ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania: Pokonać Zakonników
Autor Wiadomość
Daiku 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 14 Maj 09, 19:51   Kampania: Pokonać Zakonników

Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum i korzystając z okazji, chciałbym wszystkich przywitać. No dobra już po przywitaniu...
Do rzeczy.
Tworzę własną kampanię. Fabuła króciutka, ale będzie się uzupełniać w trakcie tworzenia. Narazie mam pierwszą misję, będę dołączać kolejne.

UWAGA: Nie życzę sobie wulgarnych, obraźliwych komentarzy. Nie podoba Ci się? Trudno, mój błąd, jednak proszę o podanie błędów i oceny. To chyba na tyle. Zamieszczam tutaj wszystkie dane:

Kampania:

Pokonać Zakonników


Jest rok 1330. W tym okresie w Polsce panuje Władysław Łokietek. Nie był to spokojny okres.
Wojna, trudności gospodarcze i zjednoczeniowe zmusiły Władysława Łokietka do odzyskania Pomorza Gdańskiego.
Początkowo próbował on "pokonać" Krzyżaków drogą pokojową i dyplomatyczną. Jednak kiedy to nie poskutkowało, był zmuszony
rozpocząć walkę o pomorze drogą wojenną.


Misja 1: Bitwa pod Płowcami.


Władysław Łokietek jest aktualnie w siedzibie w Płowcach. Szykuje armię do najazdu na Krzyżaków. Jednak wojska jeszcze nie dotarły. Krzyżacy rozpoczęli
wcześniej atak. Twoim zadaniem, jest teraz obronić Płowce przed najazdem Zakonników.

Cele misji: Wyeliminuj wszystkie jednostki wroga. Obroń Płowce przed trzema najazdami.

Podpowiedzi: [Aby je zobaczyć zaznacz je kursorem i skopiuj do notatnika ponieważ ich nie widać.]
- Zbuduj kamienną brame przy spichlerzach. Przyspieszy to donoszenie pożywienia.
- Broń kopalni żelaza za wszelką cene!
- Zbuduj więcej chatek myśliwskich.
- Staraj się utrzymywać swoją popularność na dość niskim poziomie, aby oszczędzić żywność.
- Dobra pozycja Miotaczy Bomb Ogniowych może Ci bardzo pomóc! Uważaj żebyś nie spalił swoich budynków.


Download:
http://wyslijto.pl/files/pre_download/h9ndu0ccji
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 14 Maj 09, 20:15   

Powiem tak. Ta mapa jest do d***.
Dlaczego?
-Strasznie ten zamek kijowy.
-Ta rzeka jest jakaś nienaturalna. A to morze które się tak nagle pojawia?
-A co to za żywopłot?XD
-Jakoś te ruiny dziwnie wyglądają
-Co prawda rzeczy nie są kwadratowe [Jak niektórzy robią] ale są nienaturalne.
Tyle od mnie i przepraszam za "ostrą" krytykę.

Edit: A ocena hmm... 4\10
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 14 Maj 09, 20:40   

Po pierwsze Daiku to Łokietek nie żył na pustyni :D

Krajobraz, krajobraz i jeszcze raz krajobraz... Te jezioro nie może być takie z prostymi brzegami... Zamek nawet fajny, tylko ten teren trochę psuję wszystko... Może weź wszystko popraw i będzie mapa lepsza. Zaraz ją ściągnę i zagram :P
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 15 Maj 09, 08:00   

I nie dawaj na takie marne servery jak WyślijTo tylko na RapidShare.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Daiku 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 15 Maj 09, 14:26   

jankes1124 napisał/a:
Po pierwsze Daiku to Łokietek nie żył na pustyni :D

Krajobraz, krajobraz i jeszcze raz krajobraz... Te jezioro nie może być takie z prostymi brzegami... Zamek nawet fajny, tylko ten teren trochę psuję wszystko... Może weź wszystko popraw i będzie mapa lepsza. Zaraz ją ściągnę i zagram :P



Ehh... co racja to racja :(
Więc raczej zaniecham tworzenie tej kampanii ponieważ to nie ten klimat... Pomyślę o czymś bliżej Arabów, żeby faktycznie były pustynie.
Dziękuje za opinię, wziąłem je sobie do serca i najprawdopodobniej zacznę inną, bo ta faktycznie nie wypali :/ no trudno... proszę zamknąć ten temat :)
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Maj 09, 14:59   

Stwórz kampanie do Jedynki, tam nie ma pustyni ;)
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 15 Maj 09, 21:13   

Jak już zacząłeś robić to zrób do końca (jak chcesz). Ja tam chętnie w nie zagram...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 09, 09:18   

Spróbuj, jak powiedział speeder11, stworzyć kampanię do "Jedynki". Też kiedyś wpadłem na pomysł podobnej kampanii, ale obejmującej także wcześniejsze etapy dziejów Polski. Jak masz ochotę, to możesz zrobić takich kilka, na pewno wielu użytkowników będzie chciało zagrać. A negatywne opinie potraktuj jako rady i popraw misje, które budzą zastrzeżenia.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 09, 11:15   

Ale tą też może zrobić do końca. Owszem klimat już nie będzie jak z czasów Łokietka, ale chętnie bym zagrał...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 09, 14:50   

Ja jak jeszcze nie zainstalowałem Jedynki to robiłem tak: Na całej mapie dałem łąkę. Efekty były nawet fajne:P.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 16 Maj 09, 14:51   

maciekolos napisał/a:
Ja jak jeszcze nie zainstalowałem Jedynki to robiłem tak: Na całej mapie dałem łąkę. Efekty były nawet fajne:P.
Moim zdaniem to niszczy klimat gry.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 09, 14:56   

Ale jak chciałęm zrobić mapkę o obronie Głogowa i była pustynia to się przydało:P.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
mysz1009 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 20 Maj 09, 21:59   

Zamek faktycznie źle zrobiony i mapka ale fanie się gra. Ja też kiedyś takie robiłem i dalej robię.
 
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 26 Maj 09, 15:18   

Nawet fajny ten żywopłot.

Zamek trochę dziwny ale...

Morze jest do kitu (o ile to morze.)

Fajna rzeczka.
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 27 Maj 09, 12:59   

trochę bez sensu robić w grze o wczesnych średniowieczach kampanie o czasach gdy były armaty, bo ich brakuje i jak na tamte czasy, to prymitywne wojsko. To prawie jakby zrobić w age of empires 1 ( bo tam są czasy do epoki żelaza) kampanie ( o ile tam się da robic kamp.) o 2 wojnie światowej


tyle osób piszę że jest slabe, więc nie będe ściągać
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz