ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kto jest kim
Autor Wiadomość
Bernkow 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Krzyżowiec i Twierdza Deluxe
Wiek: 27
Posty: 53
Skąd: Kołobrzeg
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 1 Kwiecień 11, 20:07   Kto jest kim

Witam,
Założyłem ten temat,gdyż mało osób jest z sobą na ,,Ty". Każdy kto chce, może w poście opisac samego siebie.Najelpiej, aby w Waszej wypowiedzi było uwzględnione zainteresowania oraz inne rzeczy, które z pewnością nas zainteresują.
Poprostu napiszcie o sobie.

Więc, może ja zacznę.

Cześc,
Na imię mam Sebastian, lat 14 (10.01.1997r.) urodziłem się w Bełchatowie (łódzkie),lecz mając lat 4, pojechałem do Kołobrzegu , i obecnie tam mieszkam. Z 14lat, wynika, że chodzę do gimnazjum, dokładnie 1. Interesuje się głownie piłką nożną - gram na pozycji obrońcy. Co do zwierząt, mam swojego kota Ferdka (nazwałem go tak, ponieważ od małego jest i był bardzo zabawny). Mam także młodszą siostrę, która ma teraz 11lat. Kiedyś, gdy miałem 12lat, interesowała mnie fotografia (oczywiscie amator), mam pare fajnych zdjęc, które zrobiłem w Norwegii, może kiedyś je wstawię. Co do gier komputerowych, interesują mnie głównie gry strategiczne oraz rpg, co do strategii , to oczywiście jest to Twierdza Krzyżowiec oraz ,,zwykły'' Stronghold, a co do rpg, to zdecydowanie jest do Diablo 2 + dodatek Lord of Destruction, a co do gier przeglądarkowych to jest to gra Shakes&Fidget.
Myślę, że to na tyle, jeśli ktoś chce zadawac pytania , to proszę zadawac je w postach. Proszę także innych do pokazania swojego ,,ja".

Pozdrawiam - Bernkow.[/code]
 
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 11, 21:14   

Bernkow napisał/a:
Sebastian


Czemu to imie teraz takie popularne, ja bylem jedynym Sebastianem w szkole...

Urodzilem sie w Swinoujsciu, mieszkalem troszke w Gdyni, wychowalem sie w Rumi a teraz mieszkam w Niemczech w Strande( zawsze nad morzem). Lat mam 16 i pol, z czego sie nie ciesze, wolalbym miec 6(idelany wiek na moj poziom umyslu). Mialem kiedys krwiozerczego kroliczka, lecz ostatnio musialem go zakopac w niemieckiej ziemi, patriotka zdechla z tesknoty za ojczyzna(kaszubka z niej byla). Mam w domu mala trolice, kotra ma aktualnie 7 lat. Starsza trolica ma lat 21 i odpoczywa odemnie na studiach. Uwielbiam wczuwac sie w role, jestem calkiem niezlym aktorem( w podworkowych sztukach bylem wychwalany). Do moich zainteresowan naleza tkaie burzuazyjne rzeczy jak nurkowanie, poglebianie wiedzy histerycznej, nauka wkurzania ludzi(w szczegolnosi kasty spolecznej zwanej jako admini), amerykanski footbal, plywanie oraz pare innych bzdetow, kotre malo kogo interesuja. Kocham takze rysowac, lecz moje prace sa zbyt psychiczne aby zamieszczac je wszystkie na forum, dalem tutaj tylko ze 2 szkice, i to na dodatek szkice tylko i wylacznie postaci. Moze na jakies porsby, wkleje moje psychiczne prace. Lubie jesc, duzo, tlusto i niezdrowo. Wazne zeby zarcie bylo dobre, polskie, albo mialo spora zawartosc miecha badz ryby.

Wasz Lowczy Kur von Hackfleish, pan na Drakenborgu, wladca Moorland etc.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 06:34   

Taki temat już istnije:
http://strongholdnet.gry-...er=asc&start=30
 
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 10:08   

Bzyk, temat na przywitanie, a temat na pisanie o sobie to cos innego.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 11:06   

Siema, jestem Krzysiek, mieszkam w Tęgoborzy nad jeziorem Rożnowskim. Mam 15 lat i chodzę do 2 klasy gimnazjum. Zamierzam być w przyszłości informatykiem, najprawdopodobniej webmasterem. Moją pasją są freestyle football, fantasy, informatyka i ogólnie sport. Grałem przez dwa lata jako boczny pomocnik w klubie, jednak przez kontuzję musiałem zrezygnować. Lubię też pograć w szachy. Z gier kopmputerowych preferuję cRPG, RTSy, strategie turowe,a ostatnio zabrałem się za FPSy. Z muzyki słucham rapu (głównie Eldo), soundtracków z gier i flimów, rocka, rzadziej popu. Moim ulubionym filmem jest LOTR.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 12:10   

Jestem Tomek, urodziłem się i mieszkam w Szczecinie, mam 17 lat, chodzę do II klasy liceum. Moje zainteresowania to gra w piłkę nożną, gram na różnych pozycjach, nigdy nie w bramce. Poza tym jeszcze ASG, nurkowanie, tenis stołowy. Mam 21-letniego brata, no i oczywiście mamę, tatę i innych :D Zwierzęta - mam psa Bareta, który ma 4 lata. Z gier preferuję strategie, strzelanki i ekonomiczne. Z muzyki - wszystkie gatunki.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
adi142 
Wolny chłop


Wiek: 25
Posty: 69
Skąd: z nikąd
Medale: Brak

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 18:12   

Jestem Adrian, mam 13 lat, mieszkam w okolicach KRK (nie powiem dokładnie gdzie) Chodzę do kl. 6 podstawówki. Interesuję się komputerami (no wiecie programowanie itp), piłką nożną (zawsze obrońca, jak ktoś chce nam gola strzelić to zawsze chamsko i ostro wjeżdżam xD), tenis stołowy (jeden z najlepszych w szkole :D ). Mam 2-letnią siostrę i psa którym się w ogóle nie interesuję. Lubię grać w gry strategiczne i strzelanki. Z muzyki to rap, hip-hop, wszystko :)
_________________
\m/
 
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 2 Kwiecień 11, 20:56   

adi142 napisał/a:
rap, hip-hop,


Malutki offtop: hip hop to kultura, a rap to muzyka tejże kultury. Nie da się słuchać hip-hopu.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 11, 14:54   

Witam!
Jestem Gabriel, mam 10 lat, mieszkam w okolicach Krakowa, chodzę do IV klasy podstawówki.
Lubie jeździć na rowerach, grać w piłkę, halówkę i inne sporty. Najbardziej lubię słuchać popu,
rocku, metalu no i piano rocka. Mam psa, brata i 3 siostry. Lubię grać w gry strategiczne, gry akcji (strzelaniny) i RPG. Moją ulubioną grą jest Battlefield Heroes ( battlefeldheroes.com).
 
 
Duncan 
Wolny chłop

Posty: 50
Skąd: Dolnośląskie
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 4 Kwiecień 11, 19:23   

Ja się nie wypowiem ale jeśli jest to możliwe to może dajcie swoje zdjęcia ( to tylko propozycja) :) .
 
 
Andrewe 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold Kingdoms
Posty: 19
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 11, 19:26   

Jestem Andrzej, mam 15 lat, chodze do II klasy gimnazju, mieszkam niedaleko Czarnego Dunajca.
Lubię robić wielkie BUM z materiałów pod ręką, interesuje się historią(II i I w ś, średniowiecze), pirotechnika, mechanika, kowalstwo(żółtodziób), stolarka i architektura. nie mam pojęcia co wybrać jako zawód,
mam siostre 12 letnią i malutkiego brata, lubię "pomysłowego dobromira" i inne filmy fantastyczne, historyczne czy naukowe
_________________
Ad maiora natus sum - Do wyższych rzeczy zostałem stworzony.
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 11, 20:55   

Duncan, co ty, baze dla pedofili robisz :P (ktoś tak kiedyś na ShoutBoxie rzucił)
_________________

 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 11, 20:57   

No przemusio i ja to mamy już w avku ;)

Coś kiedyś było chyba na starym forum, i tutaj zdaje się też.
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Duncan 
Wolny chłop

Posty: 50
Skąd: Dolnośląskie
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 4 Kwiecień 11, 22:04   

przemusio napisał/a:
Duncan, co ty, baze dla pedofili robisz :P (ktoś tak kiedyś na ShoutBoxie rzucił)


Odczep się z ciebie jest pedof** .
Ja tylko proponowałem a ty od razu.. LoL .
Bez komentarza.
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 11, 22:08   

Duncan, co Ty się tak przejąłeś tym - żart to był zaiste. ;)


Autentyk
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz