ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[kampania] Opis misji krucjaty
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 23 Kwiecień 10, 09:43   

Krzyżowcami czyli miecznikami, jak mniemam :-D
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
intel005 
Mieszczanin


Gra w: Strongold Crusader, Stronghold Legends
Posty: 103
Medale: Brak

Wysłany: 23 Kwiecień 10, 13:07   

Po pierwsze: wojownik123, przestań wreszcie spamować!
Po drugie: Nie krzyżowcami, nie miecznikami tylko ZBROJNYMI. ;-)


Setny post :-P
 
 
yankee90210 
Osadnik


Gra w: Crusader,Warchest,Extreme
Wiek: 28
Posty: 26
Medale: Brak

Wysłany: 23 Kwiecień 10, 13:16   

Rzeczywiście pomyliło mi się.Chodziło mi o zbrojnych

[ Dodano: 26 Kwiecień 10, 21:35 ]
A czy ktoś wie jak przejść misję 33?(ty vs 2x ryśki)To strasznie trudna misja!!!

[ Dodano: 27 Kwiecień 10, 22:07 ]
Ci co się chwalą że przeszli całego cruska to niech napiszą opisy paru misji!!! :evil:
 
 
 
ImpPoland 
Wolny chłop


Gra w: 1 Deluxe, Crusader, 2, Extreme
Wiek: 28
Posty: 67
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Medale: Brak

Wysłany: 28 Kwiecień 10, 19:10   

Przeszedłem crusadera i wiem co to znaczy prosić o pomoc, więc żeby nie było że jestem jakiś cham.
Misja 36 - Zstąpienie

Misja w której będą częste ataki, a złota i surowców będzie nam brakowało. Więc tak zwalniamy szybko gre na tempo 20, budujemy spichlerz, duży skład zapasów, drwali i wieże(tą za 15 kamieni) obok węża żółtego który jest zaraz obok nas wstawiamy tam szybko wiekszość naszych łuczników, ponieważ reszta nam się przyda. Łucznicy na wieży wybiją wszystkich żołnierzy przeciwnika, nie zapomnijmy o tym że gdy nasi łucznicy zaczną strzelać w wroga, nasi konni rycerze muszą wjechać tam i zniszczyć wroga koszary oraz kilka warsztatów. Gdy z jednym wrogiem narazie będziemy mieli spokoj, trzeba będzie zbudować farmę pszenicy(3), jeden młyn i około 10 piekarni, lecz niebieski wąż który jest pod nami będzie łucznikami zabijał naszych farmerów a później podpalał farmy, więc ustawiamy przy farmie reszte łuczników o których mówiłem na początku oraz kilku konnych łuczników do pomocy, ale niezapominajmy o małej ilości złota. Za dużą ilość drewna będzie trzeba zbudować kilka warsztatów które będą produkować kusze oraz kilka warsztatów grabarskich do produkcji zbroi skórzanej. Do skórzanych zbroi jest potrzebna farma mleczna, więc budujemy jedną przy rudzie żelaza i otaczamy ja murem by wróg nam jej nie zniszczył a ona jest niezbędna. By powstrzymać ataki ryszarda musimy zbudować wieże(baszte kawadratową za 35 kamieni ) i dajemy tam jak najwięcej kuszników, jak zbrojownia jest już pusta, najlepiej kupic kilka kusz i skorzanych zbroj w targowisku, by powstrzymać ataki. Wieże trzeba zbudować tak jak na screenie za skałami, wtedy wróg nie zniszczy jej ponieważ katapulty nie będą mogły wycelować. Będziemy też musieli kontrolować nasze farmy pszenicy które będą atakowane przez niebieskiego węża, często podpalaczami więc będziemy musieli wzmacniać obrone łucznikami, do tego niezbedna bedzie budowa jednego warsztatu który będzie dla nas produkował łuki. Fioletowy Ryszard nie będzie nas atakował lecz naszego sojusznika wieprza, więc na niego niema co zabardzo zwracać uwagi, gdy już będziemy odpierać ataki wroga z łatwością, musimy zacząć produkcję mieczy i pancerzy, złoża rudy żelaza zapełniamy kopalniami i budujemy warsztaty kowali i płatnerzy. Zawsze przed atakiem zbrojnymi na zamek wroga, musimy upewnić się że nasza armia zabije wrogiego lorda, więc rekrutujemy około 100 lub więcej konnych łuczników i atakujemy nimi wroga by zabić łuczników, kuszników i inżynierów z kotłami oleju, musimy pamiętać o tym by naszych łuczników postawić pod murami wroga gdy oczyscimy pobliskie wieże wtedy inni strzelcy nie będą mogli nas ostrzeliwać a nasi łucznicy będą spokojnie strzelać w wroga. Gdy wróg straci łuczników i reszte, zbrojni mogą wkraczać do akcji ;) . Mam nadzieję że jakoś pomogłem.
_________________
http://www.youtube.com/user/Impcabal?feature=mhum - Poradniki oraz filmy z Stronghold Crusader i nie tylko!
http://www.lastfm.pl/user/Podwojny12 - Profil na last fm
 
 
 
yankee90210 
Osadnik


Gra w: Crusader,Warchest,Extreme
Wiek: 28
Posty: 26
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 10, 13:48   

A czy byłbyś tak miły i opisał misję 33?(ty vs 2xryśki)
 
 
 
ImpPoland 
Wolny chłop


Gra w: 1 Deluxe, Crusader, 2, Extreme
Wiek: 28
Posty: 67
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Medale: Brak

Wysłany: 29 Kwiecień 10, 16:38   

Misjii 33 nie przechodziłem, ponieważ gdy chce odpalić misje to wyskakuje mi błąd, i akurat na tej misji muszę mieć kurczaka...
_________________
http://www.youtube.com/user/Impcabal?feature=mhum - Poradniki oraz filmy z Stronghold Crusader i nie tylko!
http://www.lastfm.pl/user/Podwojny12 - Profil na last fm
 
 
 
yankee90210 
Osadnik


Gra w: Crusader,Warchest,Extreme
Wiek: 28
Posty: 26
Medale: Brak

Wysłany: 3 Maj 10, 09:22   

Może ktoś przeszedł misję 34 ,,palmowy gaj'' ?

[ Dodano: 14 Maj 10, 22:34 ]
Misja 40 "Wydmy"
Sojusznicy:Lwie serce
Przeciwnicy:4xwieprze
Złoto:Gracz 4000 komputer 2000
Jak przejść:
Budujemy spichlerz domki i namiot.Rekrutujemy assasynów za całe złoto i zabijamy 3 wieprzów.Potem rekrutujemy jeszcze assasynów i zabijamy ostatniego. :mrgreen:
 
 
 
Lord Angus 
Wędrowiec


Gra w: SH Deluxe, SHC + Warchest, SHC 2 Deluxe
Wiek: 30
Posty: 12
Skąd: Śląsk
Medale: Brak

Wysłany: 5 Czerwiec 10, 07:12   

Co do asasynów mam odmienne zdanie. Robie ich tylko w konieczności.

W 34 misji, czyli Gaj palm kokosowych, musimy praktycznie uważać głównie na Kalifa z dołu i Wieprza, który jest po przekątnej. Oczywiście inni też w początkowej fazie gry są grozni ale głownie na tych dwóch uważamy. Ja ze strony Kalifa wybudowałem mur - jak najbliżej siedziby lorda, postawiłem niedaleko wieże i kupiłem na nią z 15 kuszników. Przez dłuższy czas miałem spokój i zamek się rozwinął. Postawiłem wtedy pare balist ogniowych na Wieprza i jeszcze na Kalifa. Po jakichś 35 min gry Kalif już miał wyniszczony zamek i ludzi, dzięki sprawce katapult na wieżach. :)
_________________
Aktualnie pracuję nad nową kampanią do Stronghold Deluxe.
 
 
 
Reniek 
Wędrowiec

Gra w: Crusader, Warchest
Wiek: 27
Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 16 Czerwiec 10, 14:29   

Plis rozpiszcie poradnik do misji 25 zapomniany bo prubuje na wiele sposobów i niemoge przejśc.
 
 
 
yankee90210 
Osadnik


Gra w: Crusader,Warchest,Extreme
Wiek: 28
Posty: 26
Medale: Brak

Wysłany: 16 Czerwiec 10, 17:38   

Budujesz spichlerz,zbrojownie,targowisko i koszary.Kupujesz 20 zbroi skórzanych i 20 pałek.Rekrutujesz 20 pałkarzy i stawiasz 5-6 rzeczy przyjemnych i atakujesz szczura potem węża.
Jak zabraknie złota to sprzedaj chleb.Dalej ogradzasz się murem,budujesz wieże i zaczynasz produkcję kusz i zbroi.Dalej to chyba sobie poradzisz. :-D
pozdrawiam
 
 
 
Reniek 
Wędrowiec

Gra w: Crusader, Warchest
Wiek: 27
Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 17 Czerwiec 10, 07:56   

Co do tego pierwszego ataku to za nic niemoge rozwalic węża jego łucznicy rozwalają mi pałkarzy :-(
 
 
 
yankee90210 
Osadnik


Gra w: Crusader,Warchest,Extreme
Wiek: 28
Posty: 26
Medale: Brak

Wysłany: 17 Czerwiec 10, 09:33   

Zapomniałem że po zabiciu szczura za złoto które dostajemy kupujemy jeszcze pałki i zbroje.
Pamiętaj też o rzeczach przyjemnych.
 
 
 
Reniek 
Wędrowiec

Gra w: Crusader, Warchest
Wiek: 27
Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 17 Czerwiec 10, 10:34   

No nie moge no zanim rozwale mu mur on powystrzela mnie łucznikami.
 
 
 
yankee90210 
Osadnik


Gra w: Crusader,Warchest,Extreme
Wiek: 28
Posty: 26
Medale: Brak

Wysłany: 17 Czerwiec 10, 12:05   

weź tempo gry na 20 to ci się powinno udać
Jak ci się nie uda to zgraj sobie mój zapis gry.
http://www.przeklej.pl/plik/25-sav-0018b1a1o96u
Ostatnio zmieniony przez yankee90210 28 Luty 11, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Reniek 
Wędrowiec

Gra w: Crusader, Warchest
Wiek: 27
Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 17 Czerwiec 10, 15:57   

I tak nie wychodzi a save nie użyje czekam na inne pomysły.
Save mi nie działa zaraz potem jak wczytam widze troche obrazu i wyłącza się.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz