ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Siwy
18 Sierpień 12, 14:59
Wolno tak? kusznicy na murach
Autor Wiadomość
Delfin37 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 12, 15:49   Wolno tak? kusznicy na murach

gralem z gosciem 1v1 który robil po 10 kusznikow i wysylal ich caly czas na te same mury majac np na musze o dlugosci 10 kratek ok 50 kusznikow kiedy powiedziałem mu żeby nie uzywał buguów on powiedział ze to nie bug i to jest dozwolone.... więc pytam czy na normalnych grach multi mozna tak robic? albo np wsadzac po 200 łuczników do 1 wieży? bu ludzie czesto tak robia...
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 17 Sierpień 12, 16:01   

Myślę, że tak, można tak robić.
 
 
ElmO0o 
Wędrowiec


Posty: 9
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 17 Sierpień 12, 16:02   

To zaden bug, tylko tzw. trick, po prostu zanim 1 grupa którą wysłałeś na dany obiekt wejdzie na np. na wieże , szybko wysyłasz drugi oddział. No ale jest też jakieś ograniczenie.
 
 
Delfin37 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 12, 19:57   

ale chodzi o to ze na mury mozna nieskonczonosc a on tam pakowal to na chama i w wiezach mozna zrobic tak ze obok wiezy ustawiamy murek i zaznaczamy grupe ludzi i kazemy wejsc na maurek na murku miesci sie 1 osoba a reszta wlazi do wiezy i tym sposobem w wieze moze byc 999999999999999999..... ludzi i chodzi mi o to czy tak wolno bo jesli sie gra na zasadach bez katapult a na tej mapie gdzie gralem sie nie dalo to nie mialem szans podejsc on tyle ludu wpakowal na mury ze 200koni nie zdazylo dojechac do jego muru bo wszystkich wykosil....
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 12, 20:04   

To nie jest żadne oszustwo, dlatego jak gra się bez katapult, to powinno grać się bez wież. A druga sprawa to polecam korzystać z ruchomych tarcz + grupowanie.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 17 Sierpień 12, 20:04   

To nie graj na durnych zasadach bez katapult :P . A btw. jak nie można katapult to nie można tez trebuszy? Czy jak to jest swoją drogą?
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 17 Sierpień 12, 20:21   

Nie można używać wszystkiego co miota kamieniami. Nawet krowami za bardzo nie można rzucać bo jak ktoś nie wyliczy dobrze to cześć katapult walnie krowami, a reszta kamieniami.
 
 
 
Noobs Hunter 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 20
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 17 Sierpień 12, 23:38   

Tak , można tylko że to jest strasznie noobowskie ,gra na 20 pt,(bo pewnie na tyle graliście) pełno żelaza,zieleni i kamienia,bez ognia i latających kamieni.Jeszcze jak grasz z kimś ogarniętym co robi rycerzy to jest ok,non stop sieczka :) co innego jak gra się z jakimś newbie gdzie cała gra sprowadza się do wyszkolenia kuszników do limitu budowania 20 wież i pełno wilczych dołów + fosa.Powiem tak każdy zamek jest do zdobycia wystarczy dobrze zaplanowac atak np najpierw wysylasz konnych i tarcze w miejsce w które jest pod najmniejszym ostrzałem , i w tym samym czasie jak kusznicy strzelają możesz albo wbic assasynami na wieże i oczyscic je z kuszników , albo pogrupowac ha rycerzy i tarcze i kusznicy strzelają do konnych łuczników a w zasadzie tarcz, a rycerze w tym samym czasie burzą mury. Można by długo pisac :)
 
 
Delfin37 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 12, 13:25   

tak to właśnie było an takiej mapie gdzie jest wszystkiego pełno i kiedy koleś zrobił tych dajmy na to 500 kusznikow na murach i fose mial grubosci jakies 10kratek muru to no po prostu nie dało sie tam podejsc a katapulty na tej mapie byly zablokowane tylko wieze i tarany ale co mi po tym bylo jesli nie mina fosy a zasypac jej nie bylo jak poniewaz mial tych kusznikow a co do tarcz i konnych robilem tak ale im ja mialem wiecej konnych i tarcz on mial wiecej kusznikow i ta gra nie miala za bardzo sensu poniewaz ja nie mialem szans zabic jego a on nie mial szans zabic mnie bo samymi kusznikami nie wygra a jesli zobaczylbym ze robi wojsko na atak tez moglbym odwalic cos takiego jak on dlatego nie widze sensu w takim stylu gry...
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 12, 13:39   

Takie gry to obrona częstochowy .
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 12, 14:22   

Po prostu nie graj na tej mapie, czy z takimi graczami, którzy zadowalają się tym, że nie można ich zabić. Pewnie jakbyś się w końcu wdarł do jego zamku, to gościu wyszedłby z gry.
 
 
Delfin37 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 12, 14:28   

a jeszcz emam jedno pytanie przed chwila gralem 1v1v1 20pk i postwawilem kolesiowi domki na kamieniu i zelazie i zastanawiam sie tak to chyba nie bylo fair z mojej strony?
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 18 Sierpień 12, 14:59   

No raczej. Choć lordem chyba mógł je zniszczyć to nie zachowałeś się w porządku ;].

Btw. Przeniosłem temat do odpowiedniego działu.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 12, 15:48   

Nie wolno nic budować na złożach przeznaczonych dla innego gracza. W przypadku gdybyście grali we trzech np. na mapce dla czterech osób, żaden z Was nie może skorzystać z zasobów dla tego czwartego gracza, którego nie ma.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 18 Sierpień 12, 17:44   

Delfin, takie coś jak Ty zrobiłeś jest dużo bardziej nie w porządku od stawiania 500 kuszników na jedną wieże. Takich graczy się od razu blokuje! Nie rób tak więcej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz