ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
PO vs PiS

Kogo popierasz?
PO
25%
 25%  [ 8 ]
PiS
43%
 43%  [ 14 ]
Jestem całkowicie neutralny/a
31%
 31%  [ 10 ]
Głosowań: 32
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 30 Kwiecień 12, 12:21   

5x napisałem że to nie jest obelga.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fanatyzm napisał/a:
Fanatyzm (łac. fanaticus - zagorzały, szalony) – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na ślepej i bezkrytycznej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych. Przejawem fanatyzmu jest skrajna nietolerancja wobec przedstawicieli odmiennych poglądów.
W odniesieniu do różnych sytuacji (np. określając kibiców mianem "fanatycznych") określenie "fanatyk" może mieć mniej pejoratywny lub nawet pozytywny wydźwięk. Używa się wtedy skrócenia "fan". Oznacza ono wtedy zagorzałość, oddanie jakiejś idei, gotowość poświęcenia się dla niej.
Różnica między fanem a fanatykiem jest taka, iż pomimo ogromnego zainteresowania daną sprawą, zachowanie fanatyka pogwałca normy społeczne, a fana - nie.
Po raz pierwszy określenia fanatici użyto wobec kapłanów bogini Bellony w Rzymie[1].


Używam tego określenia w kontekście osoby o skrajnych poglądach. To nie jest żadna obelga.

Masz inny przykład?
 
 
Flowenol 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Kwiecień 12, 12:28   

POwyżej POdałem ich nazwiska xD
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 30 Kwiecień 12, 12:51   

Flowenol napisał/a:
Cytat:
Można być fanatykiem ale dopóki nie jest to niebezpieczne.

Ryszard Caba,Tomasz Lis, H*dys(nazwał Kaczyńskiego ch*em), Niesiołowski(http://www.youtube.com/watch?v="aggDGlusAEY), Komorosyjski("jak prezydent będzie gdzieś leciał to wszystko się zmieni"), Thüßk(wyginiecie jak dinozaury)...[/quote:28edf411fb"]
To? Nie widzę w tych wypowiedziach, żadnej ponadprzeciętnej agresji to po pierwsze.
A po drugie to ja nie bronie PO bo mam do nich wiele zastrzeżeń ale uważam, że jest to rozsądna partia w przeciwieństwie do fanatycznego PiS'u którego zachowania zaczynają podchodzić pod ekstremizm na poziomie zacofania mentalnego (względem epoki) islamskich fundamentalistów.
 
 
Panzer 
Moderator
.


Posty: 187
Skąd: Bełchatów
Medale: Brak

Wysłany: 30 Kwiecień 12, 13:16   

Flowenol - daje Ci ostrzeżenie, pierwsze i ostatnie, że jak nie zaczniesz normalnie dyskutować to dostaniesz bana za trollowanie. Na razie twój sposób dyskusji sprowadza się do prowokowania innych, unikania ustosunkowania się do rzeczowych argumentów (podanych przez twoich rozmówców) poprzez robienie pyskówy, odwracanie kota ogonem i obrazę innych. Więc wybieraj - albo zmienisz swoje zachowanie i zaczniesz normalnie rozmawiać poprzez rzeczowe odpowiadanie na argumenty podane przez innych albo ban za bycie trollem (bo na razie twój sposób dyskusji na to ewidentnie wskazuje).
 
 
 
Flowenol 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Kwiecień 12, 15:38   

Cytat:
uważam, że jest to rozsądna partia w przeciwieństwie do fanatycznego PiS'u

1. Kiedy PiS-wiec zabił POwca tak jak Ryszard Caba?
2. Kiedy PiS-wiec zachowywał się jak Niesiołowski?
3. Kiedy PiS-wiec nazwał oponentów "bydłem" jak Bartoszewski?
4. Kiedy PiS nasłał na przeciwników chuliganów tak jak Komorosyjski POd Krzyżem?
itp xD
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Kwiecień 12, 16:13   

Tak sobie to czytam i już nie mogłem się powstrzymac od napisania posta. Nie interesuję się polityką, zapewne zacznę trochę, gdy będę miał prawa wyborcze. I powiem, tak patrząc z boku, że po prostu pdolisz i nie podajesz żadnych sensownych argumentów, Flowenol. Panzer napisał post na 4 bardzo obszerne akapity, a Ty odpisałeś trzema durnymi zdaniami, gdzie tylko widzisz obrazę ciebie. To jest co najmniej żałosne.

Dalej: nie znam odpowiedzi na podane wyżej pytania, ale jak słyszę Jarka to mi się rzygać chce.

Koniec.

PS. Pomijając, że pisząc ciągle POdobne do tego słowa obrażasz moim zdaniem osoby będące za Platformą.
 
 
Flowenol 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Kwiecień 12, 16:45   

Szczur, Wąż, Wieprz i Wilk to przy was mężowie stanu, drodzy kłamcy.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Kwiecień 12, 16:50   

No i powiedz mi do cholery, co ma oznaczać twoja powyższa wypowiedź. To w ogóle nie obraza. To jest bardzo rozbudowana podparta argumentami, rzeczowa wypowiedź. Chciałem coś jeszcze dodać, ale się powstrzymałem.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 30 Kwiecień 12, 17:44   

Flowenol napisał/a:

1. Kiedy PiS-wiec zabił POwca tak jak Ryszard Caba?
2. Kiedy PiS-wiec zachowywał się jak Niesiołowski?
3. Kiedy PiS-wiec nazwał oponentów "bydłem" jak Bartoszewski?
4. Kiedy PiS nasłał na przeciwników chuliganów tak jak Komorosyjski POd Krzyżem?
itp xD


1.
Ryszard Caba nie był aktywnym działaczem PO a tym bardziej nie był nikim istotnym i nie był grupą reprezentatywną dla PO jako ogółu. Władze PO na każdym roku podkreślają, że traktują PiS jako nieodpowiedzialną opozycję ale do rozwiązań w jakimkolwiek stopniu agresywnych jest bardzo daleko i są nie realne bo żyjemy w cywilizowanym kraju.

2.
Cytat:
PiS eksploatuje Smoleńsk dziewiąty miesiąc, robi mi się już niedobrze. Znika zainteresowanie Smoleńskiem, opinia publiczna ma serdecznie dosyć, jak kolejny raz słyszy o tej katastrofie. Ten wniosek, to beznadziejna próba ożywienia zainteresowania opinii publicznej kwestią Smoleńska - ocenił polityk PO, Niesiołowski.

Gdy stanęliśmy przed dużo poważniejszymi problemami chociażby stricte ekonomicznymi i należało skupić się na innych, bardzo ważnych ustawach PiS po raz kolejny zgłosił jakiś idiotyczny wniosek dotyczący Smoleńska i zawzięcie, z pianą na ustach go bronili nie reagując na nic i nie licząc się z niczym jak rozpieszczone dziecko które chce cukierka i za wszelką cenę nie skończy płakać. Wtedy po pierwszych kilku zwrotach w stronę PiS które były kulturalne Niesiołowski w końcu zaczął tracić nad sobą kontrolę i poniosły go emocje. Nie było w tym jednak nic nie naturalnego jak dla mnie bo to tak jak z zapytaniem dziewczyny czy bardziej się obrazi jak usłyszy, że jest głupia czy jak usłyszy, że jest brzydka. Wiadomo, że mądra i inteligentna dziewczyna będzie bardziej urażona jak ktoś jej powie, że jest głupia niż brzydka - analogicznie z "Polakiem", jak mu powiesz, że jest che*em to jest to zwykła obelga bez podstaw merytorycznych i każdy w każdego może rzucić mięsem jak puszczą mu nerwy. Ale jak ktoś słyszy po raz kolejny, że nie jest Polakiem i sprzedał nasz kraj Rosji to nie dziwne, że tego już za wiele i ktoś może potraktować to ambicjonalnie szczególnie jak ktoś tak jak Niesiołowski był kiedyś bardzo aktywnym działaczem anty-komunistycznym za co z resztą władzę PRL go skazały na 7 lat więzienia.

3.
Puściły mu nerwy i widząc zjawisko określił je adekwatnym słowem. Było ono jak najbardziej na miejscu bo tak się ludzie z PiS zachowywali (zachowują) i jedyne co można mu zarzucić to brak kultury. Ale z braku kultury do sięgania po glocka i strzelania w tył głowy daleko.

4.
A kiedy Komorowski nasłał na kogokolwiek chuliganów bo nie wiem do której sytuacji nawiązujesz. Chodzi Ci o policję? A co? Jak ktoś ginie na ulicy w wypadku samochodowym to jego rodzina zbiera się co miesiąc przed jego zakładem pracy w liczbie kilkudziesięciu osób uczcić jego pamięć? Jak ktoś chce uczcić czyjąś pamięć to tradycja nakazuje robić to albo w miejscu w którym zginął, jeśli nie zagraża to bezpieczeństwu albo na cmentarzu. Dlaczego niby krzyż upamiętniający katastrofę smoleńską ma stać pod pałacem prezydenckim?
 
 
Flowenol 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Kwiecień 12, 18:51   

Cytat:
Ryszard Caba nie był aktywnym działaczem PO a tym bardziej nie był nikim istotnym i nie był grupą reprezentatywną dla PO jako ogółu. Władze PO na każdym roku podkreślają, że traktują PiS jako nieodpowiedzialną opozycję ale do rozwiązań w jakimkolwiek stopniu agresywnych jest bardzo daleko i są nie realne bo żyjemy w cywilizowanym kraju.

Więc PO, tvn, i GW nie odPOwiadają za jego WyCzyn?

Cytat:
Puściły mu nerwy i widząc zjawisko określił je adekwatnym słowem. Było ono jak najbardziej na miejscu bo tak się ludzie z PiS zachowywali (zachowują) i jedyne co można mu zarzucić to brak kultury. Ale z braku kultury do sięgania po glocka i strzelania w tył głowy daleko.

A jak się zachowywali? Bo było to długo przed Smoleńskiem. A gdyby PiSowiec tak powiedział o PO, to też by było "adekwatne słowo", krętaczu?
Cytat:
Gdy stanęliśmy przed dużo poważniejszymi problemami chociażby stricte ekonomicznymi i należało skupić się na innych, bardzo ważnych ustawach PiS po raz kolejny zgłosił jakiś idiotyczny wniosek dotyczący Smoleńska

Kiedy to było i jaki wniosek, bo mam dość twoich kłamstw.
Cytat:
A kiedy Komorowski nasłał na kogokolwiek chuliganów bo nie wiem do której sytuacji nawiązujesz

Do wulgarnych ataków pod Krzyżem.
Dla ThuSska spalił się jego były wielbiciel, pamiętasz? Z kole USA zrobiły film dedykowany Lechowi Kaczyńskiemu, który też się w nim pojawia - 5 dni wojny.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 30 Kwiecień 12, 19:26   

Cytat:
Więc PO, tvn, i GW nie odPOwiadają za jego WyCzyn?


GW ani TVN należą do komercyjnych koncernów i są niezależnymi mediami. Tusk z jego śmieszną pensją premiera zarabia tyle co średniego szczebla dyrektor w Agorze albo ITI.

Nie, PO nie odpowiada za ten incydent bo niby w jaki sposób? Po nigdy nie nawoływała do nienawiści albo jakiejkolwiek formy agresji więc gdzie tu jest wina PO?

Cytat:
A jak się zachowywali? Bo było to długo przed Smoleńskiem. A gdyby PiSowiec tak powiedział o PO, to też by było "adekwatne słowo", krętaczu?

Zachowywali się chamsko i nie dyskutowali zgodnie z panującymi konwenansami nie mówiąc już o czymś takim jak kinder sztuba. PO dostosowało się do poziomu rozmówców z PiS i moim zdaniem był to ich błąd i źle to o nich świadczy ale nie było w tym realnego aktu agresji.

Cytat:
Do wulgarnych ataków pod Krzyżem.
Dla ThuSska spalił się jego były wielbiciel, pamiętasz? Z kole USA zrobiły film dedykowany Lechowi Kaczyńskiemu, który też się w nim pojawia - 5 dni wojny.


Nie było tam nic wulgarnego. Z resztą nawet jakby to "wulgarny atak" nie odzwierciedla się w sformułowaniu "nasłanie chuliganów".
 
 
Arvedui 
Wędrowiec

Posty: 15
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 1 Maj 12, 09:58   

Nareszcie odzyskałem hasło do starego konta.

Cytat:
Zachowywali się chamsko i nie dyskutowali zgodnie z panującymi konwenansami nie mówiąc już o czymś takim jak kinder sztuba. PO dostosowało się do poziomu rozmówców z PiS i moim zdaniem był to ich błąd i źle to o nich świadczy ale nie było w tym realnego aktu agresji.

Jak wyżej, podaj przybliżoną datę, nazwiska tych co "zachowywali się chamsko", okoliczności i cytaty. Bo jeśli takie wypowiedzi były to
- miały treść
-autorów
-były wypowiedziane w jakimś dniu i miejscu.
Inaczej wszyscy jesteście kłamcami.

W załaczniku przykłady "polityki miłości".

1287505309_by_albertispolka_500.jpg
Plik ściągnięto 83 raz(y) 40,05 KB

 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Maj 12, 10:26   

Socjotechnika na poziomie II roku marketingu na UW.

To wszystko zdania wyjęte z kontekstu wyjęte z luźnej wypowiedzi nacechowane pełnym sarkazmem na co wskazywał ton, forma wypowiedzi i późniejsze sprostowanie, że oczywiście była to ironia wypowiedziana pod wpływem silnych emocji po kolejnym ataku w stylu "nie jesteście Polakami, sprzedajecie się Rosji" a Wy przekręcacie to w ten sposób, że PO chce pozabijać swoich oponentów politycznych.

To dotyczy Tuska, Sikorskiego i Komorowskiego ale Palikota również tylko, że o nim tutaj nie rozmawiamy więc nie ma miejscu jest przywoływanie jego wypowiedzi w szczególności, że on słynie z ciętego języka.


Co do miejsc chamskiego zachowania PiS'u. Posiedzenia sejmu w okresie od katastrofy smoleńskiej, przez cały kolejny rok bardzo intensywnie. Do tej pory również wracanie do tego i ciągłe sugerowanie, że PO sprzedaje Polskę Rosji. To jest chamstwo bo nie jest to podparte żadnymi dowodami a nawet nie ma motywu takiego działania bo co Tusk albo co Rosjanie mogli by na czymkolwiek co teraz w Polsce się dzieje zyskać? Mamy wolny rynek pod ścisłą kontrolą organów UE które są w konflikcie z Rosją. Takie sugerowanie pracy dla Putina jest w szerokim mniemaniu najwyższą obrazą tak jak porównanie Boga do cara przez Konrada w III części "Dziadów" A. Mickiewicza. Z tego względu gdy PiS rzuca takimi oskarżeniami na okrągło od dwóch lat nie przedstawiając ani motywu rzekomej współpracy Tuska z Rosją ani żadnych dowodów moim zdaniem jest to bezczelne pomówienie.
 
 
Arvedui 
Wędrowiec

Posty: 15
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 1 Maj 12, 10:35   

Cytat:
szczególności, że on słynie z ciętego języka

Obrażanie zmarłych i ich kilkuletnich dzieci to "cięty język". Jaka "europejska toleracja" " i standardy kultury".

Cytat:
Co do miejsc chamskiego zachowania PiS'u. Posiedzenia sejmu w okresie od katastrofy smoleńskiej, przez cały kolejny rok bardzo intensywnie.


Już pisałem że wyPOwiedź "bydło" Bartoszewskiego miała miejsce dłuuuuuuuuuugo przed Smoleńskiem - 2009 albo wcześniej. Więc nie może dotyczyć wypowiedzi o Smoleńsku, bo katastrofy jeszcze nie było, prawda krętaczu? A ty
na to:
Cytat:
Puściły mu nerwy i widząc zjawisko określił je adekwatnym słowem. Było ono jak najbardziej na miejscu bo tak się ludzie z PiS zachowywali (zachowują) i jedyne co można mu zarzucić to brak kultury.

W swoich kłamstwach pamiętaj przynajmniej, na jaki temat i datę je wypowiadasz. Nadal czekam na przykłady "chamskiego zachowania" z tamtego(2008-2009) okresu. I nadal nie dostałem ani jednego cytatu i autora, podczas gdy sam takie podaję.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 1 Maj 12, 12:04   

O Smoleńsku pisałem w kontekście zachowań po katastrofie i była to odpowiedź do innego pytania. Znowu uciekasz się do NLP na żałosnym poziomie.

Jeśli chodzi o tą wypowiedź gdzie padło "bydło" to nie wiem o którą chodzi bo wielokrotnie ludzie z PiS'u byli tak nazywani bo tak się zachowywali. Chociażby na posiedzeniach sejmu gdzie przegłosowywane były projekty prounijne w latach 2007-2010. Wtedy gdy ksenofobia PiS i dziwne kompleksy względem zarówno zachodu jak i wschodu ujawniały się licznymi awanturami.

Z resztą J. Kaczyński nazywany był "bydłem" lub synonimami dużo wcześniej gdy leczył kompleksy spowodowane niespełnieniem politycznym w kontekście kariery jego brata. I było to jeszcze zanim PiS doszło do władzy.

Poza tym dlaczego mieszasz w to Palikota? Jest on znany bezczelnych, czasem chamskich wypowiedzi ale jaki to ma związek z PO?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz