ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Lego
Autor Wiadomość
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 26 Styczeń 11, 15:53   

Ladny dwuplatowiec, tylko kto nim steruje? :D

EDIT: Nie, sorry juz widze goscia na czwartym zdjeciu.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 25
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 30 Styczeń 11, 16:52   

Znalazłem bardzo fajny program do robienia własnych zestawów.
http://designbyme.lego.co...eSpotlightUSDBM
_________________
Czas leci, czas leci...
Innymi słowy do roboty...
Ech. :p
 
 
Skryty w cieniu 
Wolny chłop

Gra w: Sh1,ShC,minecraft
Wiek: 25
Posty: 63
Skąd: Kalisz
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 11, 10:09   

Ja znam ten program, bardzo fajny, bo można budować sobie co się chce. Robiłem sobie w nim projekty, pomaga to przy tworzeniu budowli w realnym świecie.
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 20 Maj 11, 21:12   

Nie wiem jakim cudem ten temat wymarl, ale postanowilem wkleic paczke ze zdjeciami fortu granicznego(na granicy panstw Smokow oraz panstw Lwa i Orla)

http://www.speedyshare.com/files/28546051/LEGO.rar
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 20 Maj 11, 22:53   

Z racji tego, że lubię Lego napiszę słów kilka ;)
Na początek kilka drobnych uwag do zdjęć. Jak robisz fotkę budowli lub czegokolwiek, to staraj się unikać zbędnych elementów na zdjęciu jak np. Twoje nogi XD czy skarpetki ;)
Bez tych "dodatkowych elementów" zdjęcie wygląda dużo estetyczniej ;)
Po drugie przed zrobieniem fotki podociskaj zawsze klocki, wygląda to o wiele ładniej.

Jeśli chodzi o samą budowlę to według mnie jest trochę zbyt kolorowa i nieco chaotyczna, aczkolwiek niektóre ujęcia są całkiem fajne ;)

Mam nieco wolnego czasu, także może wrzucę jutro coś od siebie, np. zespół Pink Floyd w wersji Lego lub zamek.
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 21 Maj 11, 15:26   

Kalimach napisał/a:
Twoje nogi XD czy skarpetki


Wlasnie, zapomnialem tego dodac. :P

Kalimach napisał/a:
Po drugie przed zrobieniem fotki podociskaj zawsze klocki, wygląda to o wiele ładniej.


Bylo oblezenie, czego sie spodziewasz? Ostrzal z balisty(ktorej nie sfotografowalem) nieco nadkruszyl mury.

Kalimach napisał/a:
Jeśli chodzi o samą budowlę to według mnie jest trochę zbyt kolorowa i nieco chaotyczna, aczkolwiek niektóre ujęcia są całkiem fajne


Niestety, nie mam tak wielkiej ilosci szarych i czarnych klockow, aby zbudowac z tego zamek. Dlatego budowalem mury 3 kolorowe.

Aha, pojotrze albo jutro wkleje zdjecia z pola bitewnego, na ktorym uzyje moich wszystkich(14) koni, oraz wszystkich sredniowiecznych ludzi(ok. 50)
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 21 Maj 11, 17:03   

Teraz moje kolej na parę fotek. Na początku kilka słów wprowadzających ;)
Pink Floyd to zespół grający rocka psychodelicznego i progresywnego. Podczas koncertów promujących płytę The Wall, na scenie budowano cegła po cegle mur, który stopniowo odgradzał muzyków od publiczności.
Poniżej kilka zdjęć z trasy koncertowej w Lego City ;)

Zdjęcie 1
Scena wraz publicznością i muzykami. Z tyłu widać mur oraz budowniczego.
http://imageshack.us/phot...4/img5828o.jpg/

Zdjęcie 2
Muzycy wraz z instrumentami (gitary, perkusja, organy Hammonda :P )
http://imageshack.us/phot...5/img5835f.jpg/

Zdjęcie 3
Zespół od frontu
http://imageshack.us/phot...4/img5825y.jpg/

Zdjęcie 4
Zespół po raz kolejny ;) Od lewej Roger Waters, Richard Wright, David Gilmour, Nick Mason
http://imageshack.us/f/580/img5839zs.jpg/

Zdjęcie 5
Dla porównania prawdziwi Floydzi w akcji podczas trasy The Wall
http://imageshack.us/phot...3/93581339.jpg/

Słowem podsumowania, nie jest to monumentalna budowla, raczej ciekawostka bardziej ;)
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 11, 10:44   

No cóż ja pochwale się moimi obecnymi rzeczami. No to tak:
2x Kapalin
5x Włócznia
4x Pochodnia
8x Mała tarcza z zielonym smokiem na złotym tle
3x Topór
4x Kusza
1x Kołczan
5x Zwykły hełm
1x Duża tarcza ze złotym lwem na biało-czerwonym tle
1x Mała tarcza ze złotym tle na biało-czerwonym tle
2x Szkielet
3X Przyłbica (w czym jedna czarna a jedna nadłamana)
5x Kordelas
1x Czapka kapitana piratów
1x Niebieska piracka chusta na głowę
2x Halabarda
2x Mały zielony smok
5x Miecz
1x Miecz srebrny królewski
2x Kopia
2x Koń (jeden biały, jeden czarny)
3x Hełm garnczkowy
Jest tego więcej ale nie chcę mi się pisac :-P
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 11, 14:49   

Klocki Lego ;) Do dzisiaj mam dość spore pudło z klockami w środku :) Co prawda nie buduję z nich już, ale kiedy młodszy brat coś tworzy zdarza mi się przysiąść i coś z nich poskładać ;)
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 26 Sierpień 11, 19:56   

Ja mam cały zamek, obrońcy, król, atakujący i części osobne od zamku.
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
ImpPoland 
Wolny chłop


Gra w: 1 Deluxe, Crusader, 2, Extreme
Wiek: 28
Posty: 67
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Medale: Brak

Wysłany: 1 Marzec 12, 21:36   

Lego to całe moje dziecinstwo! Mam ich mnóstwo, wielki smok, rycerze, statki kosmiczne, czołgi, wszystko! Do tego mieszanka klocków cobi i jakiś podróbek, choć w sumie dla to mnie i tak były jedne wielkie lego <33
_________________
http://www.youtube.com/user/Impcabal?feature=mhum - Poradniki oraz filmy z Stronghold Crusader i nie tylko!
http://www.lastfm.pl/user/Podwojny12 - Profil na last fm
 
 
 
Trndjava 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold Crusaders extreme
Wiek: 26
Posty: 52
Skąd: Łódź
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 1 Marzec 12, 22:06   

ja polecam lego kingdoms. Pamiętam że to było moje życie w dzieciństwie
_________________
To, że mam słuchawki nie oznacza, ze was nie słyszę, testuje, czy obgadujecie mnie za plecami.
 
 
 
Silias 
Osadnik


Gra w: Twierdza i Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 24
Posty: 29
Skąd: Konstantynów Łódzki
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 13, 16:32   

Może troszeczkę odkopię temat, ale w końcu jest on po to żeby się w nim wypowiadać, a więc mówię: Klocki Lego to najwspanialsza zabawka z całego mojego dzieciństwa, zawsze kupowałem tylko Lego Kingdoms po czym umawiałem się z kolegami, oni przynosili swoje Lego do mnie i budowaliśmy Zamki na cały pokój, po czym odgrywaliśmy coś w rodzaju Twierdze :) Piękne Czasy, oddałbym nerkę żeby móc je przeżyć jeszcze raz ;)
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 27
Posty: 1480
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 23 Lipiec 13, 17:31   

Starszy wiek wcale nie zabrania budowania z Lega ;) . Jeszcze jakiś czas temu tak raz na rok nachodziła mnie na to chęć i budowałem sobie z niego co nie co, a i teraz chętnie kupiłbym jakiś nowy zestaw - szczególnie z serii The Lord of the Rings, zwłaszcza, że uwielbiam tę powieść (tak jak i Lego). Ale w Zielonej Górze jest taka bieda, że nic z tej serii nie znalazłem ostatnio, gdy wybrałem się tam z kumplem i przy okazji chciałem być może kupić jakiś mały zestaw (np. Przybycie Gandalfa jest świetne). No i na tym się skończyło :D .
 
 
Silias 
Osadnik


Gra w: Twierdza i Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 24
Posty: 29
Skąd: Konstantynów Łódzki
Medale: Brak

Wysłany: 23 Lipiec 13, 21:27   

Racja, starszy wiek nie zabrania takiej zabawy, ale niestety koledzy z którymi kiedyś się bawiłem Lego są dorośli, najmłodszy ma 16 lat a najstarszy 19 I niestety już nie mają ochoty się wspólnie pobawić starym dobrym Lego :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz