ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania "mistrzów"
Autor Wiadomość
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

  Wysłany: 26 Styczeń 13, 22:47   Kampania "mistrzów"

Witam, po pewnym czasie nieobecności wracam z ciekawym pomysłem. Co Wy na to, aby wykonać jedną kampanie do sh1 przez kilku najlepszych mapmakerów na forum? Mam na myśli raczej bardzo krótką, ale świetnie wykonaną przygodę, która mogłaby wzbogacić zasoby strony. Skłaniałbym się do zasady: jedna osoba - jedna mapa, ale nie wiem ile osób będzie chętnych, więc ewentualnie przypadłyby dwie mapy na osobę. Ogólnie mam w palnie od 4 do 6 map. Fabuła i treść poszczególnych misji jeszcze do ustalenia: każdy może złożyć swoją propozycje. Dodam jeszcze, że szczególną uwagę chciałbym poświęcić grywalności (długie, ale ciekawe i wymagające misje). Ktoś z czołówki pisałby się na takie coś?
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 26 Styczeń 13, 22:54   

Hm, hm, hm, w sumie to właśnie kończą mi sie ferie, więc nie wiem jak stałbym z czasem, ale podejrzewam, że krucho. Jednak zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. W każdym razie jak będzie dobra kampania to na stronę mogę wrzucić ;) .
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 13, 00:20   

Ja mógłbym się zgłosić(jeśli oczywiście uznasz,że robię bardzo dobre mapki),ale tak jak u Siwego,ferie się kończą i będzie trudno.Na szczęście mam parę niedokończonych map,więc zrobienie nie zajmie mi dużo czasu.
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 13, 06:59   

Również mógłbym się zgłosić, ale to zależy od ciebie.
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 13, 09:17   

Nikt Was nie goni, czasu jest bardzo dużo więc się nie spieszcie, mogę czekać na Wasze mapy aż do wakacji, tylko oby były bardzo dobre! Ja akurat niedawno ferie rozpocząłem więc czasu sporo, szczególnie ze względu, że chory jestem i z domu wychodzić nie mogę :/ Nidor oczywiście, że robisz bardzo dobre mapy, właśnie liczyłem na Ciebie, Siwego i Threetha najbardziej. Zohan musiałbyś mi pokazać swoje najlepsze mapy i bym zadecydował, bo jednak kampania ma stać na bardzo wysokim poziomie.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 27 Styczeń 13, 13:04   

No dobra, waćpanie, jak dużo czasu to można pomyśleć. W sumie ostatnio chodziło mi coś po głowie zrobienie mapki do SH ;) . Czekam zatem na fabułę etc. Swoją drogą - do Jedynki czy Cruska?
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 13, 13:06   

W 1 poście pisze że do sh1 :-)
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 13, 13:32   

Wpadłem na pewien pomysł dotyczący fabuły, akcja mogłaby być osadzona w starosłowiańskich klimatach z dodatkiem fantastyki. Działoby się to na ziemiach polskich z IX lub X wieku, walkę pogaństwa z chrześcijaństwem bądź na odwrót lub podbijanie kolejnych ziem, na pewno fabuła nie będzie zgodna z faktami historycznymi. Można by zbudować potężne twierdze (które raczej w tamtym okresie na tych ziemiach nie występowały) bądź miasta albo małe wioski w lasach i drewniane forty. Podawajcie swoje propozycje, najlepiej w takiej formie jak ja to zrobiłem i wtedy wybierzemy coś z tego, to autor bardziej rozwinie/sprecyzuje swoją myśl.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 13, 13:43   

Jeśli mogę coś zasugerować - byłoby fajnie, gdybyście zrobili jedną misję na wzór tej z Inwazji, gdzie trzeba przebić się przez labirynt żeby zabić Węża. Takie misje, gdzie trzeba trochę bardziej się wysilić i pomyśleć są naprawdę fajne :) .
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 13, 13:48   

Właśnie Lutel chcę, żeby wszystkie misje takie były jak napisałeś, ale trzeba też pamiętać o estetyce i realizmie krajobrazu. To może być ciężkie zadanie, dlatego sporo czasu na mapę daje.
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 13, 13:57   

Sugerowałbym wojnę polsko-niemiecką za czasów Mieszka.



Może być też wątek o KLIK
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 13, 14:02   

Ja myślałem o fabule bardziej fantastycznej np.jakieś wielkie państwo chce podbić mniejsze królestwa i musimy się obronić,bo "Twierdza" to raczej gra,wtórej się broni,a nie atakuje.Jedną dobrą mapę mam już nawet zrobioną,ale nie wiem czy będzie pasować do takiej fabuły,bo zamek jest umieszczony na wyspie.
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 27 Styczeń 13, 14:03   

Nidor można połączyć elementy fantastyki z Zakonem Krzyżackim.

Przeciwnicy:



Podbijanie:

_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 13, 09:32   

To którą fabułę z tych wybieramy?
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 13, 11:31   

Wydaje mi się, że o Zakonie Krzyżackim fabuła jest ciekawsza.
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz