ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Drugi wywiad
Autor Wiadomość
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 30 Styczeń 10, 19:49   Drugi wywiad

Witajcie! Dzisiaj Odyn zamieścił na portalu kolejny wywiad z twórcą gry Stronghold Kingdoms. Można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy. Co powiecie po jego przeczytaniu?
Wg mnie gra będzie świetna dla fanów historii: ten podział na historyczne obszary, polityka, sojusze, państwa historyczne, geografia Europy... Jeśli wszystko to naprawdę będzie w grze, to nie mogę się doczekać!
Niepokoi mnie tylko, że nie chcą zdradzić niczego na temat płatności. Mam nadzieję, że nie wymyślą jakiegoś comiesięcznego uiszczania opłaty...
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 30 Styczeń 10, 22:36   

Po przeczytaniu tych wszystkich informacji zacząłem się zastanawiać czy gracz będzie w stanie to wszystko ogarnąć :P Wcale nie dziwię się, że tak długo zwlekają z informacjami, bo na pewno mają mnóstwo pracy i wiele rzeczy do przemyślenia. Wolę już poczekać kilka miesięcy dłużej, ale otrzymać dobrze dopracowany produkt :)
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 10, 12:04   

Odyn napisał/a:
Po przeczytaniu tych wszystkich informacji zacząłem się zastanawiać czy gracz będzie w stanie to wszystko ogarnąć :P (...)


No dokładnie. Strasznie skomplikowanie to wygląda na papierze. Ciekawe jak będzie w grze :) . Mam nadzieję, że nie tak trudne do ogarnięcia jak się wydaje.

Odyn napisał/a:
Wolę już poczekać kilka miesięcy dłużej, ale otrzymać dobrze dopracowany produkt :)

Jeśli dobrze pójdzie, to jeszcze w tym roku będziemy mogli zagrać ;P. Liczę, że się postarają, choć wiadomo, nie wszystkie błędy idzie wyeliminować - od tego są patche :) .

Czy ktoś myślał nad zgłoszeniu się do testów beta?
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 10, 12:49   

Rzeczywiście wygląda to na trochę zagmatwane... Oby w praktyce było lepiej. ;]

Ogólnie wszystko wygląda w miarę dobrze, oby tylko nie wymyślili czegoś na styl zapłaty za miesiąc gry itp. :/
Fryzjer napisał/a:
Czy ktoś myślał nad zgłoszeniu się do testów beta?

Ja dostałem już maila, że mnie wybrali. ;P
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 10, 14:22   

Lord Smerf napisał/a:
Fryzjer napisał/a:
Czy ktoś myślał nad zgłoszeniu się do testów beta?

Ja dostałem już maila, że mnie wybrali. ;P

Ja też trafiłem do grona szczęśliwych wybrańców :) Z tym, że to testy alpha 3, a nie beta. Więc jesteśmy w jeszcze bardziej elitarnym gronie ;)
Niestety na forum Firefly Studios wyraźnie proszono o zachowanie tajemnicy i wstrzymanie się z przekazywaniem informacji o grze, jak już zaczniemy testować...
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 10, 14:33   

Ale mam nadzieję, że podzielicie się informacjami najszybciej jak można (za pozwoleniem Firefly Studios oczywiście) :-P
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 10, 17:07   

O, to macie szczęście ;) . Będziecie jednymi z pierwszych w Polsce i na świecie, którzy wypróbują SH:K ;].
 
 
 
kijanek6 
Wędrowiec


Wiek: 35
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 10, 00:24   

Również się dostałem ;-)
_________________
Kolor bordo, kolor krwi
Jestem dziki, jestem zły
 
 
Lordzik 
Wędrowiec

Wiek: 25
Posty: 9
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 1 Luty 10, 18:38   

Wychodzi super ale trochę się boje że będzie jak w metinie Chaków jakiś multichaków YangHaków
3 razy okradli mi konto ale no narazię gra Super :] :]

Cytat:
Po przeczytaniu tych wszystkich informacji zacząłem się zastanawiać czy gracz będzie w stanie to wszystko ogarnąć :P Wcale nie dziwię się, że tak długo zwlekają z informacjami, bo na pewno mają mnóstwo pracy i wiele rzeczy do przemyślenia. Wolę już poczekać kilka miesięcy dłużej, ale otrzymać dobrze dopracowany produkt :)


Masz szczerą Racje

[size="9:6886dd7f3e"][ Dodano: 1 Luty 10, 19:39 ]

Ale Odyn Zazdroszczę ci :] :] :]
Ostatnio zmieniony przez Odyn 1 Luty 10, 20:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 10, 18:48   

Lordzik, używaj BB-Code na przyszłość. Jeśli nie wiesz jak się w nim pisze, przeczytaj dział FAQ. To tak na marginesie, a co do wywiadu i płatności, gra jak gra i trzeba za nią płacić. W końcu nawet w grach przeglądarkowych, takie jak Plemiona, czy Gladiatus dostęp do dodatkowych opcji trzeba płacić. To wprawdzie już nie jest gra przeglądarkowa, wydać coś będzie trzeba. Oby tylko nie za dużo :-D
 
 
 
Dym 
Osadnik

Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 2 Luty 10, 09:03   

Hmm... Ja też się dostałem więc można by założyć jakąś "organizacje" już w grze.
Co wy na to?
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Luty 10, 15:31   

Może najpierw obczajmy, o co w tej grze będzie chodziło itd., bo na razie bardzo mało wiemy...

A potem będziemy zakładać "organizacje". ;d
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 10, 16:11   

Drugi wywiad bardzo ciekawy. Zostało opisane więcej rzeczy i już mniej więcej wie się o co w tym chodzi...

PS: Co najlepiej napisać do twórców żeby się dostać? No bo nie jestem zbyt dobry w języku
English :-P Np. Nie wiem jak się pisze chciałbym itd.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 10, 17:01   

Podajesz e-mail na stronie Kingdoms'a, ew. rejestrujesz się na oficjalnej stronie Firefly i tam masz napisane, co robić. ;P
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 5 Luty 10, 09:50   

Ok dzięki :-P

Edit: Wpisałem swój E-mail i pod tym do wpisania E-mailu wyświetla się coś takiego: E-mail address already in database. Please try again.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz