ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[64x64] Oberża Bandyty!
Autor Wiadomość
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 9 Listopad 23, 02:21   [64x64] Oberża Bandyty!

Korzystając z ruchu na forum, który wkrótce może umrzeć... a jak nie ruch, to serwer forum :P

Jak ktoś dostanie "cringe" pot. "żenaduwy" od czytania tego, to super o to chodzi. A jak nie, to znaczy że ma humor jak ja, to jeszcze lepiej.

Jak ktoś ma wadę wzroku to najlepiej użyć ctrl+rolki myszy w górę lub ctrl+[plusik na numpadzie] by przeczytać dopiski. Albo można nie czytać dopisków aby nie nabyć oprócz wady wzroku wady umysłu takiej jak ja mam (dysmuzg).

Stworzyłem jakiś czas temu mapę 64x64, być może jest to najmniejsza mapa na StrongholdNet?
Może i nie najlepsza mapa, ale najmniejsza 🤡

Mapa typu zagadka - celem jest pokonanie wrogiego herszta bandytów. Niestety zastawił on trochę pułapek, a dzięki magii [tak jest, brakuje mi pomysłów na uzasadnienie!] niektóre odcinki palisady po zniszczeniu zamieniają się w klify! No i ileż jeszcze bełtów wystrzeli we mnie ten kusznik zanim go dorwę!!!

Polecam spróbowanie na poziomie Łatwy, gdyż mapa może być frustrująca na wyższych poziomach (na szczęście na łatwym też jest)


Zachęcam do przetestowania, link do warsztatu:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=3075677000&searchtext=64x64

Gdyby ktoś nie miał Edycji Ostatecznej, to mogę podesłać plik mapy - najlepiej pisać do mnie na Steamie, bo na nim będę póki nie umrę ja lub Steam:
https://steamcommunity.com/id/ZombieDzik/

Skriny:

Skrin jako dowód, że da się wygrać tę mapę; ale zamazałem palisadę, byście sami znaleźli sposób na wejście do środka:


Mapa wzorowana na grze wiedźmin 1 gdzie jest karczma otoczona palisadą, tylko zamiast bandytów którzy ją przejmują są śmieszne zielone pieski duszki.
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz