ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Odyn
12 Styczeń 10, 21:14
Ograniczenie spamu - reguła pięciu słów
Autor Wiadomość
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 10, 21:02   

ponceriusz napisał/a:
dodam jeszcze, że psują także forum posty typu "Ten temat jest z sierpnia..." , powinny być za to warny, lub chociaż, żeby takie posty były usuwane


Nie zgadzam się, bo jak ktoś pisze w temacie sprzed roku post typu "u mnie wszystko działa" to krew mnie zalewa. A jak się nikogo nie upomni to będą w takim temacie dalej pisali(przykład Klik Przynajmniej ktoś te posty usunął ) Te posty były z tego tematu Klik
_________________
>>Moje mapy<<
Ostatnio zmieniony przez Threeth 12 Styczeń 10, 21:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 10, 21:07   

Threeth, takich typków lepiej po prostu ignorować. Administracja jest od upominania. Za pseudomoderację odgrywaną przez userów powinny być jakieś drobne lub mniej drobne kary.
Dobra, z mojej strony to wszystko, bo nie chcę spamować. Jakby co, jestem na PW i odpowiadam na pytania :)
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 10, 21:14   

Fryzjer, będziesz liczył ilość wyrazów we wszystkich postach użytkowników i pilnował kto ma ile upomnień? :/ Daj spokój... Nie widzę sensu stosowania takich ścisłych ograniczeń na tym forum.
Jeśli ktoś zasługuje na ostrzeżenie ze względu na jakość swoich wypowiedzi, to dostanie je bez różnicy czy będzie pisał posty na 2 czy 6 wyrazów.

Temat zamykam.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 12 Styczeń 10, 22:05   

tusilos napisał/a:
zgadzam się z ponceriusz'em na ten temat.

Ten post jest idealnym argumentem przeciwko teorii Fryzjera - ma ponad 5 słów, a nie wnosi nic. Kompletny spam, mimo, że byłby zgodny z cudowną regułą...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz