ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[pomysły] Nowa Kampania
Autor Wiadomość
Aleppo 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold
Wiek: 29
Posty: 9
Medale: Brak

  Wysłany: 12 Maj 13, 19:33   [pomysły] Nowa Kampania

Witam z tej strony Aleppo nowy użytkownik owego forum. Pragnę zaproponować mój narazie pomysł na zrobienie nowej kampanii do Stronghold Deluxe.
Narazie jestem w fazie realizacji map i poszukiwania nowych członków Teamu "Gold Wolf Grup". W cześniej przygotowałem fabułę, ale nie jestem pewien, czy pasuje to do moich map.
Jeżeli ktoś chciałby dołączyć do teamu, chętnie zapraszam ( Obecnie też proszę, bo jest nas tylko dwóch ).
Potrzebujemy:
-Przynajmniej 5 maperów ( Wolne miejsca 5/5 )
-Potrzebujemy 3 doświadczonych Filmowców (Wolne miejsca 3/3 )
-Przynajmniej 2 Scenarzystów ( Wolne Miejsca 2/2

Zapisy według wzoru:

Nazwa Użytkownika
Jaką Funkcję wybrałeś?:
Co chcesz Wnieść do Kampanii?:

Również możecie Wstawiać tu swoje mapy razem z linkiem do pobrania.Wszystkie wybrane mapy przeze mnie zostaną włączone do kampanii, a twórcy map zostaną wpisani do twórców.
Zapisy do 1 czerwca.Tworzenie kampanii zaczynamy 2 czerwca.



Nie pogrubiaj całego tekstu w swoim poście, nie jest to potrzebne, a tylko przeszkadza w czytaniu i nieestetycznie wygląda. Zacnie, że używasz staropolskich słów jak ów, jednak odmień je następnym razem ;]. Siwy
Ostatnio zmieniony przez Siwy 12 Maj 13, 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 13, 19:58   

Już jest tutaj kampania która jest robiona przez kilku najlepszych mapmakerów na forum. Jak chcesz to zrób sam kampanię, ale upewnij się że dojdzie do końca gdyż mieliśmy mnóstwo kampani, i tylko ja i jeszcze dwie osoby kontynuujemy swoje kampanie. Wszystkie inne padły.
 
 
 
Aleppo 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold
Wiek: 29
Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 13, 20:09   

Spokojnie będę prowadził ją do końca


J/w. S.
Ostatnio zmieniony przez Siwy 12 Maj 13, 20:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 13, 20:18   

Po co piszesz pogrubionym tekstem? Jeżeli chcesz zrobić dobrą kampanię sam, to najlepiej wymyśl dobrą, i oryginalną fabułę, a mapy rób dokładnie, i starannie. Trochę duzo tych kampani jest, ale mam nadzieję że ta dojdzie do końca, gdyż w sumie chyba żadna nie doszła do końca(Przed chwilą sprawadzałem cały ten dział i nie znalazłem skończonej kampanii).
 
 
 
Aleppo 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold
Wiek: 29
Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 13, 20:29   

No dobrze to zacznę w ten czwartek a w piątek wstawię na forum fabułę
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 12 Maj 13, 20:50   

Cóż, witamy na forum. Cieszę się, że zawitał do nas nowy twórca map, bo ostatnio coraz mniej ich (nas) ;) . Myślę, że lepiej będzie jeśli zrobisz najpierw jedną lub dwie luźne mapy i pokażesz nam co potrafisz. Nie ma sensu od razu pchać się na głęboką wodę, a do tego budując ogromną drużynę. Jak zauważył Micholon, mało kto kończy swoje kampanie. W każdym razie wątpię, że znajdziesz tylu członków do swojego zespołu...
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 13 Maj 13, 08:16   

Tak, popieram Siwego, to niemożliwe w obecnej chwili, żebyś znalazł tutaj tyle osób do takiej roboty. Przyłóż się do jednej-dwóch map i pokaż nam je, bardzo chętnie bym zobaczył :)
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 13 Maj 13, 18:46   

Sam byłem kiedyś w forumowym teamie (jak ten czas leci ^^) i naprawdę trudno zgrać większą ekipę. Najlepiej robić samemu (bądź we dwóch, byle by był zapał i chęci obu mapmakerów) ;-)
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 13 Maj 13, 19:20   

Zrób najpierw parę mapek,a później zabierz się za większy projekt.Mam nadzieję,że będziesz miał dużo chęci i czasu.

Cytat:
Sam byłem kiedyś w forumowym teamie (jak ten czas leci ^^) i naprawdę trudno zgrać większą ekipę.

W sumie już team nie istnieje,ale udało się w parę osób dogadać i pracujemy nad kampanią "mistrzów" i mam nadzieję,że zostanie skończona.
 
 
Aleppo 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold
Wiek: 29
Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 13, 18:50   

Witam to znowu ja Aleppo.Przygotowałem swoją nową mapę o nazwie
"Epicka Chwila".

Link do pobrania
http://speedy.sh/HGmvK/Epicka-Chwila.map
 
 
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 23
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 13, 21:07   

Aleppo napisał/a:
Witam to znowu ja Aleppo.Przygotowałem swoją nową mapę o nazwie
"Epicka Chwila".

Link do pobrania
http://speedy.sh/HGmvK/Epicka-Chwila.map

Czy ta mapa będzie w twojej kampanii?
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
Aleppo 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold
Wiek: 29
Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 13, 21:13   

Może,ale raczej nie
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 13, 13:01   

Zobaczyłem mapkę ale jej nie przeszedłem. Ogólnie jest średnio dobrze zrobiona, szkoda że większość mapy jest prawie płaska, kilka dobrze zrobionych gór, ale kamień i trawa w niektórych miejscach jest prostokątna, lub kwadratowa. Mógłbyś ta mapę spoko użyć w kampanii, tylko że zrobić inne wymagania zwycięstwa. Wymyśl też w miarę oryginalną fabułę do kampanii.
 
 
 
Aleppo 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold
Wiek: 29
Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 13, 13:36   

Poprawię ją i dodam do kampanii.Pracuję teraz nad resztą.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 3 Czerwiec 13, 08:06   

Mapa nadal jest tragiczna, ale lepiej chyba niż ta pierwsza. Rzeka źle zrobiona, bo powinna po tym wodospadzie cały czas być na wysokości minimalnej. Niektóre góry zrobiony kwadratowo, ale największym gwoździem do trumny dla tej mapy to jednolite podłoże. Zrób jakieś pojedyncze ciekawe miejsca na mapie, ale przyłóż się do nich, urozmaić teren kamyczkami i błotem, lepiej rozmieść krzewy. Największy plus tej mapy to ułożenie drzew, które nie jest najgorsze, aczkolwiek w niektórych miejscach wydaja się być robiony jakby na chama. Jest jeszcze kilka ciekawych rozwiązań, ale kiepskie wykonanie :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz