ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Team Poland Since 2008
Autor Wiadomość
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Grudzień 08, 07:48   Team Poland Since 2008

Witam wszystkich zainteresowanych.

Wraz z DonKamillo planujemy stworzyć coś na kształt Polskiej Reprezentacji w SHC, podobnie jak Chorwaci lub inne Państwa, Pod patronatem Stronghold.Gry-Online.pl

Strona jest na ukończeniu, a zdradzić z pomysłu mogę tyle:

W Klanie będą Rangi - jak w Wojsku tyle że bardziej ogólnikowe.

Aby cały czas była rywalizacja pomiędzy członkami, rangi trzeba będzie zdobywać oczywiście ;) .

Planujemy też robić częściej Cykle Turnieju, 1v1, 2v2 wszystko to oczywiście pod Banderą Team Poland i Stronghold.Gry-Online.PL

I tutaj Moja prośba do graczy Takich jak Czes, $, Lutel, członkowie SŹ, Crux, i reszta wyjadaczy, aby pomogli Mi i Kamillo w sprawach związanych z tym, aby jeżeli mają troszke czasu to się zaangażowali

Pozdrawiam
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 20:31   

Nie mam zamiaru.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 20:36   

Lutel napisał/a:
Nie mam zamiaru.

Brak czasu czy myslisz ze to i tak sie nie uda?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 20:40   

Nie wiem, czy się uda, czy nie, co prawda mam swoje zdanie na ten temat, ale nie ma sensu się wypowiadać.
Nie chcę angażować się w cokolwiek, bo nie wiem czy będę grał przez tydzień, czy zostane na dłużej. Poza tym nigdy nie lubiałem mieszać się w polskie sprawy - wmieszałem się w Crusadera ( klan ) i to nie był najlepszy pomysł...
Ostatnio zmieniony przez Lutel 16 Grudzień 08, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 20:42   

Na ten moment nie mam czasu, ledwo koniec z końcem wiążę. Np. dziś dopiero teraz jestem w 100% wolny...

Zresztą mam tendencje do "znikania" :P
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
Ostatnio zmieniony przez Czes 16 Grudzień 08, 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 20:47   

Czes kazdy jest zajety i ma malo czasu... ja tez raz moge poswiecic 2-3h a raz 10 min... ale mysle ze znalazlbys te kilka minut dziennie(doslownie) zeby tylko sprawdzic co sie dzieje a robic cos jak bedziesz mial czas... nawet okazjonalnie...
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 20:48   

Hmm może... nic nie obiecuję ale się zastanowię nad tym... ale nie dziś :P
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 20:54   

Jasne ze nie dzis... wazne zebys ogolnie byl chetny do pomocy... w nowym C powstanie Reprezentacja i klan... SHC jest wszechstronne i mozna grac budujac efektowne zamki i mozna grac stawiajac walke wojskiem (rush? :/ )... mysle ze jak ktos nie lubi "rush'u" to powinien powstać klan zrzeszajacy graczy ktorzy preferuja taki styl gry jak spokojne rozbudowywanie... mysle ze Ty bys mogl sie tym zajac bo masz w tym rozeznanie...
 
 
Volv 
Wędrowiec


Posty: 22
Skąd: Ratusz ŚZ
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 21:02   

Cytat:
mysle ze jak ktos nie lubi "rush'u" to powinien powstać klan zrzeszajacy graczy ktorzy preferuja taki styl gry



O ja myślę że jest taki klan :P (mam na myśli ŚZ ) może i nie jest strasznie aktywny ani za bardzo ostatnio się w nim nie myślało o crusaderze ,ale jest xP ...
_________________
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 21:11   

Tak, tak... pamietam o ŚZ ale jak napisales nie jest to aktywny klan a C bedzie aktywne...
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 21:15   

Klan można by "reaktywować" ale potrzebny by był jakiś CL, a ja uważam, że na CLa się nie nadaję. Poświęcam takim rzeczom za mało czasu i uwagi i taki klan szybko by się posypał :P
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Volv 
Wędrowiec


Posty: 22
Skąd: Ratusz ŚZ
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 21:17   

Trochę głupio według mnie to ująłeś ...

"klan zrzeszajacy graczy ktorzy preferuja taki styl gry jak spokojne rozbudowywanie"

lol ... jak ktoś nie ruchuje nie znaczy że po pt dalej się rozbudowywuje albo gra 6 godzin nie zajmując się atakami ,najazdami itd ... Bardziej by raczej pasował klan zrzeszających ludzi preferujących styl walki z zamkami :P ...
_________________
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 16 Grudzień 08, 21:17   

Ty bys byl tylko czescia mechanizmu... popytaj ludzi, ktos na pewno by Ci pomogl w prowadzeniu tej "sekcji" C...
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17 Grudzień 08, 07:04   

Kilka słów wyjaśnienia:

Lutel mam nadzieje że nie zniechęciłeś się tym że ja maczam w tym palce - lubiany nie jestem i tego ukrywać nie trzeba.

Czes - Bardzo mi będzie miło z tobą współpracować, jeśli tylko znajdziesz czas.

Ogólny zamysł jest taki by zrzeszać każdego chętnego, który wykaże się zaangażowaniem
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
MK 
Wolny chłop

Posty: 58
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17 Grudzień 08, 10:55   

Bo tak holyking jest, ty zawsze masz mnóstwo pomysłów, i żadnego nigdy nie realizujesz do końca.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz