ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony gatunek muzyki
Autor Wiadomość
Piter559 
Osadnik

Gra w: SHC, Sacred 2, Red Orchestra, Cs, Gothic
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Wysłany: 15 Maj 10, 16:40   

Ja słucham różnego rodzaju rock'a m. in. Guns'n'Roses i Ac/Dc. Jedzie ktoś do Warszawy na koncert?
 
 
 
Drizzt 
Burżuj

Gra w: SH1, SHCrusader, SH2
Wiek: 28
Posty: 157
Medale: Brak

Wysłany: 15 Maj 10, 17:45   

Rock, taki Soft Rock w stylu Beatles, trochę Hard Rocka ( tylko Sabatonu słucham wśród HR) i takie tam :)
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 10, 14:39   

Słucham country (wyłącznie amerykańskiego), muzykę latynoską, trochę rock i pop. Uwielbiam Beatels'ów.
Ostatnio zmieniony przez Warlike 14 Lipiec 11, 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 10, 20:10   

ja słucham rocka, pop i techno
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
gign2 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold , SC .
Wiek: 30
Posty: 120
Skąd: Ciechocinek
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 10, 23:09   

hmm w sumie to lubie bardzo sluchac stare utwory wykonawcow np : Savage, OMD , george michael, i wielu innych, ogolnie slucham popu
_________________
Ale Urwał!!!

chcesz mi pomóc ? Wejdz, to cie nic nie kosztuje :P
http://s1.battleknight.pl...ef=MTQzNTQ2NA==
 
 
Kuros_666 
Wędrowiec

Posty: 16
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 10, 11:07   

Ja słucham metalu (heavy, trash, power, trochę deathu i niekiedy blacku ;) ), ulubiony zespół to Sabaton. Poza tym ubóstwiam soundtracki z gier i filmów (ulubiony soundtrack to ten z Władcy Pierścieni). Lubię muzykę klasyczną.
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 28 Czerwiec 10, 17:47   

metal i muzyka klasyczna ciekawe połączenie :D Ja polecam cały zespół Classix Nouveaux i wszystkie późniejsze kawałki ich wokalisty Sal Solo.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
adriannn 
Wolny chłop


Gra w: 1, Crusader
Wiek: 26
Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 10, 07:28   

Ja słucham to co leci w radiu :-D grach i filmach ;) Czasami dla odprężenia lubię muzykę klasyczną :) )
_________________
"Tam gdzie wrogów k*pa,
i tam najlepszy szermierz d*pa."
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 10, 10:57   

Zmiana, uwaga ;) Lekki metal, ciężki rock, i wszystko co podchodzi do w/w tyle że w stylu japońskim ;)
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
biberholtz 
Osadnik


Gra w: Crusader
Wiek: 76
Posty: 26
Skąd: Texas
Medale: Brak

Wysłany: 30 Październik 10, 20:12   

Gdyby zrobić ankietę, to otrzymalibyśmy dość ciekawe wyniki :)
Moje gusta: blues, jazz, rock progresywny i psychodeliczny (oraz wszelakie odmiany tych gatunków). Artyści i zespoły: aaah, umarłbym zanim zdążyłbym wszystkich wymienić. ;)
_________________
Wielka Kampania Historyczna do Crusadera
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 11, 13:49   

Ja tylko i wyłącznie metalu, najczęściej trash. Z zespołów to Metallica, Sabaton (czasami) i Eluveitie.
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 11, 14:45   

Ja słucham niekiedy rocka albo metal, przeważnie pop. :)
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 7 Kwiecień 11, 14:48   

Ja slucham tego co dobre, bez roznicy na gatunek. Eminem dobrze rapuje, wiec go slucham. Big Cyc rozsmiesza, slucham ich. ACDC ma fajne chawalki, slucham ich. ITP...

Ale moje ulubione gatunki to: Jazz, Klasyka, Mongolskie spiewy gardlowe, Rock(w stylu ACDC , nie lubie smetow, takich jak wiekszosc kawalkow Leda), Metal(oczywiscie tylko mocny metal, nie zadne pseudometaliczne smety), Lubie takze Rap, niektore kawalki techno, discopolo, popu czy nawet folklorystyczne. Jestem otwarty na wszystkie gatunki muzyczne.

PS: Ale i tak nic nie przebije spiewania "Roty" szwabom na muzyce. :D
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 29 Sierpień 11, 23:15   

A odkopie temat, bo i fajny on ;) .

Generalnie to słucham tylko i wyłącznie metalu, raczej heavy/power. Jednak klasyczna także jest na poziomie, jak sama jej nazwa wskazuje, aczkolwiek nie posiadam nic z tego gatunku w playliście. Jednak jak najbardziej chętnie posłucham takowej, gdy gdzieś słyszę. O ile rap da się przeżyć, o tyle techno kategorycznie i pod żadnym pozorem nie trawię. Radiowy pop także nie przejdzie. Te 3 gatunki uważam za nie-muzykę tylko jakieś dziwne komputerowe brzdąkanie tudzież mówienie do rytmu (wiadomo o co chodzi xd) a nie śpiewanie ;].

A jeśli chodzi o ulubione zespoły to:
- Sabaton
- Iron Maiden
- Pantera

Cytat:
PS: Ale i tak nic nie przebije spiewania "Roty" szwabom na muzyce. :D


Zazdroszczę... ;]
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 29 Sierpień 11, 23:25   

Rock, metal, blues... Na pewno nie techno, pop czy rap. Klasyczna też jest w porządku(o ile nie za często :P ).

Jak chodzi o zespoły, to nic ciekawego tutaj nie zaprezentuję. Słucham głównie tych najbardziej znanych, nie mam ochoty wyszukiwać jakichś perełek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz