ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
16 Czerwiec 12, 15:39
Czy Zbychu jest aka
Autor Wiadomość
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:27   

a czemu nie ma tu id bo to ja sobie też mogę zrobić a sorka przecież rozmawiam z osobą "inteligetną" i sam to powinieneś wiedzieć
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:28   

Ale to jego przecież to oczywiste, zresztą niech sam zainteresowany się wypowie :)
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:30   

Kamilson po co wtrącasz tutaj jeszcze temat twarzy małego? Wygląda jak wygląda każdy jest inny, widać, że to zdjęcie go zaskoczyło, każdy może wyglądać na jakimś zdjęciu źle, a z twojej strony bardzo nie na miejscu jest takie wyśmiewanie się z innych. To prawda, że mały też najmilszy dla Ciebie nie był, ale żadnych kompleksów Ci tutaj nie wypomina, po za tym to raczej nasza wina, że on tutaj zawitał, po prostu chcieliśmy się pośmiać, bo ta kłótnia dla nas nie jest niczym innym jak rozrywką. Podaj solidne dowody i wtedy pogadamy!
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:30   

Tak to widać po jego nicku. ciekawe to ja zaraz zmienię na faxid i co teraz faxid jestem
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:31   

No to niech tu odpisze mały,sam nie umie?Mówię ze to było jego skoro nie wierzysz to trudno .
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:35   

Maly po prostu nie ma już na cb sił bo nie dajesz nowych i solidnych argumentów tylko cały czas te same.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:56   

Ojej biedny rudzielec nie ma już sił zmęczyła się dziecinka nikt jej nie lubi :( (

[ Dodano: 15 Czerwiec 12, 22:59 ]
Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Kamilson po co wtrącasz tutaj jeszcze temat twarzy małego? Wygląda jak wygląda każdy jest inny, widać, że to zdjęcie go zaskoczyło, każdy może wyglądać na jakimś zdjęciu źle, a z twojej strony bardzo nie na miejscu jest takie wyśmiewanie się z innych.

A ty myslisz ze on tylko na tym zdjęciu tak wygląda?Chyba nie widziałeś jego innego jak miał wymalowane serduszko na policzku :mrgreen: . Wchodząc na jego profil na gr można się dowiedziec że ma na imię "Ciper" więc czy taka osoba jest zdrowa psychicznie ? Bo nie wydaje mi się.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 16 Czerwiec 12, 07:42   

Mały rudzielcu wiem więcej niż ci się może wydawać ale nie będę udowadniał tego niepełnosprytnym ludziom , bo nie ma sensu takie coś.
Twarz małego? I ty to nazywasz twarzom ?
Mały rozumiem iż nie umiesz grać i każdy cie pokonuje ale to nie powód do płaczu.
Hrupek - myślałem że jesteś w porządku graczem ale dopiero teraz dostrzegam w tobie przy*upasa małego, tak samo zbychu itp.
Wyśmiewanie? Właśnie nie wiem dlaczego kamilsoon się śmieje.
Z czyjegoś upośledzenia nie można się śmiać...
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Czerwiec 12, 07:53   

Elmo to zagraj z malym 1v1 albo ze mną przecież my takie nooby z tego co piszesz.
A co teraz ja już nie aka ? Nie macie żadnych dowodów a to ciekawe i następnym razem jak kogoś oskarżajcie to miejcie dowody a nie to co wyście przygotowali bo to żadne dowody bo z tego co wynika to Ares też ma równe eko i on też to aka Pointera.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 16 Czerwiec 12, 08:06   

Jesteś aka cały czas ale nie będę udowadniał tego ludziom którzy i tak na wszystko znajdą jakieś bezsensowne wytłumaczenie. 1v1 nie będę grał . Nie mówię że z wami bym wygrał, bo nie grałem teraz długo, czasem zagrałem ale rzadko się zdarzało, ale podtrzymuje że noo*ami jesteście.
Dowody? Podałem dowody. Ty lepiej udowodnij że twój brat gra w ogóle w Crusadera na multi.
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Czerwiec 12, 08:11   

Wiesz powiem Ci tak ja sam nie grałem przez 2 miesiące. A co do noobow to dalej nie znasz tego słowa znaczenia więc idz sobie jeszcze poczytaj o tym bo dalej z tego nic nie rozumiesz.
A tak aka jestem przecież buduje eko takie jak Poiter tak jak Ares hmmm... to też aka Pointera :) Jak byś był inteligenty to byś mial moje ip i ip Pointera i to by był dowód a nie to co wy dajecie. Powiedz to komuś z top expertów to by cię wyśmiali po prostu.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 16 Czerwiec 12, 10:21   

Elmo napisał/a:

Hrupek - myślałem że jesteś w porządku graczem ale dopiero teraz dostrzegam w tobie przy*upasa małego, tak samo zbychu itp.

Ja też myślałem, że jesteś w porządku, niestety od pierwszej gry z Tobą musiałem zaciskać zęby, żeby się nie zdenerwować - narzekanie w trakcie gry i wychodzenie, kiedy przegrywasz, najpierw chcesz grać, a później, kiedy okazuje się, że zasady są no f to uciekasz już nie wspominając o wkurzających tekstach przy tych wyjściach. Prawda jest taka, że chcesz uważać się za topexperta na tym forum, ale niestety tak nie jest. Przydupas małego? Oj zdziwiłbyś się kto tu jest szczery wobec małego z całego X-CON, bo to właśnie ja nigdy nie daje sobie w kasze dmuchać i nie daje się wyzywać itd. zawsze mu odpowiadam tak, że nie ma co powiedzieć i mówi: "w dupie to mam co mówisz, idę grać". Często nawet sam zaczynam z nim, bo to często zabawne, ale mimo to mały ma w sobie coś takiego, że go się lubi, dlatego nie będę tutaj pozwalać, żeby tak go obrażali. Już napisałem wcześniej, dla mnie ta kłótnia jest tylko zabawą, równie dobrze mógłbym na to zlewać (no może oprócz tego niestosownego wtrącenia tutaj tematu małego).
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 16 Czerwiec 12, 11:38   

Krytykowanie czyjegoś wyglądu nie przyznając się do własnego jest co najmniej żałosne. Podobnie jak wjeżdżanie komuś na real. Dyskusja dotyczy zupełnie czegoś innego, a mieszanie w to czyjegoś życia prywatnego (w dodatku nie znając tej osoby z reala) tylko potwierdza brak sensownych argumentów dotyczących danej sprawy i ukazuje niedojrzałość emocjonalną.

Elmo, oświecę Cię.
My nie żyjemy w średniowieczu, gdzie trzeba było udowadniać swoją niewinność.
To jest XXI wiek i albo podaj choć jeden konkretny dowód (ja jak na razie widzę tylko puste słowa) mogący potwierdzić Twoje oskarżenia, albo się z nich wycofaj, bo z każdym kolejnym postem coraz bardziej się upokarzasz.

Nie rozumiem także, jak można zarzucać komuś brak umiejętności, samemu posiadając jeszcze mniejsze w dodatku nie chcąc się z tą osobą zmierzyć. (Masz możliwość udowodnienia swoich racji, to z niej skorzystaj, albo przyznaj, że racji nie miałeś).
 
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 16 Czerwiec 12, 12:27   

Już podawałem dowód w tym albo w drugim temacie.

Krytykowanie czyjegoś wyglądu nie przyznając się do własnego jest co najmniej żałosne -hahahaha xD
żart roku.
To wytłumacz mi jego opisy w roomie, jeśli nie chcesz komentować innych rzeczy.
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Czerwiec 12, 12:40   

Ty Elmo mówiłem ci ale jeżeli nie rozumiesz dalej no to powtórzę dowód typy że robię to samo eko to nie jest dowód zrozum to !!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz