ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Polska polityka wschodnia
Autor Wiadomość
krzysiu1505 
Wędrowiec

Gra w: stronghold v1.2 z exalibur pack, Crusader 1.2
Posty: 22
Skąd: z Odległej Galaktyki
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 11, 19:53   

I tak Ruskim wierzyć to idiotyzm, godny tylko naszego szanownego "rządu"
 
 
Panzer 
Moderator
.


Posty: 187
Skąd: Bełchatów
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 11, 21:10   

Artut97 napisał/a:
Teraz ostatnio w wiadomościach mówili, że ktoś nie chcę się przyznać do winy i dlatego są też luki w raporcie Mak-u. Rosjanie mówią, że oni wspaniali, że na wieży kontrolnej nie popełniono żadnych błedów itd i ,że tylko Polacy wszystko zepsuli ładniej mówiąc. ;-)
To najbardziej mnie denerwuję. ;/

Błędy popełniono, ale te błędy w minimalnym stopniu przyczyniły się do katastrofy. Tak naprawdę katastrofa z 10 kwietnia 2010 roku zaczęła się już dobre kilka lat temu, na ziemi, w Polsce, w wyniku zaniedbań w polskiej armii i kiepskiej organizacji lotu. 10 kwietnia to jedynie kulminacja wcześniejszych wydarzeń w określonym punkcie i czasie. Lądowanie, czy nawet próba lądowania w takich warunkach, na takim lotnisku, takim samolotem można porównać do przejazdu samochodu na czerwonym świetle ruchliwego skrzyżowania. Prawda może boleć, zwłaszcza wielu politykom, gdyż jest dla nich niewygodna, gdyż to oni są w dużej mierze odpowiedzialni za bałagan w siłach powietrznych. Ludzie odpowiedzialni za ten stan rzeczy muszą ponieść konsekwencje.

Cytat:
I tak Ruskim wierzyć to idiotyzm, godny tylko naszego szanownego "rządu"

Oczywiście zaraz zapewne podasz rzeczowe argumenty dlaczego nie wolno wierzyć "ruskim". Czy chociaż wysiliłeś się przeczytać poprzednie posty czy tylko tak sobie rzucasz tandetnymi hasełkami, nie mających żadnych argumentów, które potwierdzałby że te denne hasełka są prawdziwe.
 
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 11, 21:20   

Wiem, że wina leży też po stronie Polski, lecz czy Rosjanie nie mogą się przyznać do winy, chodzi mi tu o np. błędy w raporcie. Oczywiście oni trzymają się nadal swojej wersji. To mnie tak denerwuję. Czy to tak dużo przyznać się do błędu?
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 11, 20:15   

Sprawę z 10 kwietnia mogę podsumować krótko - jaki zysk mieliby Rosjanie z zabicia Kaczyńskiego? I tak za kilka miesięcy przegrałby wybory.

Wiem, że okrutne to z mojej strony, ale taka jest smutna prawda - tragiczna organizacja lotu plus fantazja pilotów (w końcu co? my sobie nie poradzimy?! Absolwenci Szkoły Orląt?!) i presja ze strony otoczenia prezydenta (musimy wylądować, bo inaczej media nas zniszczą) dały katastrofę. Rosjanie zapewne też mieli zaniedbania ze swej strony, ale to nasi lotnicy wpadli na pomysł, aby wylądować. Cześć ich pamięci, ale popełnili błąd - bywa.
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 21 Styczeń 11, 18:17   

No cóż, błąd to część natury człowieka. Czasem chęć popisania się doprowadza do tragedii. Tutaj to była, cóż, nieodpowiedzialność i krótkowzroczność. Długo nie było żadnej takiej tragedii, a to znieczula - teraz wszyscy ostrożni, ale za kilka lat znowu się uspokoi. Wtedy piloci ulegli takiemu "znieczuleniu", a były przecież głosy, żeby wylądować gdzieś indziej. Ale tego już nie naprawimy, katasrtofa dała nam lekcję na przyszłość.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz