ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
My little pony Friendship is magic
Autor Wiadomość
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 22 Sierpień 11, 08:30   My little pony Friendship is magic

Witam pragne was dzisiaj zapoznac z serialem ktory od niedawna zdobywa coraz wieksze rzesze fanow na calym swiecie. Poznajcie MLP nie ukrywam ze tez zostalem ,,skucykowany''. Fabula opowiada o Twilight Sparkle - jednorozcu ktorego zyciowa pasja jest magia i nauka. Ma ku temu warunki gdyz uczy sie pod okiem ksiezniczki Celestii ktora wlada cala Equestria. O reszcie dowiecie sie ogladajac. Jest to bajka smieszna, ladna i wciagajaca. Przepraszam za poprzednie błędy ortograficzne ale pisałem z PSP a tam nie ma polskich liter. Więc: My Little Pony Friendship Is Magic jest produkcją z początku przeznaczoną dla 5-letnich dziewczynek, jednak nie przyjęło się to w ich gronie. Powstała jednak grupa fanów zwana "Bronies" są to studenci i dorośli mężczyźni oglądający My Little Pony. Bronies jest międzynarodową organizacją. Według statystyk Youtube przeciętny widz My Little Pony ma 30 lat. Produkcja została wyemitowana na kanale "The Hub" w wersji angielskiej (tej lepszej) lecz niedługo na kanale MiniMini ma się pojawić wersja polska (ta gorsza). Pierwszy sezon już się skończył a drugi zostanie wyemitowany w grudniu.

Bohaterowie pierwszoplanowi:

Twilight Sparkle:Jednorozec. Reszta wyżej.

Applejack:Kucyk. Pomarańczowa skóra, i włosy, hmm, zwieńczone kucykiem. :D Applejack pochodzi z rodziny Apple. Jak sama nazwa wskazuje Applejack pracuje w sadzie jabłoni przy Ponyville. Jej uroczym znaczkiem są 3 jabłka.

Rainbow Dash:Pegaz. Niebieska barwa skóry, tęczowe włosy. Rainbow Dash jest najszybszym pegazem (pegazicą?) w całej Equestrii. Jest raczej chłopczycą. Jej uroczym znaczkiem jest tęcza wylatująca z chmury niczym błyskawica. Jako pierwsza wykonała Grom Tęczowy.

Pinkie Pie:Kucyk. Uwielbia imprezować i rozśmieszać innych. Ma kolor różowy i włosy koloru różowego. Ma bujną czuprynę. Nigdy nie przestaje mówić i być uśmiechnięta. Czasami jednak, gdy jest smutna, jej uśmiech znika a włosy opadają i stają się proste. Czasami ma drgania ogona co oznacza że coś spadnie. Jej uroczym znaczkiem są 3 baloniki.

Rarity:Jednorożec. Kolor biały, włosy fioletowe. Panicznie boi się brudu. Z zawodu jest Fashionistką. Ma magiczny talent do znajdywania metali szlachetnych. Jej uroczym znaczkiem są 3 (?) diamenty.

Flutershy:Pegaz. Uwielbia przyrodę i zwierzęta. Jest nieśmiała ale czasami potrafi być asertywna. Jej uroczym znaczkiem są 2 (3?) motylki.

Bohaterowie drugoplanowi:

Księżniczka Celestia:Mieszaniec. Jest jedynym kucykiem pegazem posiadającym róg. Włada całą Equestrią, wznosi słońce. Jej imie pochodzi od łacińskiego słowa Celestial oznaczającego słońce.

Księżniczka Luna:Mieszaniec. Siostra Celestii. 1000 lat przed wydarzeniami z filmu została wygnana na księżyc przez siostrę, gdyż pokłóciły się o to że w dzień kucyki się bawiły a w noc spały. Zmieniła się wtedy w Nightmare Moon. Księżniczka Celestia użyła żeby ją pokonać 6 elementów harmonii i wygnała na księżyc. W pierwszym odcinku Nightmare Moon powraca żeby sprowadzić wieczną noc. Występuje w pierwszym i drugim odcinku.

Spike:Smoczek. Asystent nr.1 Twilight. Twilight dostała go na egzaminie wstępnym do szkoły dla utalentowanych jednorożców. W jego mniemaniu jest skrycie zakochany w Rarity, jednak kucyki wiedzą o jego uczuciu do jednorożca.

Derpy Hooves/Ditzy Doo:Pegaz. Derpy Hooves pojawia się czasami jako jeden z kucyków w tle. Została zauważona przez błąd grafika, przez który miała zeza. Zauważając reakcję fanów Lauren Faust już ją z nim zostawiła. W pewnym momencie jeden z kucyków nazywa ją Ditzy Doo. Lauren Faust uważa że to prawdziwe imię tego kucyka.

Zapraszam też na kanał człowieka który robi napisy do MLP:FiM: www.youtube.com/user/ObsessionOctopus
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 11, 11:07   

OMFG, co to jest?! ;(((

Teraz przynajmniej wiem, dlaczego na kwejku co rusz pojawiają się posty o jednorożcach, "hoduj jednorożce" itp. itd.
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 22 Sierpień 11, 12:29   

Kucyki podbijają internet.
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 11, 12:44   

Wat de fak? No coz, rozumiem, kaczor Donald, kaczor Daffy, ale kucyki Pony? No commento...
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 11, 13:10   

E no rozumiem że są strony o "My little pony" ale że podbijają cały internet? Nie... To niemożliwe bo przeglądam dosyć dużo stron i nigdy się z tym nie spotkałem.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 22 Sierpień 11, 18:12   

Ja pie**** co za bzdury masz 13 lat a jarasz się jakimiś kucykami dla dzieci z przedszkola :D

Osobiscie tez nigdy nie słyszałem o czymś takim.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 11, 18:16   

Co za troll! :o Dajcie spokój...
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 22 Sierpień 11, 18:18   

Niech którys z modków przeniesie temat do działu " Humor " :D
 
 
Iza94 
Wędrowiec

Gra w: Twierdze deluxe
Wiek: 29
Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 11, 19:57   

Kamil napisał/a:
Ja pie**** co za bzdury masz 13 lat a jarasz się jakimiś kucykami dla dzieci z przedszkola :D

Osobiscie tez nigdy nie słyszałem o czymś takim.




Hahahahah :] Nigdy nie słyszałeś o Kucykach Pony?! Dobra to są zabawki dla naprawdę głupich dziewczynek i trochę odmiennych chłopców. Sama tez nigdy nie widziałam strony, że podbijają świat, ale owszem słyszałam :)
_________________
Mężczyźni mówią, że kobiety są głupie ale przecież my musimy pasować do mężczyzn.
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 22 Sierpień 11, 20:23   

Jedyne co pamiętam to to że jak kiedys byłem na szkolnej wycieczce i na jak na koniec wstąpilśy do McDonalds to do hapy meala dawali taką zabawke :D Ale to było z 10 lat temu albo wiecej :D
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 11, 11:11   

Ale świata napewno nie podbijają heheh :-D
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 23 Sierpień 11, 14:30   

Niestety wszyscy którzy słyszą "My little pony" reagują tak jak wy chociaż wcale nie oglądali. Dobra usunąć.
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 23 Sierpień 11, 14:36   

Ja ogladalem kucyki wraz z moja siorka, one sa zbyt slodkie jak dla mej przezartej paskudnoscia i bagnem osoby :P
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 23 Sierpień 11, 19:11   

Wasza reakcja jest prawidłowa:
1.Niechęć z powodu złej reputacji bajki.
2.Oglądnięcie.
3.Skucykowanie.

P.S. Kucyki pony? Uczyliście się kiedyś angielskiego? Przecież "pony" oznacza właśnie "kucyk" czyli "kucyk pony" oznacza "kucyk kucyk"...
P.P.S. Dodam też kilka cytatów z innych for.

1."Ten serial jest niesamowity. Największy jednak problem w tym, że 99% ludzi słysząc "My Little Pony" natychmiast się obrusza, że nie będzie oglądać "bajek dla malutkich dziewczynek". Niestety nie wiedzą co tracą. Szczerze polecam, KAŻDEMU. Bez względu na wiek, płeć, rasę, kolor włosów, ulubioną muzykę, ulubiony kwiatek, ulubiony rodzaj gier, ilość znajomych na FB, czy też firmę monitora, który stoi u was na biurku."

2."My Little Pony Friendship is Magic to już czwarta generacja popularnych Małych Kucyków, która została rozsławiona przez Anonymous z 4chana."
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 23 Sierpień 11, 20:58   

Dobra postaram się obejrzeć ,mógłbyś podać jakiś link do obojętnie jakiego odcinka ? :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz