ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Alpha 4
Autor Wiadomość
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 10, 17:58   

Masz protekcje trzydniową :) . Nikt Cie nie może atakować, ale i Ty nic nie zdziałasz.
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 10, 18:01   

Nikt? Mi się władowali do zamku chłopi z Enemy's Castle, myślałem, że nikt mnie nie zaatakuje przez te 3 dni, to się zabrałem za inne sprawy, a teraz już zamek jest postawiony (co prawda malutki, ale zawsze :P ).
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 10, 18:33   

Musiał Ci się skończyć, albo nie miałeś... mnie nikt nie atakował, nawet Siege Camp. Jak zakładasz wioskę od razu po rejestracji to nie masz protekcji, przynajmniej ja nie miałem, więc się przeniosłem.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 10, 19:46   

Na początku te ataki z zamku wroga dużo bardziej opłaca się zostawiać w spokoju. Strata honoru jest dużo mniej kosztowna, niż punkty badań wydane na zamek, surowce na mury oraz pieniądze i czas poświęcony na rekrutację ludzi.
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 10, 20:08   

Czy ja wiem, gdyby od razu pójść w mały kamienny zamek i pare łuczników i można siedzieć i się śmiać z ataków, a honor w tej grze jest na początku bardzo ważny.
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 27 Lipiec 10, 20:10   

Ja od razu walnąłem palisadę i mam problemy z drewnem, moja opinia : nie opłaca się, już lepiej honor tracić :/
_________________

 
 
tomcho 
Wędrowiec

Gra w: SH, SHC, Kingdoms
Wiek: 35
Posty: 7
Skąd: Oświęcim
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 10, 06:33   

Ale się porobiło u mnie w parafii. Pewein Lord z sąsiedniej parafii zaatakował naszego stewarda ( który był naprwade dobrym graczem) i przejął jego wioske, teraz planuje eksterminować każdego po kolei z mojej parafii. Nikt nie ma z nim żadnych szans, gościu jest 7 w rankingu i atakuje taką ilością żołnierzy, że aż strach :) Jakieś rady, co można by zrobić?? HELP
 
 
Roti 
Osadnik


Gra w: 1, Kingdoms
Posty: 48
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 10, 07:32   

Który budynek w stolicy parafii zwiększa wielkość oddziału?
 
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 10, 07:35   

Barracks.
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 10, 07:49   

tomcho napisał/a:
Ale się porobiło u mnie w parafii. Pewein Lord z sąsiedniej parafii zaatakował naszego stewarda ( który był naprwade dobrym graczem) i przejął jego wioske, teraz planuje eksterminować każdego po kolei z mojej parafii. Nikt nie ma z nim żadnych szans, gościu jest 7 w rankingu i atakuje taką ilością żołnierzy, że aż strach :) Jakieś rady, co można by zrobić?? HELP


Jeżeli nie jesteście zorganizowani to nic nie zdziałacie. On zapewne ma jakiś plan i działa tak jak mu kazano, tutaj jest wiele planów, które są realizowane od początku w celu zwyciężenia tej Alphy :) . Możecie też spróbować z nim pogadać i ofiarować swą pomoc itd. Albo uciekać do innej wioski. Settings -> Abandon Current Village.
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 10, 08:46   

Właśnie, co się dzieje gdy ktoś podbije naszą wioskę? Z automatu opuszczamy naszą wioskę i możemy wystartować gdzie indziej?
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
BlooD 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 28 Lipiec 10, 09:01   

mozna jeszcze dostac sie na alpha 4 ??
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 10, 10:10   

Czes, po prostu masz zero wiosek :) . Możesz mieć nową i budować ją od podstaw. Poziom i technologie pozostają.
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 10, 10:39   

Czyli z automatu przenosisz się gdzieś tak jak byś wziął opuszczenie wioski? Czyli praktycznie tak samo jak w Plemionach :P
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Adax 
Laureat konkursu


Gra w: Sh1.SHC
Wiek: 25
Posty: 106
Skąd: Za górami...
Medale: Brak

Wysłany: 29 Lipiec 10, 12:22   

Ciekowe czy żartują? Przy logowaniu po wpisaniu daty urodzin piszą, że przyślą prezent!
_________________
Czas leci, czas leci...
Innymi słowy do roboty...
Ech. :p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz