ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Ocena Legends'a

Jaką ocene dasz Stronghold: Legend's?
1. Dupa, dupa i jeszcze raz dupa.
18%
 18%  [ 13 ]
2. Zainstalowałem i po 5 minutach gry odinstalowałem. Badziew
7%
 7%  [ 5 ]
3. Taka sobie, ale napewno nie przebije Stronghold 2
23%
 23%  [ 16 ]
4. Dobra gra, przebija definidywnie Stronghold'a 2
27%
 27%  [ 19 ]
5. Gram w grę godzinami, normalnie nie moge się powstrzymać!
14%
 14%  [ 10 ]
6. Najlepsza część z całej serii. Zakochałem się w tej grze
8%
 8%  [ 6 ]
Głosowań: 69
Wszystkich Głosów: 69

Autor Wiadomość
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 18 Czerwiec 10, 10:18   

Ja grałem , ale mi nie chodzi o wielkoludy , smoki itd. , po prostu mam swoje minusy.
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 10, 13:42   

Daje 5 gra zasluguje na tą ocenę chociaż nie mogę jej przejśc :) ściąłem się w lewelu gdzie jest Morgana Le Fay w kampani Arturka :)
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Thiasos 
Mieszczanin

Posty: 111
Medale: Brak

Wysłany: 11 Lipiec 10, 18:25   

Podobały mi się wszystkie części, jednak Legendy to najznakomitsza gierka w jaką ciupałem. Chociaż nie.... Byłaby znakomitsza gdyby miała tak rozbudowaną kampanię jak Warchest, albo lepiej. Odczuwam ciągły niedosyt z powodu braku kampanii.
Stronghodl Kingdoms może i będzie dobrą gierą, ale wolałbym aby twórcy jeszcze raz swe oczy zwrócili ku SHL.
 
 
KeNNy` 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie po trochu.
Posty: 13
Medale: Brak

Wysłany: 12 Lipiec 10, 09:45   

Nie rozumiem, Warchest to część w którą gra chyba najwięcej graczy ale nie zmienia to faktu że jego kampania jest uboga(mam tu na myśli kampanie główną), przeskakujesz z mapy na mapę co robi się po jakimś czasie monotonne a w S:L każda misja jest ciekawie opisana i ma SENS czego niestety brakuje Warchestowi. Także mógłbyś sprecyzować o co dokładnie Ci chodziło pisząc że "Byłaby znakomitsza gdyby miała tak rozbudowaną kampanię jak Warchest"?
 
 
Thiasos 
Mieszczanin

Posty: 111
Medale: Brak

Wysłany: 12 Lipiec 10, 10:19   

KeNNy` napisał/a:
Nie rozumiem, Warchest to część w którą gra chyba najwięcej graczy ale nie zmienia to faktu że jego kampania jest uboga(mam tu na myśli kampanie główną), przeskakujesz z mapy na mapę co robi się po jakimś czasie monotonne a w S:L każda misja jest ciekawie opisana i ma SENS czego niestety brakuje Warchestowi. Także mógłbyś sprecyzować o co dokładnie Ci chodziło pisząc że "Byłaby znakomitsza gdyby miała tak rozbudowaną kampanię jak Warchest"?


Chodzi mi o mnogość map. Tutaj mamy kilka, szybko się je przechodzi i koniec grania. Chociaż nadal nie mogę ich skończyć :)
 
 
Pablokuci 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold Legends v1.2
Wiek: 29
Posty: 1
Skąd: Wielbark
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 10, 17:30   

Według mnie ta gra jest dobra i wymaga więcej myślenia niż w poprzednich częściach (Crusader)
i może właśnie dlatego część ludzi tej gry nie lubi hehe :D . Dałem 5 , tak jak inni gracze którzy tutaj napisali z początku przeraziłem się na wieść że w tej grze są smoki i fantasy lecz gdy zacząłem grać Multiplayer z różnymi graczami to były wprowadzane reguły takie jak : NO FLY (czyli bez smoków) i dlatego doszedłem do wniosku że nie trzeba się od razu zniechęcać tylko po prostu poświęcić grze trochę czasu aby przekonać się jak dobra ta gra jest . Pod względem grafiki także przebija Stronghold 2 :] .

Pozdrawiam .
_________________
Jestem doświadczonym graczem Stronghold Legends v1.2 ! Poszukuję dobrego klanu oraz graczy z którymi mógłbym sobie pograć w nocnych godzinach :D .
 
 
 
clon 
Wędrowiec


Gra w: SHL
Wiek: 28
Posty: 7
Skąd: Zabrze
Medale: Brak

Wysłany: 20 Sierpień 10, 09:03   

A mnie bardzo przypadła gra do gustu.. być może dlatego, że w poprzednie części nie grałem :D
Nie mam pojęcia dlaczego, ale te najstarsze części w 2D jakoś mnie odrzucają... rozumiem, że grafika to nie wszystko i liczy się grywalność, ale mnie po prostu nie ciągnie do nich.
Ciągle narzekacie na to fantasy... Ale można pograć bez jednostek fantastycznych np. w multiplayerze, gdzie wystarczy ustawić "Fantasy troops: off". Ale większość graczy to olewa i woli sobie ułatwić grę.. Ja też za bardzo fantasy nie lubię, wolę grać tradycyjnie w multi, ale jak się zagra kilka razy to może się spodobać =]

Legends jest według mnie bardzo dobry, tylko trzeba się do niego przekonać :P A fabuła także mi się podoba... Zyt wybredni jesteście ;)
 
 
Lord Twierdza 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms, Twierdza 2
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Męcina
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 10, 08:16   

Ja Stronghold Legends daję 3. Gra nie jest aż taka zła, szczególnie lubię kampanię Króla Artura.
Jednak nie przebije ona Twierdzy2 a co dopiero Twierdzy1.
_________________
W życiu łap szczęśliwe chwile, inaczej zostaniesz debilem.
 
 
 
janek necrus 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 21 Styczeń 11, 13:34   

Dałbym 5 jakby byli paladyni

PS: te dupa dupa dupa mnie rozwaliło :lol:
_________________
a jego pierwszy mord był jak rześki powiew wiatru na twarz
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 11, 21:54   

Mnie za to niespecjalnie, ale niech wam już będzie...
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 13 Marzec 11, 18:16   

Piątka , jest dużo lepsza niż Twierdza 2
 
 
 
hamana 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie oprócz 1
Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 5 Maj 11, 12:45   

Wybieram 4 jest róswna 2-ójce
_________________
Dziwi cię moje jestestwo?
Nie dziwi mnie to.
Ale jeżeli dziwi cię to że mnie nie dziwi że dziwii cię moje jestestwo.
To mnie to dziwi
A mnie mało rzeczy może zdziwić.
Dziwi cię mój podpis?
Mnie to nie dziwi...
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 5 Maj 11, 14:00   

Wybrałem (4) , bardzo lubię fantasy = wampiry, wilkołaki itp.
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17 Lipiec 11, 19:24   

To samo co inni mieli. Na początku mnie nie przekonało. Troche pograłem i się spodobało hehe ;D 4/6
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz