ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
29 Lipiec 12, 15:50
[problem techniczny] Błąd , Stronghlod Crusader
Autor Wiadomość
[AK] Shork 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader/Stronghol
Posty: 15
Skąd: Kalisz
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Sierpień 12, 10:37   

Ja wejde w to to mam tylko takie cos : http://postimage.org/image/hvy0oz2i5/

Dodam ,że jak gralismy z kolegami przez ip w twierdze nie było żandych problemów...



A tu jest wycinka od załozyciela GR , który wypowiedział się na mój temat..

There have only been two updates since March this year. One on July 28, and the other on August 4.

As I said in another thread, neither of those updates changed anything to do with game connectivity. The only thing the updates changed was the implementation of the advertising banner in the main window.

If you're having problems now, it's either coincidental due to something else that happened around the same time (eg. a reboot causing your LAN IP address to change, thus invalidating port-forwarding), or your firewall/anti-virus software is interfering with the new update where it wasn't before (it may be triggered because it thinks the update is a new app when it's not).

I know you're not going to believe me, but there are over 250,000 multiplayer games played each day on GameRanger. At this kind of scale, if a real bug with the update existed, it would be affecting thousands of users, not just a handful. These kind of reports are easily explained by statistical coincidence.

That doesn't mean I'm happy about ANY users having problems, of course, but jumping to conclusions about the update doesn't help anything.

[ Dodano: 6 Sierpień 12, 12:21 ]
Dodam ,że ANTIWIRUSA WYŁĄCZAM:)
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 12, 12:55   

Firewall'a też ? No i teraz jak masz panel sterowania, zjedź paskiem w dół i klikaj na aktualizacje. ( jeden klik spowoduje "rozwinięcie" małego menu, które oprócz rozmiaru i przycisku "usuń" będzie dostarczało informacji o ostatnim używaniu. Przyjrzyj się tym, które mają młodszą datę. )
 
 
 
[AK] Shork 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader/Stronghol
Posty: 15
Skąd: Kalisz
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Sierpień 12, 14:19   

Nie no nie kumam...Wchodze w panel sterowania------>Dodaj lub usuń programy-------> no i nic tam nie ma , lol :D ...



Tak Firewalle tez wyłączam ;)

[ Dodano: 6 Sierpień 12, 17:29 ]
Dodam ,że Gra działa poprawnie na moim 2 kompie ,ale muszę tak zrobić ,żeby tutaj chodziła na moim kompie.
Proszę o pomoc.!
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 12, 20:34   

Nie chodzi o zakładkę "Dodaj lub usuń program". Chodzi nam o odzielną zakładkę nt. aktualizacji. Przynajmniej ja mam to rozdzielone - korzystam z Visty.
 
 
[AK] Shork 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader/Stronghol
Posty: 15
Skąd: Kalisz
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Sierpień 12, 21:05   

Ja mam takie coś :

http://postimage.org/image/jw02mr2vl/
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 6 Sierpień 12, 21:38   

Wejdź do tego Dodaj/Usuń Programy, zaznacz jak wcześniej ( pokaż aktualizacje ) i zjedź na dół. Powinny się gdzieś zacząć. Nie wierze, że ich tam nie ma.
 
 
 
[AK] Shork 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader/Stronghol
Posty: 15
Skąd: Kalisz
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 7 Sierpień 12, 09:50   

Wchodzę i zjeżdżam na sam dół:http://postimage.org/image/pdtwy6thb/
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 7 Sierpień 12, 10:17   

To może zrób tak, wpisz w menu start "pomoc", potem wejdź w "Pomoc i obsługa techniczna". Tam wpisz w wyszukiwarce "aktualizacje" i znajdź coś na interesujący Ciebie temat :) . Mi się wyświetla temat "Usuwanie aktualizacji", gdzie jest bezpośredni link do miejsca, w którym mam te aktualizacje.
 
 
[AK] Shork 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader/Stronghol
Posty: 15
Skąd: Kalisz
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 7 Sierpień 12, 10:45   

Nie no nic nie mogę znaleźć , myślę o formacie komputera , co wy na to? :) , bo wszystko sie teraz pogrzebało na tym komputrze...

[ Dodano: 14 Sierpień 12, 21:55 ]
Ok pomogło to wszystko przez zjechanego anty wirrusa , + format pomógl dzieki za odpo pozdro , elo //
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz