ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Sposoby na ściage:P
Autor Wiadomość
jaskol95 
Wolny chłop

Wiek: 29
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 12 Kwiecień 09, 11:25   Sposoby na ściage:P

Siema :P

Macie jakieś sposoby na ściągę, żeby np. nauczyciel przechodzący metr od Cb nie widział że ją masz??;p taką praktycznie nie do wykrycia?;p

jak mam czas to kupuję dzień przed spr. cocacole, zdzieram tą etykietkę, daje na skaner, i zamiast składu piszę ściągę :p troche ta etykietka różni się od orginału, ale nauczyciele raczej nie patrzą ci na cole :P

raz tej sciagi użylem rok temu i dzieki temu zamiast trojki na koniec mialem piatke xD

wy macie jakies sposoby?;]
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 12 Kwiecień 09, 11:39   

Ja siedze w ostatniej ławce to mam zeszyt na kolanach i przepisuje :D .
Ostatnio zmieniony przez Nice Friend 7 Czerwiec 09, 10:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jaskol95 
Wolny chłop

Wiek: 29
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 12 Kwiecień 09, 11:46   

Nice Friend napisał/a:
Ja siedze w ostatniej ławce to mam zeszyt na kolanach i przepisuje :D .


ja tez siedze zawsze w ostatniej bo jestem najszybszy w klasie :D a u nas panuje zasada kto pierszy ten lepszy:p tez tak czasem robie tylko ze z biologii by mi sie 4 na koniec przydala a skaner troche kosztuje, a babkqa chodzi po calej klase :D
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 12 Kwiecień 09, 13:01   

Hehe ja tez siedze w ostatniej ławce na prawie wszystkich lekcjach :p p

Duzo jest takich sposobów :P

- ja mam taki długopis do którego idzie włożyc sciąge a pozniej tylko przekręcam ;p
- wkładam do rekawa
- a wzory sobie pisze na rece XD
 
 
jaskol95 
Wolny chłop

Wiek: 29
Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 12 Kwiecień 09, 13:57   

ja nie siedze w ost lawce tylko w 3 przypadkach:d

1.gadam z kujonem zeby ze mna sedzial <dziwnym trafem zawsze jest zajety, a koles co z nim przewaznie siedzi chodzi na silke, rok temu mial srednia ponizej 4.0 <6kl podstawowki:D> a teraz z chemii ma 4 i fizyki tez dziwnym trafem :D
2. rozsadzi mnie
3. ktos bedzie szybszy. XD

[ Dodano: 2009-04-12, 15:01 ]
ps. przez to ze na spr sie scigamy jak debile do lawek baba nam mowi ze powinnismy sie leczyc:D
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 13 Kwiecień 09, 17:23   

Ja na szczęście nie muszę ściągać, ale najbardziej preferowany przez moich kolegów sposób to zeszyt pod ławką. Mamy bardzo spostregawczych nauczycieli, jeden kolega na sprawdzianie z matematyki liczył wszystko na komórce, a siedział w pierwszej ławce, tuż przed nauczycielką.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 07:26   

Ogólnie korzystanie ze ściąg w dobrej szkole się nie opłaca bo np z matmy, fizyki trzeba zadanie rozumieć żeby je zrobić i jedyne co to wzory możesz zapisać jak nie pamiętasz, ale jak rozumiesz zadanie to i pamiętasz wzory... a z przedmiotów z teorią np. historia jest tyle materiału że nie da rady zrobić efektywnej ściągi...
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 08:59   

Ja na przedmioty, które mnie nie obchodzą, prawie zawsze mam gotowca zrobionego :P A na taką matmę czy fizykę to się pouczyć wolę, maturę trzeba zdać ;)
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 09:07   

Zależy od nauczyciela... w ogarniętej szkole raczej nie da się gotowca zrobić...
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 14 Kwiecień 09, 09:31   

Szkoła jest w czołówce w Kielcach :P Raz pierwsza, raz druga, i tak od wielu lat. W razie czego po prostu wiem jakie będą pytania, i uczę się tego.
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 11:35   

a ja zawsze przed testem wyciagam ściage i rzucam na podłoge i szybko przydeptuje, bo nauczyciele patrza sie na poziomie ławek czy nikt nie ściąga. A spuszczona głowa nie za bardzo wzbudza podejrzenia ja to 2 razy zastosowalem i 2 razy sie udało
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 8 Maj 09, 20:40   

Ja wyrywam kartkę z zeszytu (podwójną) na jednej stronie piszę informację z których będę ściągał, a na drugiej połówce imię, nazwisko i odpowiedzi. Później tylko przedzieram kartkę na pół i oddaję nauczycielowi odpowiedzi, a ściągę szybko do plecaka. Stosowałem to w gimnazjum i wiele razy wyszło ( nie złapali mnie na tym ani razu), teraz w średniej jeszcze nie testowałem...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Maj 09, 21:59   

jankes1124 napisał/a:
Ja wyrywam kartkę z zeszytu (podwójną) na jednej stronie piszę informację z których będę ściągał, a na drugiej połówce imię, nazwisko i odpowiedzi. Później tylko przedzieram kartkę na pół i oddaję nauczycielowi odpowiedzi, a ściągę szybko do plecaka. Stosowałem to w gimnazjum i wiele razy wyszło ( nie złapali mnie na tym ani razu), teraz w średniej jeszcze nie testowałem...


To też nie jest złe :D ,tez tak ostatnio ściągałem i sie udało , polecam ten sposób :) :) :)
 
 
Pawlo_3d 
Wędrowiec

Wiek: 29
Posty: 5
Skąd: Ulh city
Medale: Brak

Wysłany: 9 Maj 09, 22:46   

Ja ściągi i wzory pisze na małej karteczce i wkładam pod pasek od zegarka na ręce. A moim zdaniem najlepiej siedzieć przy biurku bo nauczyciel chodzi i tam nie zwraca uwagę dodatkowo na kolanach też łatwo mieć tam zeszyt( w pierwszej ławce od biurka)
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 10 Maj 09, 07:37   

Są też takie ławki co mają z przodu taką dechę i nie widać nóg. To wtedy można na kolanach zeszyt mieć bo z przodu nie widać :P
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz