ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania "mistrzów"
Autor Wiadomość
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 13, 15:20   

Jak wymyślimy te wszystkie nazwy i wyeliminujemy uchybienia w fabule i tekście to założę nowy temat z porządną rozpiską: "co i jak?" Jak można to chciałbym już zarezerwować 2 i 4 misje.
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 13, 16:17   

Ja rezerwuje 5 i 7 misję.
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 13, 17:20   

Przepraszam Zohan, ale niestety nikt nie potwierdził ostatecznie Twojego uczestnictwa w projekcie, a sądząc po tamtej mapce co pokazałeś to niestety ten poziom jest za niski. Doceniam Twoją chęć pomocy, ale niestety na razie tylko przeszkadzasz :/ . Tak więc jestem zmuszony Cię poprosić o wycofanie się z tego projektu. Tylko nie zrozum mnie źle, po prostu jestem szczery i powiedziałem w końcu to co od dawna powinienem.
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 13, 17:22   

Ok masz rację w stronghold 1 nie jestem aż tak dobry, ale mogę zrobić mapkę i pokazać ją. Sam stwierdzisz czy jest na dużym poziomie :)


MAPA: KLIK

Z 2012 roku jest. Poprawiłem teraz parę rzeczy i sam stwierdź jeżeli się nie nadam to zrozumiem.
_________________
Prawda jest tylko jedna.
Ostatnio zmieniony przez Zohan 5 Luty 13, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 5 Luty 13, 17:34   

Muszę zgodzić się z Kupcem, ta mapka "próbna", którą dałeś jest niestety zbyt słaba. Myślę, że lepiej będzie jak skupisz się na swoich dwóch (!) kampaniach do SH:C :) . Masz dużo zapału, więc szkoda, gdybyś go nie wykorzystał do ich dokończenia. Takich rozgrzebanych kampanii było już wiele, szkoda byłoby jeszcze powiększać tę liczbę.
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 13, 17:36   

Czytaj post wyżej.
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 13, 18:38   

Zohan sprawdziłem tą mapę.Krajobraz nie jest wystarczający.Nic po za drzewami tam nie ma.Forteca też nie jest rewelacyjna.Niestety Siwy i Kupiec mają rację.Musisz jeszcze trochę poćwiczyć,ale robienie map do Crusadera wychodzi ci całkiem nieźle,więc dokończ swoje kampanie.

PS.Ja mogę wziąść 1 i 3.
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 13, 18:50   

Nidor no nie wiem ta mapka co dałem wyżej została wysoko oceniona przez ekspertów, ale jeżeli TY tak mówisz to chyba muszę zgłosić do nich nowego członka :P

Ale liczę się z twoją opinią tylko proszę aby jeszcze Siwy i Kupiec ją sprawdzili i dali wyrok końcowy :)
_________________
Prawda jest tylko jedna.
Ostatnio zmieniony przez Zohan 5 Luty 13, 18:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 13, 18:53   

Dobra Nidor, tylko pamiętaj, nie spiesz się i rób starannie, czasu jest mnóstwo xD. Muszę wiedzieć czy akceptujecie tą fabułę, żeby zrobić osobny i schludny temat, bo tutaj się trochę bajzlu narobiło.
EDIT: Po pierwsze ciekawy jestem kto to ocenia te Twoje mapy.
Powiem tak, mapa na początku robi spore wrażenie, ale niestety tylko na początku... przyznaje jest kilka ciekawych rozwiązań, ale to wszystko jest kompletnie przesadzone, to taka wybuchowa mieszanka, nic się ze sobą nie komponuje i do siebie nie pasuje. Jak się lepiej przyjrzeć nielicznym kawałkom krajobrazu to można stwierdzić od razu, że jest on na bardzo niskim poziomie. W tej kampanii potrzebujemy raczej bardziej realnych krajobrazów i twierdz, a jak można zauważyć Tobie takowe nie wychodzą co widać chociażby po poprzedniej mapce. Masz ciekawe pomysły na mapę, ale kuleje ich wykonanie, ćwicz dalej kolego i nie poddawaj się, bo na forum mapmakerów jak na lekarstwo, a z Ciebie na pewno coś będzie. Tak więc na razie mówię: nie. Ale nie przejmuj się tym i twórz dalej, bo jestem pewny, że nie długo wyrośnie nam z Ciebie dla nas dobra pomoc i konkurencja ;)
Ostatnio zmieniony przez Kupiec Hrupkuw 5 Luty 13, 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 13, 19:07   

Jeszcze fabuły w całości nie przeczytałem,ale zaraz to zrobię.

Zohan,może eksperci patrzyli bardziej na pomysłowość.Zamek ma błędy typu np. brzydko wyglądające mury, które idą na ukos w wodzie.Te dziwne statki wyglądają beznadziejnie.Krajobraz tak jak mówiłem,ma duże braki.Zwykłe wzniesienia i drzewa i to wszystko.Ja też na początku nie robiłem świetnych map.Trochę poćwiczysz i będziesz robił takie mapki jak my.
Ostatnio zmieniony przez Nidor 10 Luty 13, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 13, 19:58   

Może macie rację - muszę mapy do sh1 poćwiczyć, gdyż lepiej czuję się w klimatach pustynnych niż europejskich. Jedynie mogę je testować zanim je oficjalnie zamieścicie oczywiście jeżeli szukacie testera.

PS. Nidor ja mapy już długo tworzę może nawet dłużej niż ty ;)
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 13, 12:58   

Uwaga potrzebuje potwierdzenia tej fabuły (głównego wątku, bo szczegóły są do poprawienia i zmienienia), żeby zrobić tę rozpiskę. Jak coś zacząłem już robić stolice, a że miałem sporo czasu to krajobraz i zamek/miasto już prawie skończone, teraz zostały tylko czasochłonne elementy, drobiazgi i tricki oraz sama rozgrywka. Muszę przyznać, że kawał miasta mi wyszedł xD. 650 ludzi w zamku i na połowę racji jakoś daje rade z jedzeniem. Miasto raczej nie jest jakieś monumentalne i dziwaczne jak te np. z LOTR, ale bliżej mu do rzeczywistości (mury na wzniesieniach z basztami, mieszane budynki ułożone w kupy i dzielnice). Na szczycie wzgórza znajduje się twierdza, dostępna tylko od strony miasta, z tyłu zbocze góry niedostępne. Od twierdzy (mniej-więcej w połowie jej długości) odchodzą mury miasta, które znajdują się niżej (nie są połączone przejściem z murami zamku).
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 6 Luty 13, 14:53   

Pokażesz screena ?
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 13, 15:17   

Ja akceptuje fabułę i prawie skończyłem misję pierwszą.Mam tylko pytanie.Jakie mają być kolory wojsk?
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 13, 15:39   

Dobra Nidor, ja z Siwym dokonamy jeszcze drobnych zmian i można myśleć o kolejnych rzeczach i zostawić w spokoju tą fabułę.
Kolory chyba zawsze można zmienić (nie wiem dokładnie, bo nigdy się w to nie bawiłem).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz