ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold & Stronghold Crusader w HD!
Autor Wiadomość
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 12, 19:23   

"Gracze, którzy posiadają już oryginalną kopię Twierdzy, Twierdzy Krzyżowiec bądź Krzyżowca Extreme mogą uaktualnić ich kopię gry do nowej wersji HD za darmo. Wszystko, co musisz zrobić to postępować według tej instrukcji:

1) Wejdź na jedną z naszych stron "Stronghold HD" (linki powyżej)
2) Kliknij na pomarańczowy przycisk "Download Patch"
3) Ściągnij (opcje zależne od przeglądarki)
4) Uruchom patch

Użytkownicy, którzy posiadają grę i postąpią według tej instrukcji otrzymają nową wersję HD za darmo. Gracze, którzy zaktualizowali grę dzięki temu patchowi otrzymają dostęp do takiej samej wersji gry jak ci, którzy zakupili gry w edycji HD."

Nie musisz już tłumaczyć Bzyk :) . BTW - jak by ktoś chciał powiedzieć, że używałem tłumacza od gugla, to niech sobie tekst tam wklei. Myślę, że zobaczy różnicę ;)

Bardzo dobrze, że posiadacze strongholdów mogą pobrać tą wersję za darmo. Zapowiadała się chała i naciąganie na odgrzanego kotleta - wyszło jednak dobrze, weterani dostają prezent, nowi - zachętkę :) Miło byłoby jednak zobaczyć w jedynce skirmish. Można powiedzieć, że dzięki zaangażowaniu w nasz YT wracam do tych gier :) Jednak mają swój klimat. Muszę się tylko przyzwyczaić do sterowania, po przyzwyczaiłem się do wydawania komend prawym przyciskiem myszki (Starcraft 2).
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 12, 20:03   

Jednak postęp w grze idzie bez problemu odzyskać. Trzeba skopiować pliki crusader.cfg (w tym przypadku jeszcze podmieni i folder saves do folderu Moje Dokumenty > Stronghold Crusader (dla Win7 przynajmniej tak jest).
 
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2 Listopad 12, 07:40   

Według mnie żadna rewelacja.
_________________
Andrzej Breivik
 
 
szemrany 
Wędrowiec


Gra w: obecnie w S2
Posty: 20
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 12, 09:27   

Witam!
Mam Twierdza Antologia Plus, próbuję bezskutecznie spatchować Krzyżowca do wersji HD .
(próbowałem zarówno przed spolszczeniem jak i po łatce spolszczającej)
za każdym razem otrzymuję taki komunikat:



ma ktoś pomysł co z tym zrobić?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 12, 09:51   

Spróbuj innej wersji gry, czyli 1.1.
 
 
jozefino2009 
Wędrowiec

Gra w: 1, 2 Legends, Crusader, Kingdoms
Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 12, 11:01   

Dołączę się do dysputy.

Przed chwilą zainstalowałem Patch 1.3 HD do Stronghold 1 i Krzyżowiec. Niestety patcha nie zainstalujemy do wersji gry która zawiera razem Krzyżowca i Extreme.

Dodano do gry tylko (aż) jedną rzecz - inne rozdzielczości. Czyli gra będzie ładnie i ostro wyglądać na monitorze FULLHD tak jak na monitorze 1024x768. To duży plus, ponieważ era coraz to większych monitorów panoramicznych mogła by zabić grę Stronghold 1 i krzyżowca. Jednak ta opcja pozwala cieszyć się rozgrywką przez następne 10 lat :D .

Zauważyłem pewne niedociągnięcie, jeśli chodzi o optymalizację gry. Firefly Studios mogło wykorzystać niektóre z dobrodziejstw DirectX9 podczas pisania patcha. Gra siedzie nadal na DX7 i karty graficznej do obliczania obrazu nie wykorzystuje. To jedyne zastrzeżenie.

Według mnie patch HD da grom nowe życie.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Listopad 12, 12:02   

A Jedynka 1.2 Wam śmiga? Może można spatchować Cruska do wersji 1.1 z 1.2? :P
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 12, 12:05   

http://strongholdnet.gry-...opic.php?t=2289

Masz, Siwy.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Listopad 12, 12:42   

Dziękuję. No to zobaczymy czy uda mi się spatchować do HD ;) .
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 12, 12:48   

Siwy napisał/a:
Może można spatchować Cruska do wersji 1.1 z 1.2?

Można, można, ja patchowałem z wersji 1.1 właśnie i szło gładko.
 
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Listopad 12, 13:04   

Patch 1.3 do SHC ma dość istotne znaczenie w grze multiplayer, ponieważ eliminuje lagi związane ze zbyt dużą ilością jednostek na mapie oraz gra nie crashuje się podczas lagów.

Podobno naprawia także część bugów, tego jednak jeszcze nie sprawdzałem.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 12, 13:22   

Gdyby ten patch eliminował bugi, to byłby to wielki sukces FireFly :p . Chodzi mi tu głównie o bugi, które gracze wykorzystują w grze, aby oszukiwać.
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Listopad 12, 14:03   

Właśnie zrobiłem kilka testów.
Niestety bugi związane zarówno z 2+x workers jak i z fast workers wciąż działają (myślę jednak, że jest to na tyle łatwe do zauważenia, że mało kto tego używa), ale prawdopodobnie naprawiony został bug ze znikającymi piekarzami. Tj. piekarze wracali nawet gdy na składzie mąki już nie było.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Listopad 12, 14:16   

Cholera jasna... 3 razy przeinstalowywałem i gówno. Najpierw profilaktycznie. Potem jeszcze raz, ale do innego folderu. I na koniec myślę, że może genialny Win7 i jego rozpoznawanie admina robi problemy to zainstalowałem na innym niż C dysku - dalej kicha. Patch też nie działa. Żenua.
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Listopad 12, 14:46   

Po prostu pobierz od nowa z internetu wersje 1.1 (tzn. cała grę, nie patch), wtedy gwarantuje Ci, że będzie działać ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz