ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kampania "Obalenie Barcleya"
Autor Wiadomość
mati555 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 13, 16:42   Kampania "Obalenie Barcleya"

Witajcie!
Kampania do Twierdzy 2 opierająca się na kampanii w grze, ale trochę zmian jest ;)

W najpotężniejszym zamku Rawilson mieszkał Król z córką Lady Sereną oraz jej najlepszym przyjacielem (ty).
Pewnego dnia usłyszano krzyki, wszyscy zebrali się na głównym placu gdzie leżał ulubiony koń króla oraz dwaj stajenni. Z ich kości było napisane: Nie kłam. Przerażony Król kazał wszystko posprzątać i szybko zapomniał o tej sprawie. Tydzień później znów usłyszano krzyki, znów wszyscy się zbiegli na główny plac gdzie leżała służba kuchenna. Z ich kości ułożony był napis: Mówiłem! Zmień się. Król wtedy oznajmił: Nie będę dłużej ryzykował życia poddanych. Nie chce być już królem, odkładam tutaj koronę, jeżeli ktoś chce to niech weźmie.
Wtem w bramie pojawił się brat Króla, Barclay a"la Młot. Podszedł do korony wziął i złożył ją na głowę i powiedział: Teraz ja jestem królem, każę wam wyjechać z tego zamku daleko od moich włości! Więc od razu wszyscy troje z grupą żołnierzy wyruszyli z zamku.
Podczas podróży usłyszeli głosy: Królu, Królu! To był ich stary znajomy Sir Grey. Nie daleko założyliśmy obóz muszę wam coś pokazać! Gdy przyjechali do obozu był tam także Sir Wiliam którzy gonili Młota. Co wy to robicie? (Król:D) Śledziliśmy Młota, ale nas zgubił, co tam u ciebie Królu? Mój brat Młot przejął panowanie ,Co??? Musimy to zmienić! Niech Lady Serena z przyjacielem (ty) jadą na pobliską wyspę, żeby założyć zamek. My do was dołączymy później. Mam tylko nadzieję, że Młot nie wyśle wojska przeciw wam zanim do was dojedziemy. Będziemy się martwić i modlić za was.
Część 1. "Zamek na Wyspie"



No to fabuła jest :) Mapa:
Kampania Obalenie Barcleya Cz. 1.rar - 179 KB
1. Misja:
Zwycięstwo: Masz 400 jabłek, 400 sera, 100 chleba, 150 mięsa, 10 łuków, 10 włóczni, 10 mieczy i 10 zbrój platynowych.
Przegrana: Lady Serena, Lord nie żyje
2. Misja
Zwycięstwo: Nie ma wroga na mapie
Przegrana: Lady Serena lub Lord nie żyje
3. Misja
Zwycięstwo: Nie ma wroga na mapie
Przegrana: Lady Serna, Lord lub Król nie żyje
Proszę o komentarze i sugestie. Przepraszam za taką średnią miniaturkę.
Pozdrawiam Mati
Ostatnio zmieniony przez mati555 22 Styczeń 13, 14:59, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 13, 18:06   

W takim razie czemu nie zrobiłeś misji nr. 3 gdzie odpieramy wojska Barclaya? Tzn. W misji 2 odpieramy wojo Barclaya, a w misji nr 3 przybywa Sir Grey i Król i razem z nimi odpieramy drugą inwazję wojsk Barclaya.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
mati555 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 13, 18:10   

W sumie, DOBRY POMYSŁ! :lol:
Mógłby ktoś mu pomóc w ataku :)
No dzięki jeżeli Maćku lub ktoś inny jakieś pomysły to piszcie ;)
Kampania będzie ciekawsza :) Przecież wy będziecie w to grać :D
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 13, 19:19   

Szkoda że zrobiłeś kampanię do twierdzy 2 bo nienawidzę tej części.
 
 
 
mati555 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 13, 19:38   

No przykro mi :(
Ale to nie znaczy, że nie można pograć!
Po za tym: NIE MAM INNEJ
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 13, 19:50   

TO KUP SOBIE ;)
Nie używaj nadmiernie Caps Lock'a...

Na tych 3 misjach moim zdaniem można skończyć ten rozdział i zacząć następny :P .
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
mati555 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 13, 20:06   

Przepraszam już nie będę ;)
Nie chce kupować, bo lubię tą grę :D
Dobrze no to jutro lub pojutrze będzie do pobrania część 1.
Tylko teraz: Jaka będzie część 2?? :D
Jutro się pomyśli z kolegami, może pojadą do włości Sir Greya lub Wiliama albo innego lorda ^_^
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 20 Styczeń 13, 20:34   

Skoro tak bardzo lubisz Twierdzę 2, to może faktycznie nie kupuj Jedynki czy Cruska. Po co siedzieć do 5 nad ranem przed kompem ;) .


A tak bez ironii to naprawdę masz czego żałować, skoro nie grałeś w poprzednie części.

Co się zaś tyczy kampanii to niestety nic Ci nie doradzę, ani nie ocenię, bo nie mam zainstalowanej dwójki.
 
 
mati555 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 13, 21:29   

W sumie nie wiem :| Kolega mi pożyczył takie opakowanie DELUX gdzie były wszystkie twierdze i zainstalowałem sobie najnowsz dla mnie najlepszą. Wiem ze wszyscy wolą jedynkę lub crousadera bo nie ma pewnie błędów które są w dwójce. Ja ją lubię i nie chce grać w inne, bo tu jest 3d i jakieś wymiarowe budynki :D
Siwy: Czy to będzie jakiś problem zainstalować ? :oops: No chyba, że jej nie masz :/
A ktoś z was ma zainstalowaną dwójkę? A jeszcze do Siwego, doradzić możesz bez gry ;) wystarczy, że powiesz co powinno sie dorobić. Nie trzeba znać wszystkich nazw lordów ;)
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 13, 21:36   

Może coś ekonomicznego? Na przykład po odparciu ataku wrogów pojawia się plaga szczurów, pożary, ale trzeba zebrać jakieś wojsko, może jeszcze jakiś towar? ;)

Mam dwójkę i chętnie bym na niej pograł, bo za jej czasu bardzo mnie wciągała, jak dobrałem sobie dobrych przeciwników do skirmishu, chociaż nie miałem siły do kampani (przede wszystkim do tej militarnej, nie jestem dobry w obleganiu zamków). :P
 
 
mati555 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 13, 21:42   

Chyba te rzeczy umieszcze w drugiej części, bo będzie sie słabo grało :D
Obleganie zamku tez będzie :p ale narazie nie :)

[ Dodano: 21 Styczeń 13, 19:05 ]
Część pierwsza do pobrania! :)
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 13, 07:47   

Cóż, przyznam ze ta fabuła jest sporo naciągana, mocno przesadzona, i okropnie bajkowa. Obecnie nie pobiorę, bo nie mam Twierdzy 2 na kompie.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
mati555 
Wędrowiec

Posty: 18
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 13, 14:52   

Rozumiem, że nikt nie ma Twierdzy 2 na kompie! Po prostu super :roll:
No kurcze musiałem coś wymyślić, a że kolega tak zaczął pisać to musiałem to dokończyć :D :D
Mogę spróbować zmienić jak jest źle :) Zaraz wprowadzę przejrzystość w pierwszym poście :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz