ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
16 Czerwiec 12, 15:39
Czy Zbychu jest aka
Autor Wiadomość
XconMaly 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:00   

Czesc nobki Polskie tak szczerze to GOWNO wiecie co sie dzieje w SHC . po Pierwsze Zbych nie jest aka Pointer jezeli mi nie wierzycie moge wam dac ich IP dane osobowe lub ich adresy wszystko mam . Co do ciebie KAMILSON jestes tak beznadziejnym idiota ze twoj potencjalny debilizm nie obliguje do konczenia konwersacji z toba. skoncz pisac kto to ty nie jestes grasz 10 lat a jestes non stop noobem bo inaczej nie da sie tego okreslic. Gowno wiesz i tyle. CO do ELmo czy jakos tak KIM TY JESTES ? ludzie opamietajcie sie piszesz do Attyli ze on nic nie wie o SHC. czys ty się z kimś na glowy sie pozamienial. ty 1/10 tego co attyla wie,nie wiesz
dobra co tu wiecej gadac jak jestescie takie kozaki to mozemy zagrac i ciekawe czy bedziecie tak kozaczyc po meczu . nie wiem ale chyba juz wszystko napisalem a tak podkreslajac to ***...




Gratuluję ekspresji w poście i zaznaczam, że regulamin dotyczy każdego. Proszę pracować nad treścią i jej porządkowaniem. Za szczególną agresję możesz otrzymać podwójnego warna.
- Bordinio
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 15 Czerwiec 12, 22:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:02   

Rudy nie denerwuj się tak bo ci żyłka pęknie :)Rozumiem że z taką twarzą jak twoja masz uraz psychiczny ale to nie powód żeby w stosunku do innych się zachowywac w ten sposób :)
Ostatnio zmieniony przez Kamil 15 Czerwiec 12, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:05   

Podpuściliśmy ze Zbychem małego, żeby coś tu napisał i się nie ograniczał, dzięki temu może poznacie jego prawdziwe oblicze :D . Tzn. mówiliśmy mu żeby zaczął kulturalnie, ale on zawsze jest szczery od początku ;p
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:06   

I teraz tylko widac jacy idioci rządzą xcon i potem sie dziwic że klan ma taką opinie.
 
 
XconMaly 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:07   

Tak jak pisalem Prosze pana "ze twoj potencjalny debilizm nie obliguje do konczenia konwersacji z toba" Dlamnie jestes glupi jak but nasmiewasz sie z kogos jak ktos wyglada spojrz na siebie i sam siebie ocen wez ty sie zastawnow kim ty jestes co ty tu robisz bo dlamnie to tylko zasmiecasz i spamujesz twoje argumenty nikogo nie ruszaja. Zaczerpnij porady Lekarza , aaaa Sry Lekarz ci juz nie pomoze
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:07   

Tylko dla nas to zabawa jak cała gra a ty tym po prostu żyjesz
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:10   

To dla mnie rozrywka ,odprężam się w ten sposób :) Rudy ,od cb nie da się gorzej wyglądac więc nie widzę potrzeby tutaj porównywania swojej osoby. Jakby nikogo nie ruszały to po co by było to wszystko ? Po co byś specjalnie tu konta zakładał?
 
 
XconMaly 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:11   

Nie jestem zadnym Idiota poprostu znizylem sie do twojegu poziomu Jezeli bym pisal normlanie ty nic bys nie zrozumial a idiota mozesz nazywac swoich kolegow ale nie mnie
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:12   

Ale wiesz dla ciebie to nie raczej zabawa bo już nie wiesz co pisać.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:13   

Diego napisał/a:
Ale wiesz dla ciebie to nie raczej zabawa bo już nie wiesz co pisać.


Ja nie wiem co pisac?Myślisz ze mnie znięchecisz?
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:14   

hmmm... tak na pewno myślę rozgryzłeś mnie
 
 
XconMaly 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:15   

Panie Kamilu Czemu ty sie czepiles ciagle jednego jak ktos wyglada mowilem ci juz spojrz w lustro i odczep sie od czyjegos wygladu i wogole z czym do rzeczy co ma gra jak ktos wyglada a tak naprawde to zalozylem tu konto poniewaz chcialem po knwersowac z taka "inteligenta" osoba jaka jest kamilson
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:15   

XconMaly napisał/a:
Nie jestem zadnym Idiota poprostu znizylem sie do twojegu poziomu Jezeli bym pisal normlanie ty nic bys nie zrozumial a idiota mozesz nazywac swoich kolegow ale nie mnie


Właśnie to pokazałeś w pierwszym poście.Ale ja idiotą nazywam cb i co mi zrobisz?Pójdziesz do mamy sie poskarzyc?

[ Dodano: 15 Czerwiec 12, 22:16 ]
XconMaly napisał/a:
Panie Kamilu Czemu ty sie czepiles ciagle jednego jak ktos wyglada mowilem ci juz spojrz w lustro i odczep sie od czyjegos wygladu i wogole z czym do rzeczy co ma gra jak ktos wyglada a tak naprawde to zalozylem tu konto poniewaz chcialem po knwersowac z taka "inteligenta" osoba jaka jest kamilson


No bo tym się najbardziej wyrózniasz :) Takiej zrytej twarzy jeszcze nie widziałem :)
 
 
XconMaly 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:22   

non stop to samo w kolko i to samo wez jakis inny argument
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 22:25   

No dobrze inny agrugement. :) Skomentuj to http://postimage.org/image/mc2y1lx47/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz