ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Która gra z serii twierdza była według Ciebie najgorsza?

Która gra z serii twierdza była według Ciebie najgorsza?
Twierdza
0%
 0%  [ 0 ]
Twierdza Krzyżowiec
4%
 4%  [ 1 ]
Twierdza 2
30%
 30%  [ 7 ]
Twierdza Legendy
43%
 43%  [ 10 ]
Twierdza Krzyżowiec Extreme
13%
 13%  [ 3 ]
Twierdza Królestwa? :D (Stronghold Legends)
8%
 8%  [ 2 ]
Głosowań: 23
Wszystkich Głosów: 23

Autor Wiadomość
Buzmit 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie :)
Wiek: 27
Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 29 Lipiec 11, 10:54   Która gra z serii twierdza była według Ciebie najgorsza?

Według mnie Twierdza Legendy :)
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 29 Lipiec 11, 11:03   

"Twierdza Królestwa? :D (Stronghold Legends)" - To jest Stronghold Kingdoms jak już coś ;)

Wg mnie również Legendy, choś dużo w nie nie grałem.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 29 Lipiec 11, 17:52   

To zależy jak na to patrzeć. Jak dla mnie każda kolejna była gorsza oprócz SH 1 i SHC które są tak samo genialne.

SH 2 i SHL są dla mnie przekombinowane. Ja w ogóle w strategiach nie trawię 3D, wychowałem się na grach typu Dyna czy Mario i 3D jakoś mi nie podchodzi. Grywalność i klimat w SH 1 i SHC to jak dla mnie mistrzostwo.
 
 
Buzmit 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie :)
Wiek: 27
Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 29 Lipiec 11, 20:52   

Tay napisał/a:
"Twierdza Królestwa? :D (Stronghold Legends)" - To jest Stronghold Kingdoms jak już coś ;)

Wg mnie również Legendy, choś dużo w nie nie grałem.



Pomyłka miało być kingdoms :)
 
 
Xeno 
Burżuj


Gra w: SH1,SHC
Wiek: 29
Posty: 227
Skąd: się biorą nooby
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 11, 13:09   

Tak jak DonKamillo nie przepada za grami 3D i wszystkie stare gry są o niebo lepsze.
Legendy i SH2 jak dla mnie to tylko próba zarobienia większej kasy na legendarnym strongholdzie.
_________________
Głowa bez pamięci to Twierdza bez garnizonu.
Napoleon Bonaparte
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 11, 15:33   

Według mnie najgorsza była Twierdza 2. Brzydka grafika i słaba grywalność... :(
 
 
Drizzt 
Burżuj

Gra w: SH1, SHCrusader, SH2
Wiek: 28
Posty: 157
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 11, 18:22   

Stronghold Crusader Extreme to jest raczej dodatek, trudno porównać to do gry. Zdecydowanie najbardziej zmarnowana kasa. Też się przywiązałem do SH1 klimatem, ale nie przyjmuje zasady że nowsza grafika wyklucza dobrą fabułę. Kiedy wchodził na rynek Baldur's Gate to niektórzy maniacy gier ( nie było ich jeszcze za wielu ) mówiło, że to taka nowa gra z dobra grafiką, nie to co stare gry. Dzisiaj BG znajduje się na w wielu rankingach na pierwszych 1 miejsc gier RPG. Dzisiaj nie ma sensu robić gry 2D, technologia się rozwija i trzeba iść z duchem czasu, a nie wracać do starszych gier z którymi jesteśmy związani wspomnieniami.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 11, 20:02   

Grafika 3D nie wyklucza dobrej fabuły ani klimatu ale jak dla mnie w swoich kategoriach najlepsze gry pod względem grywalności i klimatu to:
Stronghold 1
The Suffering
Medal Of Honor Allied Assault
Snajper 1

Najnowsze Medale czy CoD'y, tak samo jak te nowe pseudo "horrory" nie porównują się do starych dobrych klasyków. Nie mówiąc już o strategiach które mają grafikę, że jak przybliżę to nie wiem czy włączyłem jakiś film w Blue Ray czy to gra...


Jak widać im więcej możliwości technologicznych tym trudniej zrobić dobry produkt który jest dobry ze względu na pomysł i samo wykonanie a nie ze względu na użytą technologię.
 
 
Krzyżowiec 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza, Twierdza Krucjata, Twierdza 3
Wiek: 26
Posty: 17
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 11, 19:40   

Ja też uważam, że legendy, grałem u kolegi, kompletna porażka.
_________________
Crusader forever!!!!!!!!!!!!!
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 11, 21:00   

Erek napisał/a:
Według mnie najgorsza była Twierdza 2. Brzydka grafika i słaba grywalność... :(


Bez przesady, :-) Twierdza 2 nie jest najgorsza, :-) oczywiście nie dorównuje pierwszej części, ale jest dosyć dobrą grą, moim zdaniem Stronghold Legends jest najgorszą częścią.
 
 
Elmo 
Szlachcic


Posty: 257
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Sierpień 11, 13:46   

Wszyscy krytykują legendy :) .
A ja mam odmienne zdanie.
Najgorsza część Strongholda to zdecydowanie Stronghold 2.
Dlaczego- przeczytajcie wypowiedź Erek, .
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 11, 11:53   

A dlaczego wszyscy krytykują dwójkę? Dla mnie jest w miarę dobrą grą, ma kilka wad ale to nie znaczy że jest jakąś podróbką.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 16 Sierpień 11, 12:21   

Ja uważam, że najgorszy jest SH2. Legends jest lepszy chociażby dlatego, że ma lepszą grafikę i jest mniej zbugowany. Po prostu lepsza wersja tej nieszczęsnej dwójki z masą nowych możliwości.

STRONGer, jak dla mnie dwójka przegrywa, bo ma grafikę dużo brzydszą niż Jedynka i Crusek, gorszą fabułę niż SH1, masę denerwujących bugów(raczej nie tak trudnych do naprawienia - mogliby wydać jakiegoś patcha, ale w sumie po co, skoro ludzie już kupili => kasa jest to robimy inne gry), a zamieszanie z patchami(które i tak nic nie zmieniają) wielu ludziom nie pozwala na grę w multi.
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 21 Sierpień 11, 14:58   

Sttronghold Legends. Ta gra to przesada. Sh, Shc i ShcE są najlepszymi grami z seri Twierdza. Żaden inny Stronghold nie przebije tych części.
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 27
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 11, 22:07   

mroczny38 napisał/a:
Sttronghold Legends. Ta gra to przesada. Sh, Shc i ShcE są najlepszymi grami z seri Twierdza. Żaden inny Stronghold nie przebije tych części.


Może SH3 ich przebije chociaż wątpię ;-)

[ Dodano: 21 Sierpień 11, 23:08 ]
mroczny38 napisał/a:
Sttronghold Legends. Ta gra to przesada. Sh, Shc i ShcE są najlepszymi grami z seri Twierdza. Żaden inny Stronghold nie przebije tych części.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz