ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Drewniane Wieżyczki
Autor Wiadomość
YasiuYaś 
Osadnik


Gra w: Stronghold Deluxe, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 39
Skąd: Inowrocław
Medale: Brak

  Wysłany: 20 Marzec 13, 12:57   Drewniane Wieżyczki

Witam. Mam pytanie odnośnie stawiania drewnianych wieżyczek bez schodów. Widziałem takie w scenariuszu Kupca Hrupkuw. Mapka nazywała się "Chocim" i był w niej zrobiony taki fajny mostek z drewnianych wieżyczek. Sam chciałem takie zrobić metodą stawiania małych kamieni na fundamentach budowli, udało się, ale przy obrocie wieżyczka się "zniekształca". Poza tym, kiedy klikam na wieżyczkę nie wyświetla się na dole jej nazwa, otwórz/zamknij, ani ilość "energii", że tak się wyrażę. W mapce "Chocim", te wieżyczki można niszczyć i naprawiać, one jakby to powiedzieć "istnieją" :-) . Czy ktoś może wie jak takie wieżyczki bez schodów zrobić? Bardzo był bym wdzięczny za odpowiedź.
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 20 Marzec 13, 13:03   

Stawiasz wieżyczkę. Następnie wybierasz jakąkolwiek kamienną wieżę, i stawiasz na schodach, jak na zwykłym murze, po czym ją usuwasz. Schodów nie ma!

To jeden z najprostszych tricków, nie trzeba używać kamieni itp.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
YasiuYaś 
Osadnik


Gra w: Stronghold Deluxe, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 39
Skąd: Inowrocław
Medale: Brak

Wysłany: 20 Marzec 13, 13:55   

Wielkie dzięki Maciek, teraz jest ok. :-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz