczne zmiany, ale bez rewolucji, jednostki te same. Według mnie Kingdoms to taki odgrzewany kotlet w dodatku to MMO, którego nie lubię. Prawdę mówiąc wolę po raz tysięczny zagrać w jedynkę, a kasę wydać na bardziej sensowna produkcję. Póki co, jestem negatywnie zaskoczony i nastawiony do "nowego" dzieła FF ;)
 
 
mkrass 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 09, 09:30   

Witam. Czy przypadkiem te dwa budynki przylegające do muru na screenie nr. 1 nie są "koszarami bez placu treningowego" czyli budynkami z Crusadera Extreme w których automatycznie są szkolone jednostki ;) Taka mała sugestia. Druga teoria to zrezygnowanie przez twórców z tego placu treningowego w celach oszczędności miejsca - to oznaczało by że mapy nie są wbrew oczekiwaniom duże. Ale widzieliście gdzieś dwa budynki koszar w jednym zamku? To że raczej nie przemawia za pierwszą wersją.

To tyle filozofowania. Ja nadal mam nadzieję co do tej gry chociaż interfejs z filmu na youtube mnie nie zachwycił... Ale przecież to dopiero wczesna alpha!!! Przez ten okres do wydania może się naprawdę dużo zmienić... Np jak loghorn w stosunku do visty :)
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 09, 12:53   

Co do kasy - spoko, tu akurat kein problem. Jeśli dobrze zrozumiałem wypowiedź Simona, to będą jedynie reklamy. Tak jak w Quake Live.

Co do kotleta - wolę takiego odgrzanego kotleta, który da mi kupę zabawy, niż kolejnego zepsutego Strongholda ostatecznie hańbiącego serię.
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 09, 14:52   

Ludzie, jednostki są z SH. To, że dali zbrojnych i rycerzy z SC, to tylko lepiej, gdyż są oni tam o wiele lepiej zrobieni niż w SH.

Do tego dochodzą nowe, choćby znani nam z S2 chłopi (tak wnioskuję ze screenu).
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Lord_Szajbus 
Wędrowiec

Wiek: 35
Posty: 11
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 09, 16:18   

Grafika grafiką ale ciekawe jak bedzaie wygladac pasek budowy popularnosci itd.
zobaczymy czy nasz skryba w prawym dolnym rogu przejdzie na emeryture XD
 
 
jamesiorek 
Wolny chłop

Gra w: Twierdza, twierdza krzyżowiec
Wiek: 29
Posty: 84
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 09, 17:43   

a może będzie inny lub ten sam tylko trochę młodszy :D albo starszy lub tez odnowiony :P a jak było w 2 ?

na górze ? jak na górze to też pewnie będzie albo jak w normalnej twierdzy a i tego skrybę mogą też usunąć całkiem :/
_________________
Późno już Ser, nie jesteś zmęczony?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz