ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony gatunek muzyki
Autor Wiadomość
Krzysztof III 
Wolny chłop


Gra w: SHC
Wiek: 25
Posty: 82
Skąd: Ciechanów
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 11, 08:05   

Rock, Metal jeśli chodzi o zespoły to głownie słucham:
- Nightwish
-Three Days Grace
-Sabaton
Lubię także soundtracki z gier i filmów np. Piraci z Karaibów oraz Ost z naruto Lightingspeed ;d
_________________
Get ready for a nuclear attack. Thousands of tears shed, suffering and pain!
 
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 11, 08:18   

Ulubiony to rap, a słucham tak:
Kaczor
Peja
Pih
Pezet
Diox
Hades
Eldo
Tede
Numer Raz
Pyskaty
Małolat
Paluch
VNM
Kosi
Ero
Chada
Sokół
Pono
Poszwixx
Bezczel
Konradziwo
Ede
Łona
WENA
Małpa
Juras
Koras
Kowasz
Kubiszew
Włodi
Pelson
Wilku
Vienio
Żary
Bilon
Hudy
OSTR
Jasiek
Tetris
Sobota
Jak mi się przypomni kilku zaktualizuje. ;)
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 30 Sierpień 11, 20:52   

Artut97 napisał/a:
Ulubiony to rap, a słucham tak:
Kaczor
PEJA
Pih
Pezet
Diox
Hades
Eldo
Tede
Numer Raz
Pyskaty
Małolat
Paluch
VNM
Kosi
Ero
Chada
Sokół
Pono
Poszwixx
Bezczel
Konradziwo
Ede
Łona
WENA
Małpa
Juras
Koras
Kowasz
Kubiszew
Włodi
Pelson
Wilku
Vienio
Żary
Bilon
Hudy
OSTR
Jasiek
Tetris
Sobota
Jak mi się przypomni kilku zaktualizuje. ;)


Ty słuchasz tego wulgaryzmu? Naprawde nie chciał bym być twoimi rodzicami.
Ta wypowiedź nie miała na celu obrazy więc przepraszam jeśli cię obraziłem.
_________________
Me Gusta koty :D
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 30 Sierpień 11, 21:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Sierpień 11, 21:20   

Cytat:
Ty słuchasz tego wulgaryzmu? Naprawde nie chciał bym być twoimi rodzicami.
Ta wypowiedź nie miała na celu obrazy więc przepraszam jeśli cię obraziłem.


Lol. Też nie chciałbym, żeby moje dziecko słuchało hip-hopu (albo powiem rapu, bo gdzieś mnie zlinczowali, że rap to muzyka a hip-hop to kultura). Ale nie dlatego, że tam są wulgaryzmy, tylko dlatego, że uważam to za... bardzo kiepską prawie-muzykę ;) .
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 11, 21:47   

@mroczny38 każdy ma inne zdanie na temat muzyki. Wulgaryzmy są i? Rap jest taką muzyką (przynajmniej dla mnie), że jak mam jakiegoś doła, to pomaga,polepsza mi humor. Ogólnie znajduje odpowiedzi na pytania z życia wzięte.

@Siwy Po prostu inny gust. ;)

EDIT: Bym zapomniał nie na każdym utworze są przekleństwa.
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Sierpień 11, 22:29   

Siwy napisał/a:
Lol. Też nie chciałbym, żeby moje dziecko słuchało hip-hopu (albo powiem rapu, bo gdzieś mnie zlinczowali, że rap to muzyka a hip-hop to kultura). Ale nie dlatego, że tam są wulgaryzmy, tylko dlatego, że uważam to za... bardzo kiepską prawie-muzykę .


Powiem tak - też słucham rapu, jednakże nie jakichś peji i firm etc. tylko praktycznie tylko OSTR i Eldo. Co do Twojej wypowiedzi Siwy - rozumiem, że rap nie każdemu może się podobać, ale tu nie chodzi o melodyjność itd. W rapie chodzi o słowa i przesłanie!

Co do tematu - oprócz wyżej wspomnianego rapu słucham punk rocka, alternative rocka, czasem, aczkolwiek bardzo rzadko popu (coś musi mi się naprawdę bardzo spodobać). Lubię też muzykę średniowieczną (np soundtracki ze strongholda, czy z lotr'a). To chyba na tyle :)
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 11, 22:36   

Peja też ma dobre utwory, nie licząc dissów.
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Sierpień 11, 22:40   

Ja tam i tak Peji nie słucham, nie przemawia to do mnie. Widziałem co zrobił w Zielonej Górze i nie mam do niego szacunku za to. Co do przekleństw - kupiłem najnowszą płytę Elda i chyba jest 5 przekleństw na około 20 utworów, a w starszych płytach z tego co pamiętam nie ma wcale.
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Sierpień 11, 22:46   

Bez urazy nie rozumiem tych wszystkich ludzi co się jarają rapem .I nie chodzi już mi nawet o wulgaryzmy . Dla mnie to jest tylko mówienie do muzyki w tle . Nic więcej.
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 11, 22:49   

Rozumiem, przesadził. Powiem jego słowa "Nie pozwolę, aby ten incydent zepsuł wszystko na co pracowałem tyle lat"(Jadę z pamięci, więc słowa nie są zacytowane, ale kontekst ten sam). Ja mam do niego szacunek, za to, że miał trudne dzieciństwo i się nie poddał, i jeszcze tyle osiągnął. Ale szanuje Twoje zdanie, nie przemawia do Ciebie, ok, każdy jest przecież inny i ma inne potrzeby, jeśli rozumiesz. :)
Cytat:

Bez urazy nie rozumiem tych wszystkich ludzi co się jarają rapem .I nie chodzi już mi nawet o wulgaryzmy . Dla mnie to jest tylko mówienie do muzyki w tle . Nic więcej.


Jeśli widzisz tylko zwykłe paplanie do mikrofonu to co ja poradzę?
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Sierpień 11, 23:29   

Artut97 - IMO także jest to tylko zwykłe paplanie do mikrofonu. Ale czekam na dalsze argumenty ;) . Bo gadanie, że mówi o życiu jest IMO... śmieszne? Jak ktoś taki jak Peja może Ci powiedzieć coś o życiu? Jak wychował się sród dresów i "ziomali z dzielni", dla których liczy sie tylko szacunek ludzi ulicy, czy jak to chyba miał w jednej piosence?

Gust... Tak, to prawda każdy ma inny gust, i nasz się znacznie różni od siebie ;) . Jednak po prostu hip-hop, jak i pop to są najmniej ambitne gatunki muzyki. I tu aż tak gust nie ma nic do gadania. Nie powiesz chyba, że jakieś przeciętne opowiadanie 10latka na pół strony a4 w 4 klasie podstawówki bardziej Ci się podoba niż np. Władca Pierścieni, bo "masz taki gust"...

W każdym razie czekam na inne argumenty ;]. Pomijając to, że ta dyskusja do niczego nie doprowadzi, bo naprawdę cięzko jest kogoś przekonac do zmiany gatunku muzyki, wręcz odwrotnie. Pewnie przez ten post jeszcze bardziej polubisz rap, a znienawidzisz do końca metal ;) .

PS. Może jeszcze się nawrócisz... Oby :P .
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Sierpień 11, 23:41   

Siwy napisał/a:
Jak ktoś taki jak Peja może Ci powiedzieć coś o życiu? Jak wychował się sród dresów i "ziomali z dzielni", dla których liczy sie tylko szacunek ludzi ulicy, czy jak to chyba miał w jednej piosence?


Tu się zgadzam w 100% :D

Siwy napisał/a:
Jednak po prostu hip-hop, jak i pop to są najmniej ambitne gatunki muzyki.


http://www.tekstowo.pl/pi...ytaj_o_nia.html <-- jeśli nie chce Ci się słuchać to chociaż poczytaj tekst. To nie jest kolejne gadanie z kominiarą na łbie, że jest źle i że trzeba walczyć etc. To jest poezja* ;) Co do kawałka - myślę, że łatwo zaczaisz kto to jest "Ona" :)

*Przynajmniej wg mnie, pewnie nie zgodzisz się ze mną, ale szanuję Twój gust i nie znienawidzę Cięza to ;)
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Krzysztof III 
Wolny chłop


Gra w: SHC
Wiek: 25
Posty: 82
Skąd: Ciechanów
Medale: Brak

Wysłany: 31 Sierpień 11, 07:50   

Według mnie jedynym raperem który ma przesłanie jest GrubSon :-)
_________________
Get ready for a nuclear attack. Thousands of tears shed, suffering and pain!
 
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 31 Sierpień 11, 07:59   

Cytat:
Artut97 - IMO także jest to tylko zwykłe paplanie do mikrofonu. Ale czekam na dalsze argumenty ;) . Bo gadanie, że mówi o życiu jest IMO... śmieszne? Jak ktoś taki jak Peja może Ci powiedzieć coś o życiu? Jak wychował się sród dresów i "ziomali z dzielni", dla których liczy sie tylko szacunek ludzi ulicy, czy jak to chyba miał w jednej piosence?


Nie wiesz o co chodzi w szacunek ludzi i ulicy? Tak mniej-więcej o to że szacunek, jest ważniejszy niż pieniądze.
Żeby nie było, tego "nowego Pei" nie słucham, bo teraz same dissy. Każdy prawdziwy słuchacz rapu powie, że stare utwory Pei, są lepsze od nowych.
Następne argumenty? Trudno tak znaleźć argument, jak się nie ma szczegółowszej tezy, ale na tezę "Rap jest fajny" to takie argumenty bym dał.
1.Lubię basy, scratche.
2. Przekaz dla prostych ludzi
3. Teksty odpowiadają na nasze pytania.

Co do dyskusji, ona właśnie nie jest bezsensu, dzięki temu się dowiemy, jakie są spostrzeżenia obu stron na muzykę.
Aha, do tego bardziej polubienia rapu, a mniej metalu. ;)
Jak mnie nie przekonasz, przecież nie posłucham, ale na pewno mnie nie zniechęcisz, więc ty też podawaj jakieś argumenty czemu lubisz metal. :P
Czy w metalu jest jakiś przekaz, czy takie "mam fioletowe spodnie nanana"? Jeśli tak z chęcią posłucham. Najlepiej, aby miały napisy, albo było po Polsku. ;P

Krzystof III, nie przesadzaj. ;P
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Tay 
Wojownik


Gra w: życie
Wiek: 28
Posty: 652
Skąd: Nowy Sącz
Medale: 1 (Więcej...)
Brązowy szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 31 Sierpień 11, 10:37   

Krzysztof III napisał/a:
Według mnie jedynym raperem który ma przesłanie jest GrubSon



Ja myślałem, że on gra reggae :O
_________________
https://www.speedrun.com/stronghold/run/zgn8770y
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz