ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Konto na YouTube jako forma reklamy naszego forum.
Autor Wiadomość
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 12, 09:24   

Graj skutecznie. Jak ktoś chce kombinować to sobie pokombinuje we własnym zakresie. Ty zbudujesz bramę i mur a on zbuduje bramę, mur i jeszcze doda 10 warstw muru oraz 20 wież. Jego gra, jego strategia. Ważne, żebyś ogólną koncepcję przekazał.
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 19 Lipiec 12, 16:26   

dokładnie graj po swojemu lepiej wyjdzie i mniej się będziesz męczył :)
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 12, 22:58   

Coś sprawa reklamy ucichła. Mogę nakręcić jakąś reklamę w jednej z misji poradnika lub zamieścić ją jako oddzielny filmik. Muszę tyko kupić ten cholerny mikrofon... to znaczy wybrać się do Poznania w któryś dzień.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 12, 23:04   

Spokojnie, ja cały czas nagrywam filmiki z kampanii, mam już 15 misji za sobą :) . Pisałem do Odyna, ale PW na tym forum dochodzi bardzo długo :p .
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 12, 23:09   

No Lutel zasługi dla forum to już masz spore, ja też coś muszę od siebie dać, ale bardziej profesjonalną robotę, bo to co wcześniej proponowałem to kompletna amatorka, tylko po to żeby pomóc początkującym. Zrobię może jeszcze poradniki na multi bez podkładu głosowego z pauzami i napisami.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 12, 08:40   

Zachęcam do robienia filmików każdego :) . Trzeba się tylko zgadać, kto co robi. Przydałby się ktoś od Twierdzy 2, czy Legendy. Problem będzie co prawda w kwestii wrzucania materiałów na kanał. Nie możemy chyba dać dostępu do konta każdemu, kto chce coś wrzucić. Więc trzeba będzie wysyłać nagrania osobom z dostępem do konta.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 12, 09:40   

Na hosting i dawać link do download.
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 24 Lipiec 12, 09:42   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
No Lutel zasługi dla forum to już masz spore, ja też coś muszę od siebie dać, ale bardziej profesjonalną robotę, bo to co wcześniej proponowałem to kompletna amatorka, tylko po to żeby pomóc początkującym. Zrobię może jeszcze poradniki na multi bez podkładu głosowego z pauzami i napisami.


jak nie będziesz mówił to ludzie z nudów opuszczą filmik po 1 minucie...
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 12, 09:59   

To mają być poradniki, a nie czyjś kanał, gdzie ktoś sobie gra w byle co, a ludzie słuchają o czym mówi.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 12, 11:52   

Może jednak warto spróbować? Spójrz chociażby na moje filmy. Warto wrzucić w ramach eksperymentu jedną misje w obu wersjach.
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 12, 12:46   

Kto chce może wrzucać w jakiej wersji mu się podoba :) . Byle te materiały były dobrej jakości. Próbowałem nagrywać z komentarzem głosowym, wszystko jest w bardzo dobrej jakości, miałem jedynie dylemat, że osoby oglądające za bardzo moga utożsamiać się z głosem (czyli osobą nagrywającą dany filmik), a to nie ma być mój kanał, tylko całego strongholdnet. Zdaję sobie sprawę, że ludzie chcą słuchać komentarza, ale w naszym kanale raczej nie chodzi o to, żeby mieć nie wiadomo ile widzów i zarabiać na tym, bo i tak nagrywać będziemy tylko serię Stronghold.
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 24 Lipiec 12, 13:20   

No ale lud się nie znudzi jak będziesz coś ględził :D
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 12, 16:24   

Może znajdzie się ktoś od SH 1 multi? Ja kiedyś próbowałem grać ale kiepsko mi to szło i straszny łomot dostawałem. Może warto rekultywować tą grę (multi) bo nawet ciekawie się zapowiadało... ale skończyłem grać po tygodniu bo nikt dobry nie chciał grać z noobem.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 12, 15:47   

DonKamillo, ja troszkę jeszcze pamiętam grę Multiplayer w "jedynce". Łucznicy, włócznicy, a potem rycerze. Tak to mniej więcej wyglądało :P . Były tam dwie długie listy zasad, których nigdy nie mogłem zapamiętać.

Jednak piszę tu w innej sprawie. Myślałem nad tym, o czym niektórzy mówili i nagrałem jeden filmik z komentarzem głosowym. Chciałbym, abyście się wypowiedzieli, najlepiej więcej osób, niż tylko Bzyk i TwierdzaBoss, którzy o tym mówili :p . Filmik nagrałem wcześniej, teraz tylko dodałem komentarz głosowy. Mi osobiście mój nagrywany głos się nie podoba, na żywo mam zdecydowanie inny :) . Liczę na to, że dojdziemy w końcu do wniosku, jak lepiej jest nagrywać (przynajmniej w przypadku mojej osoby).

http://www.youtube.com/watch?v=ABpdDOUiK8o
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 12, 16:17   

Cóż, dla mnie git... po prostu. Oglądałem wiele gameplayów z komentarzami i szczerze to nie mam praktycznie żadnych uwag.


Cytat:
Lutel, IMO to mów głośniej i wyraźniej i przede wszystkim odważniej

Co do uwag Tay'a z sb to zgadzam się ewentualnie z pierwszą "radą". Dla mnie było wystarczająco wyraźnie, chociaż czasami(rzadko) końcówki wypowiedzi tak zanikały. ( Jakby za długo na wdechu jechałeś lub nagle poczułeś ulgę :D )

Co do odwagi w głosie to nie zawsze da się to poprawić. Ja akurat - jak mówiłem - do tego aspektu zarzutów nie mam. ( Może te wszystkie aj, oj itp. można by się starać wyeliminować ;]
)

Treść komentarzy jest przemyślana jak na takie "jechanie na gorąco". ( Chyba, że napisałeś sobie scenariusz ^^ )
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz