ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Konto na YouTube jako forma reklamy naszego forum.
Autor Wiadomość
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 10 Grudzień 13, 17:38   

Nie no, teksty Niedźwiedzia są najlepsze
Lutel: Ej Niedźwiedziu czym my się obronimy?
Niedźwiedź: Jak to czym? Niczym

albo:
Lutel: Łoł, kto cie tam atakuje taką armią?
Niedźwiedź: Wszyscy

lub:
Lutel: Ja bym jednak radził popalić Sladyna [...]
Niedźwiedź: Ja bym radził, żebyś przybiegł tu z tymi swoimi pałkarzami i zaczął mnie bronić, bo oni zamiast iść na ciebie idą na mnie
Lutel: Trudno

Świetna też była ucieczka katapultami z 10 odcinka multiplayer (18:04)
Ostatnio zmieniony przez Artok 12 Grudzień 13, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 10 Grudzień 13, 21:43   

Kto lubi teksty Niedźwiedzia niech go zasubskrybuje! :) https://www.youtube.com/user/pulchnyniedzwiedz
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 11 Grudzień 13, 18:47   

No co ten Lutel, dla popularności odda wieśniakom ostatnie grosze, ale kościoła nie postawi. :(
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 12 Grudzień 13, 08:22   

Ja już zasubskrybowałem kanał Bzyka, Niedźwiedzia i oczywiście kanał SHNetu ;)

BTW. Oprócz Gimpera, także pan "Crusander" rozpoczął nagrywanie pierwszej Twierdzy: http://www.youtube.com/wa...d4qY8m8NdqMaHi- . Konkurencja rośnie :P
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Artok 
Wolny chłop


Gra w: cRPG, RTS, FPS
Wiek: 25
Posty: 50
Skąd: Okolice Warszawy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 12 Grudzień 13, 20:52   

Lutel napisał/a:
Kto lubi teksty Niedźwiedzia niech go zasubskrybuje! :) https://www.youtube.com/user/pulchnyniedzwiedz

Niedźwiedź sam nie ma takich tekstów
Pulchny Niedźwiedź napisał/a:
Mówiłem szybciej to nie ja źle pójdę, ja sobie zostawię pałkarzy, ja jestem Lutel, ja zrobię wszystko, dużo, szybciej, mogę ich wysyłać jak stali, bo oni we mnie wieżą, umrą, za tydzień wstaną pójdą znowu no...
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 12 Grudzień 13, 22:55   

Witam moi drodzy!

Mam do Was ważną sprawę! Od jakiegoś czasu mamy pewne problemy z YouTuberem (https://www.youtube.com/user/Pawel865400), którego swego czasu zaprosiliśmy do współpracy, z której nic nie wyszło. Kolega stwierdził, że to my powinniśmy go wypromować, zanim on w ogóle pomyśli nad tym, czy nasz kanał jest wart tego, żeby on polecił go swoim widzom. Ostatecznie zawiesił swój kanał, więc zerwaliśmy z nim kontakt, a po powrocie postanowił nas atakować, bo uznał, że tylko on ma prawo nagrywać materiały z serii Twierdza.
Obecnie ten osobnik "hejtuje" nas na każdym kroku, "minusuje" wspólnie ze znajomymi nasze filmy, w swoich materiałach naśmiewa się z nas i naszej strony. Uważam, że czas z tym skończyć. Dlatego wszem i wobec wypowiadam temu osobnikowi wojnę, a wszystkich zainteresowanych proszę o wsparcie. Skoro on może nas "hejtować" i "minusować" to i my pokażmy, że nie jesteśmy gorsi!

Spytacie, po co to robić? Bo ten człowiek jest idiotą i nie da się tego inaczej opisać. Dawaliśmy mu wiele szans, ale on dalej robi nam na złość. Co gorsza ludzie lubią jego materiały, mimo że są bardzo słabej jakości. Nasza strona i tak jest mocno nadszarpnięta jeśli chodzi o popularność, więc jego otwarte ataki nam nie pomagają. Czas w końcu się zmobilizować i pokazać, że to MY jesteśmy polską społecznością Stronghold'a i to MY rozdajemy karty. Jeżeli ktoś uważa to za dziecinne, to proszę bardzo. Jednak ja mocno się starałem i dalej staram, aby rozwijać nasz kanał na YouTube i pomóc naszej stronie się utrzymać. Nie możemy pozwalać na to, żeby taki przygłupi nastolatek zepsuł to wszystko.

Niedługo podamy kilka pomysłów i próśb odnośnie rozwoju kanału/strony, a teraz idźcie i hejtujcie! https://www.youtube.com/user/Pawel865400
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 16:08   

Szczerze mówiąc nie widzę tego wszechogarniającego hejtu, skoro Wasze ostatnie filmiki nie mają więcej niż 2 łapki w dół każdy. Tym bardziej bezsensowne wydaje się rozumowanie "on to robi, bo jest głupi, więc my to też zrobimy, bo nie jesteśmy głupi". No chyba, że to taka drama na pokaz, żeby oba kanały zyskały widzów.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 13 Grudzień 13, 16:41   

Wiesz, Smerfie, nie można też siedzieć z założonymi rękami i pozwalać takiemu idiocie robić, co mu się podoba.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 16:59   

Aczkolwiek hate 4 hate, to odrobinę niesportowe zachowanie :/ Co prawda nie powinniśmy dawać sobą pomiatać, ale też nie wolno się zachowywać jak dzieci...
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 17:09   

Czy wy tak mało wiecie, czy po prostu jesteście ignorantami?
http://www.youtube.com/watch?v=OV5zqpmGmnc
Polecam posłuchać pierwszej minuty.

Jak to mówi pewien mem: Where is your god now?!
Jeśli ktoś nadal nic w tym nie widzi po odsłuchaniu tej pierwszej minuty to niech wyjdzie i nie trzaska drzwiami.
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 17:13   

Jego stadko nic dla nas nie znaczy bo to taki motłoszek, który prędzej, czy później się ogarnie. Wtedy przejdą do nas, widząc bezsens Pana Pawła. Nie ma się co spinać wg mnie, ale reakcja Lutela jest zrozumiała bo kanał to w dużej mierze jego dziecko :D On słabo tłumaczy pewne niuanse, które u nas są świetnie opisane, także nie sądzę, że cokolwiek nam grozi.
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 17:17   

Bordinio, nie do końca rozumiesz sytuację. Paweł ma bandę wiernych gimbusów, która może w każdej chwili zminusować każdy film na tym kanale. Przykłady: http://www.youtube.com/watch?v=jk24e7JyLFw http://www.youtube.com/watch?v=XARrGlhKW-E
Żadne inne filmiki nie mają tylu łapek w dół.

Bordinio napisał/a:
Wtedy przejdą do nas, widząc bezsens Pana Pawła.

Nie widzą po takim czasie, więc nadal nie ma na co liczyć. Ten gość ewidentnie pali jakieś zielsko, bo gubi się we własnych słowach częściej niż ja podczas nagrywania...
Jeszcze dzisiaj postaram się wrzucić wycięty fragment podcastu jako dowód.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 17:49   

Bzyk napisał/a:
Czy wy tak mało wiecie, czy po prostu jesteście ignorantami?
http://www.youtube.com/watch?v=OV5zqpmGmnc
Polecam posłuchać pierwszej minuty.

Chyba jestem ignorantem, bo wysłuchałem pierwszej minuty i dalej nie rozumiem.

Maciek napisał/a:
Aczkolwiek hate 4 hate, to odrobinę niesportowe zachowanie Co prawda nie powinniśmy dawać sobą pomiatać, ale też nie wolno się zachowywać jak dzieci...

Jeśli kogoś rusza jakikolwiek obraźliwy tekst skierowany w jego stronę, to Internet chyba nie jest dla niego. W rzeczywistości w sytuacji, kiedy ktoś pluje Ci prosto w twarz, możesz się z nim pobić(po czym jedna z osób skończy z kilkoma siniakami i sprawa z głowy), ale jeśli chcecie robić dramat z każdej obelgi w Internecie, to życia Wam nie starczy na te wszystkie kłótnie; to po prostu nie ma końca, a im ktoś głupszy, tym ma większą przewagę.

Bzyk napisał/a:
Paweł ma bandę wiernych gimbusów, która może w każdej chwili zminusować każdy film na tym kanale.

I co z tym zrobisz? Tak już jest z dziećmi, że do Internetu nie powinny mieć wstępu, ale jeśli już robią problemy z powodu zaniedbań rodziców, to można najwyżej współczuć im i ludziom, którzy będą mieli z nimi kiedyś do czynienia. W każdym razie jeśli teraz będziecie się z nimi przepychać, to jedyne co osiągniecie, to utwierdzenie ich w poczuciu, że robią coś "wartościowego", czym jeszcze bardziej *cenzura* ich życie i uprzykrzycie własne.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 13 Grudzień 13, 18:05   

Lord Smerf napisał/a:
Chyba jestem ignorantem, bo wysłuchałem pierwszej minuty i dalej nie rozumiem.


Zacytuję więc.
Cytat:
(...) ale można powiedzieć, że jutjub jest bardziej znany, niż jakieś tam polskie strony ze Strongholda (...)

Nadal nic?

Lord Smerf napisał/a:
Jeśli kogoś rusza jakikolwiek obraźliwy tekst skierowany w jego stronę, to Internet chyba nie jest dla niego.

To nie jest pierwszy ani jedyny raz.

Lord Smerf napisał/a:
W rzeczywistości w sytuacji, kiedy ktoś pluje Ci prosto w twarz, możesz się z nim pobić(po czym jedna z osób skończy z kilkoma siniakami i sprawa z głowy), ale jeśli chcecie robić dramat z każdej obelgi w Internecie, to życia Wam nie starczy na te wszystkie kłótnie; to po prostu nie ma końca, a im ktoś głupszy, tym ma większą przewagę.

W tej chwili można to porównać co najmniej do policzkowania...

Lord Smerf napisał/a:
Tak już jest z dziećmi, że do Internetu nie powinny mieć wstępu, ale jeśli już robią problemy z powodu zaniedbań rodziców, to można najwyżej współczuć im i ludziom, którzy będą mieli z nimi kiedyś do czynienia.

Generalnie mam to w miejscu, gdzie słońce nie dochodzi, ale niestety odbija się to bezpośrednio na nas.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 13 Grudzień 13, 18:17   

Lordzie Smerfie - niestety, ale wiele wartościowych osób ma takie podejście, dlatego tacy plebejusze coraz bardziej panoszą się wszędzie. W internecie też panuje, albo powinien panować, pewien system wartości (do jakiegoś czasu przynajmniej tak było). Nie można biernie patrzeć, jak ludzie bezkarnie, ni bez zwrócenia im uwagi, gadają co im się żywnie podoba. Zwłaszcza, gdy dzieje się w to w niewielkiej społeczności, jaką jest ta strongholdowa.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz