ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
15 sierpień 2008-2010
Autor Wiadomość
Krzysztof III 
Wolny chłop


Gra w: SHC
Wiek: 25
Posty: 82
Skąd: Ciechanów
Medale: Brak

Wysłany: 3 Lipiec 10, 14:07   15 sierpień 2008-2010

15 sierpnia 2008 nastąpiło wiele tornad i kataklizmów w Polsce.Mój Ojciec był u wróżki i ona mu przepowiedziała to,że moja babcia nie dożyje 2011 roku i powiedział jeszcze:
-Strzeżcie się w roku 2010 15 sierpnia tak jak 2 lata temu nadejdzie nad polskę fala tornad burz itp.Będą na niebie objawienia Boga.

Mi się za bardzo nie chce wierzyć w to ale chcę poznać wasze zdanie.

W sierpniu – 15, gdy święto Wniebowzięcia Matki Bożej będzie przypadać w niedzielę, (a tak jest w tym roku) będzie na świecie w godzinach od 10.00 do 12.00, tak straszna burza z piorunami, że ludzie w wielkiej liczbie będą ze strachu umierać. Na razie są to ataki szatana, ale gdy Bóg opuści Swoją rękę nad ziemią, to dopiero będzie przerażenie. Komputery powysiadają, ludziom pieniądze na kontach poprzepadają. Wszystko zniknie w komputerach i będzie wyczyszczone, ludzie którzy mają w bankach pieniądze będą sobie wyrywać z głowy włosy i będą tracić rozum po stracie pieniędzy. Tragedia Smoleńska to była zasadzka dla zniszczenia Polski. Szatan dopuścił się następnej haniebnej grozy.
Jednak jest jedyny ratunek dla Polski, jeżeli uzna Jezusa za Swojego Króla poprzez Intronizację, tylko Jezus zdemaskuje wszystkie zło i odrodzi się nasz Ojczyzna. Róbcie wszystko, co możecie dla Intronizacji Jezusa Króla Polski, módlcie się, pośćcie, działajcie, dokonujcie osobistej Intronizacji czy to sami czy w rodzinach, czy we wspólnotach, parafiach. Garnijcie się do Jezusa Kropla Polski, tylko On uratuje wasz Naród, a przez was inne narody. Innej drogi nie ma.
Przekaż to innym, niech wszyscy wiedzą i ratują przez Intronizację Jezusa Króla Polski siebie, swoje rodziny i najbliższych.
_________________
Get ready for a nuclear attack. Thousands of tears shed, suffering and pain!
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 3 Lipiec 10, 14:40   

Krzysztof III napisał/a:
W sierpniu – 15, gdy święto Wniebowzięcia Matki Bożej będzie przypadać w niedzielę, (...)
Przekaż to innym, niech wszyscy wiedzą i ratują przez Intronizację Jezusa Króla Polski siebie, swoje rodziny i najbliższych.

Kto jest autorem tego tekstu? :D Wróżka Wam to napisała, czy jest to interpretacja jej słów?
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 3 Lipiec 10, 15:48   

Ja co najwyżej jestem skłonny uwierzyć w to zdanie:
Cytat:
W sierpniu – 15, gdy święto Wniebowzięcia Matki Bożej będzie przypadać w niedzielę, (a tak jest w tym roku) będzie na świecie w godzinach od 10.00 do 12.00, tak straszna burza z piorunami, że ludzie w wielkiej liczbie będą ze strachu umierać.


Bo może i będzie jakaśtam burza dosyć wcześnie, różne anomalie się zdarzają, ale w pozostałą część nie wierzę ani trochę.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 3 Lipiec 10, 19:01   

Rozumiem, że przepowiednia dotyczy tylko Polski. To dziwne, że niby nasz kraj tak straszliwie ucierpi. Mi to wygląda na bujdę, ale zbiegi okoliczności się zdarzają ;p Dołączam się do pytania o pochodzenie tekstu. Twój tata wszystko zapamiętał czy poprosił o pisemną wróżbę ?

Nawet gdybyśmy chcieli to nic nie zrobimy ;p Polska ma już Królową i jest Nią Matka Boska. Mimo to owa przepowiednia ma za małą wiarygodność, aby została uznana za ostrzeżenie. Zresztą jest już za późno, żeby przeprowadzić taką intronizację.

Strasznie mi tu ciągnie literaturą. Mesjanizm Polski itd. Nie sądzę, że będzie to koniec naszego kraju, a tym bardziej narodu, gdyż takie anomalie mogą już być cyklicznymi zjawiskami.
 
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 3 Lipiec 10, 20:29   

Mi to bardziej wygląda na artykuł z gazetki a la Radio Maryja, którą by babcie sobie przekazywały z rąk do rąk dla jeszcze większego zmącenia umysłu.
Zresztą wątpię wygląda to też jak łańcuszek w stylu "Roześlij to do x osób, bo inaczej diabeł rozdupcy Polskę. Jeśli roześlesz, ojczyzna się odrodzi". W sumie mógłbym ułożyć z tego ciekawy łańcuszek, wystarczy zmienić ostatnie zdanie i gotowe:

W sierpniu – 15, gdy święto Wniebowzięcia Matki Bożej będzie przypadać w niedzielę, (a tak jest w tym roku) będzie na świecie w godzinach od 10.00 do 12.00, tak straszna burza z piorunami, że ludzie w wielkiej liczbie będą ze strachu umierać. Na razie są to ataki szatana, ale gdy Bóg opuści Swoją rękę nad ziemią, to dopiero będzie przerażenie. Komputery powysiadają, ludziom pieniądze na kontach poprzepadają. Wszystko zniknie w komputerach i będzie wyczyszczone, ludzie którzy mają w bankach pieniądze będą sobie wyrywać z głowy włosy i będą tracić rozum po stracie pieniędzy. Tragedia Smoleńska to była zasadzka dla zniszczenia Polski. Szatan dopuścił się następnej haniebnej grozy.
Jednak jest jedyny ratunek dla Polski, jeżeli uzna Jezusa za Swojego Króla poprzez Intronizację, tylko Jezus zdemaskuje wszystkie zło i odrodzi się nasz Ojczyzna. Róbcie wszystko, co możecie dla Intronizacji Jezusa Króla Polski, módlcie się, pośćcie, działajcie, dokonujcie osobistej Intronizacji czy to sami czy w rodzinach, czy we wspólnotach, parafiach. Garnijcie się do Jezusa Kropla Polski, tylko On uratuje wasz Naród, a przez was inne narody. Innej drogi nie ma.
Przekaż to innym, roześlij to do 30 osób. Wtedy Jezus stanie się Królem Polski a Ojczyzna odrodzi się. W przeciwnym wypadku Diabeł zniszczy ją pod wpływem grzechu, zła i nienawiści!


Teraz to tylko powysyłać podatnym na łańcuszki osobom na gg i czekać na efekty ;D
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 3 Lipiec 10, 21:21   

Jak można umrzeć ze strachu z powodu burzy? Już prędzej poprzez porażenie piorunem, albo zostać porwanym przez wichurę.

Ja zawsze wychodzę na balkon popatrzeć jak jest burza, jeśli oczywiście deszcz za bardzo nie zacina :) .


O swoje pieniądze jestem spokojny, gdyż nie posiadam konta, i jak długo jest to możliwe posiadać nie zamierzam. W dzisiejszych czasach manipulacji można spodziewać się w każdej chwili - a łatwiej przejąć kontrolę nad kontami w banku, niż osobno nad każdym pojedynczym obywatelem.

Czy wróżka wspominała dodatkowo coś o 20. grudnia 2012? Np. o końcu świata? :P

PS. Przypomina mi się, gdy mama opowiadała o powiedzonku mojego dziadka z czasów jego młodości: "Nie będzie można odróżnić kobiety od mężczyzny, a świat zaleje żółta rasa".
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 10, 06:27   

Kacper napisał/a:
PS. Przypomina mi się, gdy mama opowiadała o powiedzonku mojego dziadka z czasów jego młodości: "Nie będzie można odróżnić kobiety od mężczyzny, a świat zaleje żółta rasa".

Aaaaaaa!! Koniec świata się zbliża! Przepowiednia Twojego dziadka już się sprawdziła! :P

Tak w ogóle, to post Krzysztofa III pasuje idealnie do tematyki forum. Jest równie absurdalny jak średniowieczne wierzenia i przepowiednie :D No ale cóż... Każdy wierzy w co chce. Jeśli ktoś ma ochotę żyć w strachu z powodu wybujałej wyobraźni "proroków" lub znudzonych internautów, to proszę bardzo. Ja wolę korzystać z życia ;)
 
 
Malcolm 
Burżuj


Wiek: 32
Posty: 164
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 10, 07:32   

Krzysztof III napisał/a:
Wszystko zniknie w komputerach i będzie wyczyszczone, ludzie którzy mają w bankach pieniądze będą sobie wyrywać z głowy włosy i będą tracić rozum po stracie pieniędzy.

No to 15 sierpnia będę trzymał wszystkie swoje pieniądze na koncie, jak przepadną, to dam znać. No chyba, że mi się nie uda, bo stracę rozum, albo umrę ze strachu przed burzą... no albo gry-online padną.
 
 
Krzysztof III 
Wolny chłop


Gra w: SHC
Wiek: 25
Posty: 82
Skąd: Ciechanów
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 10, 12:16   

Temat do zamknięcia ta bujda została rozwiązana a wróżkę zamknęła policja.
_________________
Get ready for a nuclear attack. Thousands of tears shed, suffering and pain!
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 10, 18:43   

daj spokój Krzysztof nie zadręczaj się takimi bujdami, w twoim wieku twój umysł jest chłonny i otwarty na takie rzeczy, ale nie warto się tym przejmować, jeżeli ktoś ma zdolności widzenia przyszłości, a to przypadek jeden na 10 milionów, to nie bierze za to pieniędzy i nie wróży ze szklanej kuli. Ataki szatana, opuszczanie ręki boskiej? Toż to teksty rodem ze średniowiecza lub Radia Maryja. Cała ta przepowiednia brzmi jak jakaś średniowieczna pieśń grozy, stworzona do zastraszania debili z tamtej epoki lub ówczesnych moherów. Jakieś rozkazy, żeby się modlić? Ta babka jest nienormalna, nie trzeba być jasnowidzem, żeby to wiedzieć. Nikt zdrowy na umyśle nie wymyśliłby takiego pie***lenia, chyba żeby był na mocnych prochach.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Kacper 
Moderator
widzi wszystko.


Gra w: Stronghold 1
Posty: 429
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 10, 20:49   

Krzysztof III napisał/a:
Temat do zamknięcia ta bujda została rozwiązana a wróżkę zamknęła policja.
Świetny finał :D

A za co ją zamknęli? :P
_________________
I znowu polski rycerz dumnie
podejmie złotą rękawicę.
Widziałem ją w blaszanej trumnie,
gdzie wróg rozbitą miał przyłbicę.
Gustaw Kodrąb 1941
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz