ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nazwa polskiej frakcji na World 7 (ankieta)
Autor Wiadomość
DarkKnight 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 13, 21:48   

Siwy napisał/a:
Z tego co pamiętam, to użytkownik nie może dodać ankiety do już wysłanego posta. A mi nie uśmiecha się wpisywać tych wszystkich propozycji xd. Chyba, że dodamy tylko np. 5 najlepszych, czyli:
- Republic of Poland
- Knights of the White Eagle
- Polish Defiance
- Winged Hussars
- .. jakaś jeszcze?


nie no spoko panowie zaczalem ten temat to i go skoncze jak wybierzemy jakas nazwe ;) ja glosuje na swoja propozycje czyli Polish Fighters Republic ;)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 24 Styczeń 13, 21:59   

Nie wiem jak poza Rzeczpospolitą, ale Fighter ma chyba dość negatywne znaczenie :P .
 
 
DarkKnight 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 13, 22:07   

Siwy napisał/a:
Nie wiem jak poza Rzeczpospolitą, ale Fighter ma chyba dość negatywne znaczenie :P .


a co zlego w Fighters? ;) przeciez nie bedziemy frakcja w ktorej beda sami farmerzy tylko wiadomo ze wojownicy i bedziemy sie tluc z Angolami i nie tylko :P
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 13, 22:27   

Fighter kojarzy się z gościem, który się z kimś leje(w domyśle - dla samego lania się), wojownik to bardziej warrior, ktoś, kto walczy(dla jakiejś sprawy).
 
 
DarkKnight 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 13, 22:40   

Lord Smerf napisał/a:
Fighter kojarzy się z gościem, który się z kimś leje(w domyśle - dla samego lania się), wojownik to bardziej warrior, ktoś, kto walczy(dla jakiejś sprawy).


no spoko to w takim razie zmieniam i glosuje na Polish Warriors Republic :)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 24 Styczeń 13, 22:44   

Smerfu wyjaśnił co trzeba. Warrior zdecydowanie lepiej, jednak i tak wolę rycerzy Orła Białego ;) .
 
 
DarkKnight 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 13, 22:46   

dobra glosujcie dalej bo mamy remis :) chyba ze cos zle dodalem
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 13, 22:51   

W takim razie, skoro jakaś husaria już tam istnieje, głosuję na Knights of the White Eagle.
 
 
Owcojad 
Wędrowiec

Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 24 Styczeń 13, 23:55   

po prostu może RedWhite/WhiteRed ;)
 
 
DarkKnight 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 13, 00:02   

ja tam jestem za Polish Warriors Republic lub Knights of the White Eagle ale glosujcie dalej zobaczymy co wygra :) a jak robimy podzial wladzy? kto zaklada frakcje? ja zglaszam sie oficjalnie na podoficera i uwazam ze skoro mamy byc silna frakcja na terenie polnocnej Walii to powinismy miec 5 podoficerow i generala
 
 
vanGraff 
Wędrowiec


Gra w: Kingdoms
Wiek: 46
Posty: 9
Skąd: UE
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 13, 00:26   

Hussars to byłoby to, bo akurat jestem zafascynowany tą zacięzną formacją robilismy niezły rozp..... w europie swojego czasu , no ale niestety sie skonczylo.
Mam ciekawe dokumenty na temat formacji husarskich,ich szkolenia ekwipunku stopni wojskowych, co mnie zaciekawiło to że jesli husarzy byli rozbici w czasie walk, to nadal stanowili potęzną broń dlatego że tak trenowali po prostu każda formacja składała sie z trzech mniejszych kompanii z których każda była samodzielna i miała własnego dowódce i kiedy jedno skrzydło padło, to pozostali wiedzieli zawsze co robic nie kręcili sie w kółko na polu bitwy...... no ale to takie tam moje wspominki z tego co czytałem heh, co do nazwy to chyba pasowałoby cos z Białym Orłem i rycerzami bo to najlepiej obrazuje polskę a swoja droga ciesze sie ze każdy jakos tak patriotycznie podchodzi do tematu tak trzymac panowie....


KNIGHTS OF THE WHITE EAGLE


Taka nazwa może być

[ Dodano: 25 Styczeń 13, 00:39 ]
DarkKnight napisał/a:
ja tam jestem za Polish Warriors Republic lub Knights of the White Eagle ale glosujcie dalej zobaczymy co wygra :) a jak robimy podzial wladzy? kto zaklada frakcje? ja zglaszam sie oficjalnie na podoficera i uwazam ze skoro mamy byc silna frakcja na terenie polnocnej Walii to powinismy miec 5 podoficerow i generala


Troche nie w temacie bo tu raczej ankieta :) ale chyba moderator nie bedzie miał nic przeciwko więc frakcje zalozy ten, kto bedzie mial juz odpowiedni poziom do założenia frakcji, dlatego wazne jest zeby najpierw kilku grao od początku założenia nowego świata po to żeby załozyc poźniej frakcje bo nie każdy od razu może zakładac frakcje
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 25 Styczeń 13, 01:16   

[quote:dbb4634a5b](...) ale chyba moderator nie bedzie miał nic przeciwko (...)[/quote:dbb4634a5b]

Przymykam oko, bo mało ruchu, a poza tym waćpan słusznie prawi co do nazwy ;) . No to rozumiem, że nazwę mamy zaakceptowaną.

Co do nazwy [i:dbb4634a5b]Hussars[/i:dbb4634a5b] hmm... hussars =" husarze. Jeśli już to bardziej odpowiadałaby moim zdaniem nazwa [i:dbb4634a5b"]Husaria[/i:dbb4634a5b]. Ale nie wiem czy jest takie określenie po angielsku. Po polsku w sumie też mogłoby być, bo sądzę, że to tak jak z pierogami czy bigosem ;) . Mimo, że uwielbiam husarię to sądzę, że [i:dbb4634a5b]Knights of the White Eagle[/i:dbb4634a5b] będzie lepsze... jakoś tak. Chyba, że [i:dbb4634a5b]Hussars from Republic of Poland[/i:dbb4634a5b]? ;> A może oryginalnie i z łaciny np. [i:dbb4634a5b]Poloniae Respublicae Equites[/i:dbb4634a5b]? ;D

Btw. polecam książki Radosława Sikory ([i:dbb4634a5b]Z dziejów husarii[/i:dbb4634a5b], czy [i:dbb4634a5b]Niezwykłe bitwy i szarże husarii[/i:dbb4634a5b], a także ostatnio wydana, choć jeszcze jej nie czytałem: [i:dbb4634a5b]Husaria pod Wiedniem[/i:dbb4634a5b]) ;) .
 
 
DarkKnight 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 13, 08:20   

no dobra to niech zostaje nazwa Knights of the White Eagle :)
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 13, 12:52   

Knights of the White Eagle
 
 
MajorDecha 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 25 Styczeń 13, 17:12   

zbyt angielska ta nazwa.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz