ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Polacy we frakcjach

Czy przystapiłbys do polskiego Domu lub Frakcji w SK?
Zdecydowanie Tak
86%
 86%  [ 19 ]
Nie
13%
 13%  [ 3 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
vanGraff 
Wędrowiec


Gra w: Kingdoms
Wiek: 46
Posty: 9
Skąd: UE
Medale: Brak

  Wysłany: 8 Styczeń 13, 03:36   Polacy we frakcjach

Witam,
Juz jakiś czas gram w SK, mam poziom rycerza rozwijam sie od nowa:) dlaczego? Ano byłem oficerem w H13 Immortals na świecie 6 angielskim, zajałem gmine ale z racji tego że wtedy nie bardzo obeznany byłem z gra bo dopiero zaczynalem to oddałem gmine w bardziej doświadczone rece licząc na wdzięcznosć od anglika, a raczej angielki bo jej nick to Buzz, zwerbowałem do immortals wielu polaków i jakos nam sie grało, po jakims czasie kiedy juz osiagnałem wysoki poziom postanowiłem przejac gminę akurat nadarzyła sie okazja bo byla pusta gmina bez zadnego własciciela, poslalem kapitana poźniej mnichów zeby mi narobili przewagi w głosowaniu i w ten sposob stałem sie posiadaczem gminy , sadziłem ze tak bedzie ale ZDRADA ze strony H13 mnie rozwaliła, on zaczeli nasyłac mnichów i przegłosowywac mnie to niestety jest wbrew wspólnym zasadom jako że H12 i H13 maja sojusz i musimy sie wspierac a nie niszczyc nawzajem, krótko po tym powiedziałem im co mysle o grze z nimi i wystapilem z Immortals jak również z funkcji oficera oni w odwecie zniszczyli moje wioski i zaczynam gre od nowa :) DLACZEGO TO PISZE?

Bo mam dosyc panowania angielskich łotrów na tym serwerze a jest nas tylu polaków ze z łatwościa poradzilibysmy sobie gdybysmy się zjednoczyli moglibysmy nawet byc znacząca siła w grze wiem wiem ze niektórzy z was maja oficerów w swoich frakcjach itp ale nie może byc tak że anglik anglika wspiera a polak polaka nie.... pokazmy im ze my tez możemy byc silni, zjednoczmy się i grajmy wspólnie i jestem pewien ze w końcu zdobedziemy i utrzymamy kilka gmin poźniej hrabstwo i jeszcze więcej....... w jedności siła i mamy to na przykladzie anglików

Ze swojej strony moge stworzyc naszą strone frakcji,forum itp Zapiszmy sie w Historii tej gry, z poważaniem vanGraaf

Moje namiary: Gloucester/Aldsworth/Chojnik,Kościuszko,Rybnik
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 8 Styczeń 13, 07:37   

Napiszę troszkę ogólnie, nie odnoszę się do Twojej wypowiedzi, czy konkretnego świata. Zagłosowałem na "nie", bo osobiście wolę grać z ludźmi bardziej doświadczonymi ;) . Nie miałem jeszcze okazji spotkać Polaka, który umie coś więcej poza zbieraniem punktów. Przykład - świat 1, kilku Polaków ma poziom najwyższy, czyli Crown Prince, pełno wiosek, ale za bardzo nie uczestniczą w walce. Nie mają wasali, albo ich wioski są tak małe, że wystarczy jeden, dwa ataki, żeby się ich pozbyć. Nie mówię, że Ty jesteś taki jak oni, to jest tylko moja opinia odnosząca się do ogółu :) .
 
 
vanGraff 
Wędrowiec


Gra w: Kingdoms
Wiek: 46
Posty: 9
Skąd: UE
Medale: Brak

Wysłany: 8 Styczeń 13, 08:06   

Lutel napisał/a:
Napiszę troszkę ogólnie, nie odnoszę się do Twojej wypowiedzi, czy konkretnego świata. Zagłosowałem na "nie", bo osobiście wolę grać z ludźmi bardziej doświadczonymi ;) . Nie miałem jeszcze okazji spotkać Polaka, który umie coś więcej poza zbieraniem punktów. Przykład - świat 1, kilku Polaków ma poziom najwyższy, czyli Crown Prince, pełno wiosek, ale za bardzo nie uczestniczą w walce. Nie mają wasali, albo ich wioski są tak małe, że wystarczy jeden, dwa ataki, żeby się ich pozbyć. Nie mówię, że Ty jesteś taki jak oni, to jest tylko moja opinia odnosząca się do ogółu :) .



Masz calkowitą rację ale też niektórzy polacy wogóle nie znaja angileskiego moze tez dlatego nie uczestnicza w bitwach itp.... ale może tez byc tak dlatego że po prostu nie spotkali innego polaka w grze, ja np poszukuje krajanów i wielu ich znalazłem i naprawde dziwie sie ze wszyscy jestesmy rozrzuceni po jakichs frakcjach kiedy moglibysmy byc wszyscy w jednej konkretnej i porzadnej frakcji
pozdro
 
 
 
King_Sobieski 
Wędrowiec

Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 13, 13:10   

Niestety wśród Polaków panują podziały. Daleko ich nie szukać, istnieją nawet wśród uczestników tegoż forum. Okazuje się, że nawet nie można liczyć na odpowiedź na maila w grze, za sam fakt rozważania wstąpienia do polskiej frakcji, która akurat innym Polakom nie przypadła do gustu. Brak jest wizji ponad frakcyjnej, tzn. każdy gdzieś się okopał i patrzy tylko na swoją gildię a na innych Polaków jak na wrogów, bo należą do innego domu czy frakcji. Opamiętajcie się ludzie: W czasie I Wojny Światowej Polacy walczyli po przeciwnych frontach ale jak była możliwość to unikali wzajemnej walki i nie patrzyli na siebie jak na wrogów, wiedząc, że są rozgrywani przez obcych.

Osobiście uważam, że Polacy skupieni nawet w kilku frakcjach obejmujących Anglię, Walię Szkocję i Irlandię a należący do jednego rodu, stanowiliby siłę i mieli by znaczący wpływ na politykę globalną. A teraz to jest dokładnie jak za I Wojny Światowej w realu czyli po różnych stronach... Albo tak jak Polonia amerykańska, liczna ale podzielona i bez wpływu na rząd USA.

Wiem, że to tylko gra ale jeśli nawet w grze nasi nie potrafią się jednoczyć tak jak niektórzy inni, to tym bardziej w życiu nie będą tego robić a obcy będą jak zawsze podziały podsycać i na nich żerować a robią to nieustannie od okresu przedrozbiorowego.

Nadal mam jednak nadzieję, że w przyszłości powstaną frakcje składająca się z Polaków ze Szkocji, Anglii i Walii, (W Irlandii Polacy są zjednoczeni w przynajmniej dwóch frakcjach) jak również, że wszystkie polskie (sojusznicze) frakcje znajdą się w jednym Rodzie - bez względu na to jaki to miałby być Ród.

King_Sobieski

(Świat 6)

P.S. Pisałem w imieniu własnym a nie w imieniu gildii, do której należę, do czego nie jestem upoważniony.
 
 
vanGraff 
Wędrowiec


Gra w: Kingdoms
Wiek: 46
Posty: 9
Skąd: UE
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 13, 15:23   Polacy we frakcjach

Dzieki za odpowiedż i stwierdzam ze masz racje co do tego ze nie potrafimy stanąć ponad podzialami a szkoda bo byłoby dobrze przestac w koncu łamac sobie język angielszyzna :) myslec jak ułozyc wypowiedz w mailu w grze zeby anglik ja zrozumiał i nie pisał whooo? anyway teraz jest doskonała okazja zeby zaczać w nowym swiecie 7 naprawde dobra gre utworzyc frakcje albo nawet rodzine polaków i miec jakis wpływ na zmiany zachodzace w grze.
Wielu moich znajomych w grze na swiecie 6 chcialoby żeby była polska mapa ale zeby taka mapa powstala to musimy pokazac twórcom gry ze tak samo potrafimy byc zjednoczeni jak inne narodowosci i stanac ponad podzialami bo gra to gra a real to real, nie mozna przenosic urazów, uprzedzeń ze ten mieszka tam a ten w usa albo uk to nienormalne, wazne ze ktos gdzies mieszka prawda? Ja w kazdym razie zaczne gre na nowym 7 swiecie i chciałbym żebysmy w końcu cos zrobili po to żeby pokazać innym narodom ze tez potrafimy grac i rozgrywac potęzne walki o terytorium i o kontrole w hrabstwie albo nawet na wyspie, dzieki Sobieski że udzieliłes odpowiedzi na forum, mysle ze w innych okolicznosciach ( ta sama frakcja, ten sam świat ) moglibysmy wspolnie zacząc duże dzielo , pozdrawiam
 
 
 
Wiatru88 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 13, 11:17   

vanGraff,
Witam jestem nowym graczem gram od jakiś 3 dni :) jestem zainteresowany współpracą, chętnie poznam tę grę bliżej przy doświadczonym graczu :) jeszcze nie wszystko tam łąpie np. po co mi seniorzy wasale itd. ;p
England -> The Home Counties-> Bedfordshire-> Barton le Clay
Pozdrawiam
 
 
MajorDecha 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 13, 17:32   

Witam, chetnie bym zagrał w 7 swiecie no ale ciezko z czasem. Wiecie moze kiedy bedzie swiat z mapa Polski?
_________________

 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 3 Luty 13, 23:45   

Chciałbym się za kilka dni zarejestrować, w tej grze i z wami współpracować.
Moglibyście podać gdzie mniej więcej macie swe wioski i jak się w poblizu was budować?
 
 
 
King_Sobieski 
Wędrowiec

Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 13, 02:47   

Hej, jesteśmy w Cheshire tj. w angielskim hrabstwie graniczącym od wschodu z walijskim hrabstwem Clwyd. Jeśli chcesz to wchodź do nas...
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 13, 18:24   

Możecie podać swe nicki?
 
 
 
webak79 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms
Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 13, 20:39   

Jak wejdziesz do gry to nas znajdziesz w wyszukiwarce graczy (już bezpośrednio w grze),zapraszamy :)
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 13, 22:44   

Czyli że wasze nicki w grze są takie jak tu?
Zarejestruje się za kilka dni bo na złomie na którym aktualnie
gram, stronghold kingdoms nie działa.
Oglądałem poradnik o grze i widziałem dużą mapę, i mam prosbę byscie pokazali mi screena
z waszym terenem.Mój nick będzie taki sam jak tu.
 
 
 
Zdyszany 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 13, 15:03   

 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 13, 18:00   

Ok dzięki.
PS: Chyba się pomyliliście, bo te hrabstwo graniczy od ZACHODU z hrabstwem Clwyd.
 
 
 
SirGouda 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 26
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 16 Luty 13, 12:35   

Ja też mógłbym dołączyć jeśli chcecie. Jestem w Lancashire. Niestety moja ranga nie jest zbyt wysoka ponieważ głównie gram na w4.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz