ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Posiadłości
Autor Wiadomość
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 09, 08:43   

No oczywiście, że tylko, kiedy są złoża. Myślałem, że nie muszę tego zaznaczać.

Mógłbyś chociaż napisać, czyje to słowa.

Tak ogólnie to raczej nigdy nie da się wszystkiego zmieścić w posiadłości zamkowej, więc zawsze jest coś do postawienia w posiadłościach wiejskich.
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 09, 08:53   

po pierwsze wszystkiego umieszczać nie trzeba. Na multiplayer ważne jest znaczenie strategiczne posiadłości, aby mozna bylo postawic na niej z zaskoczenia obóz oblężniczy i wysłac niespodziankę wrogowi, poza tym jeśli ma sie trudną sytuację ekonomiczną (jak ja to nazywam niedobór domków) czyli kiedy nie mamy wystarczająco dużo ludzi aby się wzbogacić, stawiamy tam to co umożliwi nam właśnie bogacenie się. (farmy pszenicy, młyny, kopalnie) i następnie wysyłamy towary do siebie. Można też otoczyć flagę posiadłości kamiennymi budynkami tak, by wróg nie mógł jej odbić. Natomiast na sinlgu lub kingmakerze posiadlści nie są potrzebne.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Krzywy 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold2 Deluxe , Stronghold
Wiek: 27
Posty: 4
Skąd: Białystok
Medale: Brak

Wysłany: 30 Styczeń 10, 16:40   

A ja popieram olkowca23. Najbardziej opłaca się w posiadłościach stawiać budynki produkujące broń, pszestępczość w naszym głównym zamku może przeszkadzać w produkcji.
 
 
 
hanahmon 
Wędrowiec

Gra w: wszystkie
Wiek: 25
Posty: 13
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Wysłany: 9 Maj 10, 18:17   

Jak grałem w muli zobaczyłem że nie da sie stawiać murów w posiadłościach czy to przypadek czy prawda ?
_________________
-Jestem hardcorem
-Kaskaderem jestem
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 9 Maj 10, 18:35   

Co masz na myśli ? Murów nie można tam stawiać, gdyż posiadłości przechodzą z rąk do rąk. Trudniej byłoby je odbijać gdyby były ufortyfikowane, a tak każdy ma równe szanse.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz