ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Gra się zacina
Autor Wiadomość
McGregor 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 26
Posty: 50
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 10 Maj 10, 16:28   

Mam inny problem techniczny związany z S2:
Co jakiś czas (raz zdarza się to co 1h, a czasami co 10') Ekran robi się czarny i gra muzyka, ale nic nie da się zrobić oprócz ctrl + alt + del - pojawia się pulpit i menedżer zadań Windows i jest aplikacja Twierdza 2 - status - uruchomiony. Kiedy nacisnę skrót na pasku zadań znowu jest normalnie.
co to może być?
Ostatnio zmieniony przez McGregor 10 Maj 10, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gign2 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold , SC .
Wiek: 30
Posty: 120
Skąd: Ciechocinek
Medale: Brak

Wysłany: 10 Maj 10, 16:54   

Gregor powiem tak, Twoj RAM nie wyrabia ;) masz za malo RAM'u tez tak mialem ale przy innych grach, dokup sobie RAM'u :P
_________________
Ale Urwał!!!

chcesz mi pomóc ? Wejdz, to cie nic nie kosztuje :P
http://s1.battleknight.pl...ef=MTQzNTQ2NA==
 
 
McGregor 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 26
Posty: 50
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 10 Maj 10, 17:10   

gign2 - ile masz w takim razie RAMu i jak Tobie chodzi Stronghold 2? Ja mam 2GB, więc stawiam na coś innego...
 
 
gign2 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold , SC .
Wiek: 30
Posty: 120
Skąd: Ciechocinek
Medale: Brak

Wysłany: 10 Maj 10, 17:24   

ja nie mam możliwości gry w Stronghold 2 ponieważ podczas jego uruchamiania wyskakuje mi błąd, http://strongholdnet.gry-...opic.php?t=1417 < wątek :P mi Stronghold 2 na 512mb RAM (teraz mam 1024mb) chodzil lekko sie ścinał ale nie miałem problemów z graniem, a co do twojego problemu, Może masz słabą grafike ;]
_________________
Ale Urwał!!!

chcesz mi pomóc ? Wejdz, to cie nic nie kosztuje :P
http://s1.battleknight.pl...ef=MTQzNTQ2NA==
 
 
McGregor 
Wolny chłop


Gra w: Twierdza Deluxe, Twierdza Krzyżowiec
Wiek: 26
Posty: 50
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 11 Maj 10, 21:27   

Dzięki! Przez ten czas przypomniało mi się że w innych grach były problemy z grafiką więc raczej grafika. Szybki jestem!
_________________
Kontakt: e-mail: usio@poczta.onet.pl Skype:Usiek01 Komórka:[T A J N E]
fax: się zgubił
 
 
skrzypas 
Wędrowiec

Gra w: Twierdza 2 Deluxe 1.4
Wiek: 38
Posty: 5
Skąd: Bydgoszcz
Medale: Brak

Wysłany: 19 Maj 10, 21:47   

Czy jeśli komp się zacina i grafika źle pracuje (pasy na ekranie) to musi oznaczać tylko przegrzewanie? Może problemem w przypadku użytkownika tusilos są aplikacje pracujące w tle? Twierdza 2 jest grą niedopracowaną która wymaga wiele wolnej przestrzeni pamięci RAM i dysku twardego. Nawet Windows Sidebar czy GaduGadu potrafi zakłócić płynność gry. Co do pasów na ekranie to zależy jakiej użytkownik tusilos używa karty graficznej, jakich ustawień graficznych przed uruchomieniem gry (mi instalator ustawił jako zalecane antyaliasing na grafice radeon9600pro) oraz (w tym momencie się zgodzę z przedmówcami) czy chłodzenie karty graficznej nie jest zakurzone i pracuje jak należy.

Co do czyszczenia to dodam swoje 5 groszy: najlepszy sposób to właśnie sprężone powietrze i jeśli już się trochę nakurzy to mieć w pogotowiu odkurzacz którym ostrożnie wessać pyłki kurzu zbliżając rurę w pobliżu obudowy (sprawdzone). Najlepiej w razie obawy o uszkodzenie wezwać kogoś do pomocy np. rodzica, rodzeństwo czy kolegę/koleżankę.
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 12 Czerwiec 10, 11:56   

1. Kiedy gram mam wł. tylko SH2.
2.Używam Nivida GeForce 8600GT
3.Niedługo może pójdę na przegląd :mrgreen:
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz