ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
II Turniej szachowy
Autor Wiadomość
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 12 Maj 13, 22:02   

Skoro każdy gra z każdym to będzie problem bo kubolon jest moim bratem a mamy tylko jednego kompa w domu.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 12 Maj 13, 22:16   

Hm, a co się stanie, jak zabraknie Ci czasu, Bor? :D Dobrze byłoby gdyby każdy rozegrał 4-5 partii w tygodniu. Myślę, że byłbyś w stanie w weekend znaleźć na to 2-3 godzinki, co? :)

Hm, dobra to prawdopodobnie zaufamy Wam i zagracie sobie w "realu", a potem powiecie jaki był wynik.

Zapisy uznaję za zamknięte. Czekamy tylko na decyzję Bora i zaczynamy turniej.
Jedynie jeśli pojawiłby się Attyla, to może jeszcze dopisać się, jako zwycięzca poprzedniego turnieju.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 13 Maj 13, 19:55   

Cytat:
Hm, a co się stanie, jak zabraknie Ci czasu, Bor?

Wtedy nastaną zaprawdę mroczne czasy :P

Ja wiem, że im więcej zawodników tym lepiej, ale ja nie chce, żeby przeze mnie ( a raczej mój brak czasu ) się turniej porozjeżdżał. Niby wydaje się, że dwie.trzy (wolne) godziny w weekend to pryszcz, ale jednak różnie z tym bywa :/ Dla bezpieczeństwa bym się chyba nie wpisywał, dla "urozmaicenia" można by zapis wziąć pod uwagę.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 13 Maj 13, 20:40   

Hm, cóż, nie chciałbym okazać się niegościnny, ale skoro tak krucho u Ciebie z czasem, to sądzę, że może jednak odpuść ten turniej, nic na siłę ;) . Bez sensu, jeśli przez turniej miałbyś przez cały weekend biegać od zajęcia do zajęcia i nie mieć chwili dla siebie. Jednak ostateczna decyzja należy do waćpana. Nie mnie decydować.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 13 Maj 13, 21:52   

W sumie mogę pauzować, ale dzięki za info i "pamięć" ;)
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 13 Maj 13, 21:56   

Nie no, jeśli chcesz grać to przecież nie będę Cię zniechęcać ;) . Zatem czekam na ostateczną decyzję :) .
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 14 Maj 13, 22:11   

W porządku, nic się nie stanie jak tym razem nie zagram. Przecież nie jestem znowu takim asem ;) Trzymam kciuki za pomyślność eventu ;)
 
 
 
Macku97 
Wędrowiec

Gra w: X CON!!!
Wiek: 27
Posty: 8
Medale: Brak

Wysłany: 29 Maj 13, 21:04   

Niestety sie spóźnilem i nawet nie wiedzialem ze jest turniej :) Ktos chetny do gry ? :)


Przeniosłem z tematu z wynikami. S.
Ostatnio zmieniony przez Siwy 29 Maj 13, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 29 Maj 13, 21:12   

Czołem,
ano spóźniłeś się... a szkoda, bo im więcej uczestników tym lepiej. Widzisz, musisz częściej na forum zaglądać! Liczę, że w przeciągu następnego roku, a najlepiej pół, o ile uda się dokończyć ten, zorganizujemy następny, to będziesz mógł się wykazać ;) .
 
 
kapifili 
Mieszczanin


Gra w: Wszystkie Strongholdy i nie tylko
Wiek: 22
Posty: 123
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 2 Czerwiec 13, 18:26   

Siwy napisał/a:
Liczę, że w przeciągu następnego roku, a najlepiej pół, o ile uda się dokończyć ten, zorganizujemy następny.

No oby był następny jak najszybciej :D
_________________
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. [...] Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
- Andrzej Sapkowski, Ostatnie Życzenie

Chwała Twierdzy!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz