ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
SHL- czy to był dobry pomysł?
Autor Wiadomość
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 21 Grudzień 08, 11:59   

Beznadziejny pomysł, daje ocenę 1
Nie opłaca się kupować/ściągać/pożyczać kumpla, bo gra nie jest tego warta. No chyba, że jesteś fanem bajek.
_________________

 
 
Likwink 
Wędrowiec

Posty: 13
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Grudzień 08, 11:43   

osobiście myślę, że grafika 3d odciąga od pełnych możliwości rozwinięcia rozgrywki taktycznej. Teraz nie mam problemu z poprowadzeniem 5 grup sins równolegle, ale jak mi wsadzą 3d to mogą być problemy ze skoordynowaniem tego wszystkiego...
_________________
pa pap pappp pa p
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 09:11   

Liki ma racje, 3D zmniejsza możliwości taktyczne ale na szczęście SHC2 ma być na tym samym silniku graficznym co SHC...
 
 
DeltiX 
Osadnik


Wiek: 32
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 13:55   

DonKamillo napisał/a:
Liki ma racje, 3D zmniejsza możliwości taktyczne ale na szczęście SHC2 ma być na tym samym silniku graficznym co SHC...

Czy to już pewne tzn było jakieś oficjalne ogłoszenie? Jeżeli ma być 2D to by mogli chociaż zmienić silnik bo ten już trochę latek ma i niewiele więcej da się z niego wyciągnąć.
 
 
Damcio95 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 37
Skąd: z Filipowic
Medale: Brak

Wysłany: 23 Grudzień 08, 19:25   

Włedug mnie pomysł był dobry gra jest fajna ale za mało w niej fantasty

[ Dodano: 2008-12-23, 19:36 ]
no ale generalnie wolałem starsze twierdze
 
 
 
Malcolm 
Burżuj


Wiek: 32
Posty: 164
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 25 Grudzień 08, 08:14   

Wg mnie pomysł jest durny i absurdalny. A grafika 3D jest zaletą - ale nie w wykonaniu tej firmy.
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 26 Grudzień 08, 18:06   

Pomysł może i dobry ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Damcio95 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 37
Skąd: z Filipowic
Medale: Brak

Wysłany: 26 Grudzień 08, 18:13   

No to mi tez o to chodzilo
 
 
 
Silent_Lord 
Wędrowiec

Wiek: 31
Posty: 15
Skąd: ~Gdańsk
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 08, 21:31   

Gra ogólnie taka sobie, ale za to multiplayer jest bardzo dobrze zrobiony : ) kilka rodzajów rozgrywek, ustawienia można zmieniać według własnego upodobania nawet tym, którym nie podobają się "smoki, jaszczurki itp..." można wyłączyć i grać bez nich. Graczy tez dosyć dużo gra średnio koło 50 (szkoda że tak mało polaków!;p) Wszystko znacznie lepiej dopracowane niż w SH2 : )
_________________
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
 
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 08, 19:29   

Przemas lr napisał/a:

Nie opłaca się kupować/ściągać/pożyczać kumpla, bo gra nie jest tego warta. No chyba, że jesteś fanem bajek.

Moim zdaniem warto.
Może i nie przypomina stronga ale jest nawet ciekawa(chociaż fantasty nie lubię :-P ).
 
 
Lord Radek I 
Wolny chłop

Posty: 65
Medale: Brak

Wysłany: 1 Styczeń 09, 00:02   

Mi tam się podoba :) Wprowadzenie jednostek latających jest bardzo fajne , co umożliwia nowe taktyki ataku na wroga . Ja lubię fantasy , więc mi tam nic nie przeszkadza , ale jedynie co mnie denerwuję to brak mostów zwodzonych .
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 1 Styczeń 09, 00:50   

Mi się nie podoba. Od czasu napisania przez Malcolma ''za spam i wulgarny wyraz twarzy'' uważam go za (bez obrazy Malcolm) ''niezbyt mądrą osobę'', ale to popieram, lepiej było w grafice 1 lub crusadera, ponieważ np. 2 dwójce kamien w kameniołomach się ''pojawiał'', a co do tematu: legends jest debilne, tylko raz grałem u kolegi i się wkurzyłem (kiepskie te fantasy)
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Drivers 
Osadnik

Gra w: Nic
Posty: 33
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 09, 07:38   

Stronghold Legends mi się podoba i nie podoba. Fajne misje, ale gdy w jednej z nich przyleciał do mnie smok i zabił mi wszystkich moich żołnierzy, odechciało mi się grać.
Ostatnio zmieniony przez Drivers 11 Sierpień 09, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jamniczka014 
Wędrowiec

Posty: 3
Skąd: Chrzanów
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 09, 17:42   

A w legends jest opcja swobodne budowanie ?
 
 
Vagiri0 
Osadnik


Wiek: 33
Posty: 32
Skąd: WrocłaW =]
Medale: Brak

Wysłany: 28 Styczeń 09, 11:16   

Tak, w Stronghold Legends jest opcja swobodnego budowania.
_________________
Carpe Diem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz