ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold Crusader II
Autor Wiadomość
Bart1999 
Wędrowiec

Gra w: wszystkie
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 24 Wrzesień 13, 18:26   

Widzieliście nową kampanie? Dla mnie bomba. Krucjaty w wersji arabskiej. Nie mogę się doczekać premiery! W dodatku gra będzie na pewno w PL
_________________
Co to jest "nowa wersja programu"?
- Program, w którym poprawiono stare błędy i zrobiono nowe....
 
 
Daner 
Wędrowiec


Wiek: 33
Posty: 23
Medale: Brak

Wysłany: 25 Wrzesień 13, 15:59   

Z kolejnymi informacjami ta gra zapowiada się coraz lepiej, szkoda że zbiórka poszła tak kiepsko ale i tak jestem dobrej myśli.
 
 
Dawidos 
Osadnik


Posty: 41
Medale: Brak

Wysłany: 12 Październik 13, 09:50   

DLC w twierdzy oni poglupieli i tylko widza te pieniadze jak im leca do kieszeni. Zaczyna sie faworyzacja Niemcow w Twierdzy. :| Mam nadzieje, ze ni bedzie ,,Nowych ras" albo map, ze sie dostanie z 5 map na poczatek, a reszte sobie kup. Zawodza mnie.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 12 Październik 13, 10:33   

Wydaje mi się, że odrobinę przesadzasz. Jeśli FF myśli, to będą zdawać sobie sprawę z tego, że nie są jakimś ogromnym studiem z dużą ilością pieniędzy i na taki zabieg nie mogą sobie pozwolić. Myślę, że rozsądnym podejściem będzie wypuszczanie nowych map za darmo, a dodatki typu nowe, dłuższe kampanie byłyby już płatne.

Swoją drogą, DLC też mogą być darmowe. ; )
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 12 Październik 13, 21:48   

Dawidos, spróbuj postawić się w ich sytuacji. W Firefly Studios postanowili nie szukać sponsora i wydawcy, żeby stworzyć SC2 zgodnie z własnym planem i bez presji czasu. Co najmniej kilkanaście osób pracuje nad tą grą od ponad roku i trzeba przecież za to im płacić.
Gracze mieli okazję wesprzeć finansowo projekt w zamian za na prawdę wartościowe "nagrody". No ale skoro nie było wystarczającego odzewu, to ktoś inny musiał wyłożyć pieniądze i teraz muszą zapewnić sobie zwrot inwestycji w inny sposób.
Jak dla mnie, ich podejście jest zupełnie w porządku. Jeśli wprowadzenie DLC jest konieczne, żeby zrobili tą grę porządnie, to nie mam nic przeciwko.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 18 Październik 13, 21:15   

Krzyżowiec 2 w wersji Pre-Alpha http://youtu.be/gCVNlY5bmkY
 
 
Bart1999 
Wędrowiec

Gra w: wszystkie
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 19 Październik 13, 11:35   

Nie podoba mi się to. Ta "Pre-Alpha" to najzwyklejsza trójka w oprawie graficznej z Krzyżowca.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 19 Październik 13, 14:15   

I szczerze to dobrze. Grałeś w Twierdzę 3 obecnie? Po dodaniu wszystkich możliwych patchy, Twierdza 3 jest całkiem spoko.
 
 
Bart1999 
Wędrowiec

Gra w: wszystkie
Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 19 Październik 13, 14:41   

Grałem i w wersji 1.9 całkiem miło się gra, ale po Krzyżowcu 2 spodziewałem cię czegoś innego, trochę lepszego.
_________________
Co to jest "nowa wersja programu"?
- Program, w którym poprawiono stare błędy i zrobiono nowe....
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 8 Listopad 13, 10:37   

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=9354 nooo cóż, no to zdaje się, że kwestię udanego WRESZCIE PO 10 LATACH Strongholda mamy jak zwykle już odhaczoną. Ech, to FireFly... :<
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 8 Listopad 13, 10:44   

Oj Crux. Powiem tak, ziomek piszący ten artykuł jest w moim wieku, jest znajomym Niedźwiedzia, który nam pomaga rozwinąć kanał YT i Niedźwiedź mówił, że gość totalnie nie zna się na grach. Gry-Online to 4 osoby pracujące w biurze + studenciki, którzy dorabiają pisząc 2 artykuły w miesiącu.

Druga sprawa, to jest Pre-Alpha, jest na screenie napisane jak byk "bugs", "unbalanced", ale nie.. lepiej w artykule na 3 strony skupić się właśnie na czymś, co jest oczywiste, czyli na błędach! Ile tam jest o rozgrywce, o zmianach, o porównaniu do Krzyżowca 1? Jeden akapit?

Popatrz na zagraniczne artykuły o Krzyżowcu 2, jakimś cudem, tam tyle o błędach się nie pisze i nie krytykuje tej gry aż tak bardzo. Nie mówię, że gra będzie idealna, ale do premiery zostało min. 5 miesięcy, więc po co to linczowanie gry w wersji alpha?

A tu myślę miła informacja: http://www.youtube.com/watch?v=IMaX1qfbP38
 
 
Lechu 
Wędrowiec


Gra w: CoD : Ghosts, CoD 4 : MW, CoD MW 2, CoD MW 3
Wiek: 26
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 17 Listopad 13, 12:47   

Strasznie chciałbym wierzyć, żę SHC 2 będzie dobry, ale FF chyba znowu nas zawiedzie.... Co jak co i tak go chyba kupię ;D

@Edit

Bart1999, to tak samo, jakbyś napisał, że SHC to SH oprawiony w pustynną grafikę. Twórcy może chcą pokazac, że SH 3 nie jest taki zły, i że na jego podstawie mozna jeszcze coś zrobić.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 18 Listopad 13, 12:10   

Kto chce zobaczyć wersję Pre-Alpha Krzyżowca 2? :) http://youtu.be/_JH7NGk5r8w
 
 
Lechu 
Wędrowiec


Gra w: CoD : Ghosts, CoD 4 : MW, CoD MW 2, CoD MW 3
Wiek: 26
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 18 Listopad 13, 14:38   

Sorry za off top, ale Lutel, skąd można wziąść Pre-alpha SHC2 ?
_________________

 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 18 Listopad 13, 14:54   

Nie można, dostaliśmy jako polska strona o grach z serii Twierdza do opublikowania filmu na YT.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz