ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Twierdza Legendy i Win7 x64 (64-bit)
Autor Wiadomość
OmniModo 
Wędrowiec

Gra w: 2 i Legends
Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 10 Listopad 14, 23:29   Twierdza Legendy i Win7 x64 (64-bit)

Witajcie. Będę wdzięczny za wskazówki uruchomienia S.Legends pod systemem Windows 7 x64
Stronghold 2 działa bez najmniejszych problemów, natomiast Legends coś "stwarza" , mam przeczucie , że dotyczy to ustawień graficznych, np. w shader-ach.
Powyłączanie dodatkowych opcji powoduje, że gra w ogóle nie uruchamia się.
Jeżeli zmienię ustawienie shaderów (włączę wszystkie) to gierka odpala, ale graficznie wygląda słabo, wszystko takie rozmazane, efekt jakby oglądać film animowany zza przybrudzonych okularów. Z kolei inne ustawienia normalizują kontrast, ale powodują przy tym białe plamy w miejscu murów i innych.

Tak czy siak gra staje się nieprzyjemna, czy ktoś się z tym już spotkał i ma pomysł na rozwiązanie problemu ?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi lub sugestie.

[ Dodano: 17 Listopad 14, 17:15 ]
Brak odpowiedzi :( Myszkowałem też w necie , ale generalnie nie ma na ten problem oczywistego rozwiązania, większość zależy od współpracy danej Windy ze starszą wersją DirectX.

Ominąłem problem przez dodatkowe zainstalowanie Windowsa XP na osobnej partycji i teraz korzystam z XPeka jak z platformy do grania w Twierdzę Legendy. Wszystko świetnie hula.
_________________
Gregorius
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz