ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
16 Czerwiec 12, 15:39
Czy Zbychu jest aka
Autor Wiadomość
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 17:06   

Diego napisał/a:
Kamil jeśli myślisz że jestem aka to znajdź na mnie jakiś dowód a pisanie że robię eko tak samo jak Pointer i równiutko jak on to jest tylko efekt uczenia się od X-CON.


Ja nie muszę przedstawiac zadnych dowodów , to ty sie tłumacz bo ja nie mam z czego :) A Faxid pare dni temu pisał że to Pointer stawiał wszystko równo a Ty już niekoniecznie a teraz z tego co napisałeś mogę wywnioskowac że Ty też robisz wszystko równo bo " to jest tylko efekt uczenia się od X-CON. " Ustalcie między sobą jedną wersję a nie że każdy z was mówi co innego :)
I Ty twierdzisz że jesteś utalentowanym graczem ... ,każdy kto by spędzał przed kompem 10-12 godzin grając w twierdzę tak jak Ty osiągnie taki poziom .Bardzo mi przykro że nie masz nic takiego jak życie prywatne i jedyne sukcesy jakie odnosisz są sukcesami w grze. lol
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 15 Czerwiec 12, 18:30   

Elmo napisał/a:
1.Naucz się pisać.
2.Trochę Kultury.
3.A ty jakie masz pojęcie ?

To że nie gram codziennie to nie znaczy że nic nie wiem, wiem więcej niż może Ci się wydawać ( nie sugeruje że wiem więcej od Ciebie ) , wiem że trudno pogodzić Ci się z tym że twój kolega to aka no ale cóż nic nie poradzisz , śmieszne są te historie z jego bratem :D .


EDIT: I Ty mówisz że wiesz co się dzieje?



Obrazek


Ad. 1 Myślę, że tutaj mój komentarz jest zbędny
Ad. 2 Zwykłem nazywać rzeczy po imieniu, jeśli jest to dla Ciebie oznaką braku kulturu to już Twoja sprawa.
Równie dobrze ja mógłbym powiedzeć, że zwracanie się do kogoś z małej litery nie jest kulturalne (choć podejrzewam, iż wynika to z Twojej niewiedzy)

Ad. 3 Widzę, że nie zrozumiałeś co chciałem Ci przekazać.
Nie chodzi o to jakie ja mam pojęcie, lecz o to, abyś nie podawał fałszywych informacji obciążających (w pewnym sensie) inne osoby, nie będąc w stanie tego potwierdzić.
Ja swoje wiem, i wiem, że mam rację, mimo to nie przedstawiam swojej subiektywnej opinii i nie próbuję nikogo do niej przekonać i apeluję do Ciebie, abyś Ty także tego nie robił, szczególnie, że brakuje Ci argumentów.
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 15 Czerwiec 12, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 19:21   

Potwierdzałem, a to że Zbychu wymyśla historię o swoim bracie to inna sprawa :p
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 20:37   

Słuchaj, ja chciałem mówić z Tobą przez ts3, ale jak stwierdziłeś jest to zbędne, ponieważ mogę zmienić głos. Ja nie mam z czego się tłumaczyć bo jak sam mówiłem, ty nie masz żadnych dowodów na mnie, a sam się bałeś ze mną rozmawiać. Nie wiem czemu, może teraz to oznajmisz.
A co do grania, Attyla może to potwierdzić, że nie grałem 10-12 h tylko 2h na dzień, a myślę że każdy jest w stanie wygospodarować sobie z 2h przy kompie.
A to że Faxid zauważył że czegoś nie robię równo to może tego nie zauważyłem bo lubię mieć wszystko ładnie poukładane.

Jakieś przecinki może wypadałoby stosować ? Dodałem kilka bo ciężko się czytało taki strumień myśli.
- Bordinio
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 15 Czerwiec 12, 21:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 12, 20:39   

Kamil gadałem dzisiaj ze Zbychem po tym jak napisał tutaj posta i od razu wiedzieliśmy co Ty napiszesz. Nie wiem kim jesteś, że PRÓBUJESZ wiedzieć ile spędzamy przy SHC i komputerze, ale powiem Ci, że w moim przypadku są to zwykle 2-3 gry dziennie co zajmuje mi jakoś 1.5 godziny, czasami więcej jak jest z kim grać albo sporo osób z X-CON gra, a czasami mniej kiedy nie mam ochoty na grę. Zbychu gra praktycznie tyle samo czasu co ja. Na GR może siedzimy więcej, ale nie gramy! Nie musisz tu nas obrażać, że nie mamy życia prywatnego itd. szczególnie, dlatego, że niestety nic nie możesz wiedzieć, a kiedy jesteśmy na VT bardzo dużo czasu zajmuje nam właśnie dyskutowanie co to nam dzisiaj się przytrafiło z kolegami/koleżankami w szkolę/na podwórku.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 20:50   

Czemu nie chciałem rozmawiać przez ts3?

Odp. Bo mi na tym nie zależy. Tylko tobie.
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 21:07   

No tak to jest to .
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 21:10   

@@Kupiec Hrypkow do Cb nic nie pisałem więc nie wiem czemu się unosisz no chyba że bronisz Zbycha bo sam sobie nie daje rady najwidoczniej :) A jak nie wiesz kim jestem to odpowiadam że jestem człowiekiem.


Diego napisał/a:

A co do grania Attyla może to potwierdzić że nie grałem 10-12 h tylko 2h na dzień a myślę że każdy jest w stanie wygospodarować sobie z 2h przy kompie.


Tak przez neta to każdy i wszystko może potwierdzic

Diego napisał/a:

A to że Faxid zauważył że czegoś nie robię równo to może tego nie zauważyłem bo lubię mieć wszystko ładnie poukładane.


Czy ty widzisz co ty piszesz?Sam sobie zaprzeczasz.
Ostatnio zmieniony przez Kamil 15 Czerwiec 12, 21:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 21:10   

Skończyłeś już ten żałosny temat? Im więcej próbujesz coś wytłumaczyć swoimi śmiesznymi argumentami tym bardziej chce mi się z ciebie śmiać.
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 21:13   

No ale wiesz wy sami nie pokazaliście żadnych argumentów.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 21:27   

Jak byłem u kogoś w roomie( chyba u RM) to ktoś podał widzialem filmy z budowy eko i były takie same , potem jeszcze ss.Widziałem też jak grałeś na tm w jakims evencie :) I od razu zostałeś zdyskwalifikowany wtedy .
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 21:30   

Tak tylko wiesz gdybyś był taki inteligentny to byś widział że filmik był przyspieszony.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 21:30   

Hahaha co za .... Ale każdy potrafic odroznic tm od normalnego klikania i kicka dostałeś bez powodu tak?
 
 
Diego 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 22
Skąd: DALEKO
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 21:31   

Tak ale wiesz dla mnie shc to nie real i zbytnio mnie to nie zmartwiło że dostałem kicka
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Czerwiec 12, 21:32   

Nie mam pytań.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz