ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Konto na YouTube jako forma reklamy naszego forum.
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 25 Lipiec 12, 16:26   

Eee tam, moim zdaniem wyszło bardzo fajnie ;) . Nie masz aż tak dziwnego głosu, zawsze się tak wydaje, że swój głos jest dziwny, a przynajmniej ja też tak sądzę o moim ;]. Hmm... A czy lepiej z głosem czy z tekstowym komentarzem to ciężko mi powiedzieć. Obie wersje są bardzo dobre.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 12, 16:38   

Tay, ja mam dźwięk ustawiony tak samo niezależnie co robię i słuchając swoich wypocin uważałem, ze jestem dobrze słyszany, że nie jest za cicho. Może po prostu już robię się przygłuchy, bo w sumie to dosyć głośno mam ustawiony dźwięk we wszystkim :p .
Wiecie, nagrywanie komentarza do czegoś, co jest już nagrane też nie nalezy do najłatwiejszych rzeczy :p . Zapewne gdybym nagrywał i grę i głos w jednej chwili to wyglądałoby to inaczej, może lepiej.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 12, 18:16   

Heheheheh... Nie ma Lorda ale jest Lady... nawet lepiej 8-)

Bardzo fajnie nagrane. Masz zamiar ponagrywać coś z SHC?
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 12, 19:29   

Lutel, ja zawsze nagrywam głos dopiero po nagraniu misji, podczas montażu. Montuję film, wycinam niepotrzebne moim zdaniem sceny, oglądam i nagrywam komentarz głosowy podczas oglądania filmu. Trochę zagmatwane, ale tak to u mnie wygląda.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 12, 20:05   

Jak skończę nagrywać kampanię Twierdzy to można zając się Krzyżowcem. Jednak nie chcę nagrywać wszystkiego sam, Bzyk już nagrał na swoim kanale trochę misji. Jeszcze w sumie nie gadaliśmy o tym, kto chciałby ponagrywać konkretne misje. Krzyżowiec ma 50 misji + 4 kampanie historyczne. Sam wszystkiego nie nagram :) .
Obecnie mam problem z netem, rozłącza co jakiś czas na sekundę, miałem dziś problemy żeby ten jeden filmik wrzucić na YT. Nie jest to nowy problem, miałem tak 2 miesiące temu, dostawca neta stwierdził, że problem leży po ich stronie i w ciągu tygodnia wszystko było w porządku. Widać znowu będę musiał dzwonić :( .
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 12, 20:31   

Ale SHC to bardzo freestylowa gra. Można grać na różne sposoby. Ja większość misji przechodzę na raz więc nie wiem czy każdemu spodoba się zabicie kogo się da rushem asasynami a później zrobienie 400 popa, zbicie złota z podatków i rozwalanie każdego w ten sam sposób.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 12, 20:49   

Lutel, o tym pogadamy poza forum. Wszystko jest do uzgodnienia.
 
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 25 Lipiec 12, 22:20   

DonKamillo napisał/a:
Może znajdzie się ktoś od SH 1 multi? Ja kiedyś próbowałem grać ale kiepsko mi to szło i straszny łomot dostawałem. Może warto rekultywować tą grę (multi) bo nawet ciekawie się zapowiadało... ale skończyłem grać po tygodniu bo nikt dobry nie chciał grać z noobem.


SH1 nie ma szans z Crusaderem. Tam się gra ciągle tą samą mapę i te same zasady. Pograłem w to z tydzień i mi się znudziło. W dodatku bardzo ciężko znaleźć kompetentnych przeciwników. Czasami można i 0,5h czekać, a i tak nikt do rooma nie wejdzie.

Może pobiorę w nieodległej przyszłości sh1 i pokażę na filmiku jak gra na multi wygląda.
Mogę także ponagrywać kilka filmików z shc, również kampanię główną oraz kampanie historyczne, lecz Bzyk już się tym zajmuje i nie chciałbym mu się "wcinać".
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 12, 22:57   

Możemy sobie spokojnie wszystko wyjaśnić i porozdzielać zadania. Alan i Kupiec też chcieliby coś od siebie dodać. Można pogadać prywatnie, albo tutaj. Chciałbym żeby każdy, kto chce coś nagrać dał znać, co może nagrywać - jakie gry, rodzaj filmików (poradnik dot. multi, poradnik dot. konkretnych misji, poradnik dot. edytowania map). Wspólnie dojdziemy do porozumienia i każdy doda coś od siebie :) .

Mam pytanie dot. intra i informacji odnośnie strony/forum, jaka powinna znaleźć się w opisie każdego filmiku. Jakies pomysły? Nigdy nie robiłem żadnego intra, w dzisiejszych czasach zapewne nie jest to trudne, ale wolałbym spytać Was, czy może ktoś chciałby jakieś zrobić, albo ma jakiś pomysł. :)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 25 Lipiec 12, 23:03   

Pomyślę nad intrem, jako, że w sumie się poczuwam do obowiązku już ;P. Poza tym w sumie może zastanowię się czy by nie nagrać czegoś o tworzeniu map w Jedynce i Crusku. Mikrofon mam tylko... brakuje mi programu odpowiedniego ;]. W czym nagrywasz, Luciak?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 12, 23:51   

Byłoby miło, gdybyś się tym zajął :) . Nagrywam za pomocą programu Camtasia Studio, Fraps nie nagrywa menu, ani wstawek między misjami.
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 26 Lipiec 12, 00:02   

W shc najlepszymi poradnikami do multi są po prostu filmiki z różnych gier. Chyba, że chodzi o poradnik dla amatorów, to mogę coś pomyśleć. Mógłbym także zacząć nagrywać misje kampanii od końca, ale do tego potrzebuje save'a z ostatniej misji, bo nie chce mi się wszystkiego od nowa przechodzić, więc jeśli ktoś mógłby takowy użyczyć, to byłbym wdzięczny.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 12, 00:10   

Znalazłem takie coś:
http://www.strongholds.re...50%20misji.html
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 26 Lipiec 12, 00:11   

Dzięki ;)
To może jeszcze dziś coś nagram, ale gorzej z wrzucaniem, bo mam 20x wolniejszy upload od downloadu ;(
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 26 Lipiec 12, 00:15   

A gdzie mieszkasz? :p Może byś do kogoś podbił, jeśli masz dysk zewnętrzny :D .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz