ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[jednostki] Jakie wojsko?
Autor Wiadomość
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 11, 00:42   

banan12321 napisał/a:
sorka że tu pisze , ale nie chce zakładać 50 nowych tematów. Gramy z kumplami przez neta 3 na 2, nie wiem dlaczego od wczoraj cały czas się nam laguje??. Co chwile wyskakuje nam komunikat połączenie zerwane, i co chwile kogoś wyrzuca. A jeszcze 3 dni temu śmigaliśmy po 2 godziny, i nic nie wyskakiwało, wszytko płynnie chodziło. Jaka to może być przyczyna??


Któryś z Was ma problemy z netem. Być może ktoś coś ściąga itp. Jeśli łączycie się przez IP to spróbujcie zagrać przez GR.

banan12321 napisał/a:
Ja tam kase zawsze mam dużo. Robię kamień tak 18 kopalni, pełno wołów to kamień leci równo i sprzedaje go. Nie mam czasu na robienie browaru karczmy, kamień mi wystarczy. A wczoraj zrobiłem taką twierdze, żę kumpel 400 rycerzy na mnie wysłał i każdy padł. 250 kuszników, i cały zamek do okoła polany smołą. Byłem sam na 2 kumpli, broniłem się 2 godziny i nic, w końcu się poddali. Nie wiedziałem że kusznicy tacy dobrzy są do deffa


Nikogo nie urażając kto inteligentny wyskakuje na czołg z nożem? Nikt myślący nie wyśle na kuszników rycerzy. Skoro bronisz się w taki sposób wystarczy zrobić 150 katapult i będziesz się bronił nie 2h a 2 min albo i to nie...
Ostatnio zmieniony przez DonKamillo 19 Lipiec 11, 00:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 11, 00:42   

Może to być wina hostera i tymczasowa awaria jego internetu (też tak czasami mam), spróbujcie zmienić hosta, nic innego nie przychodzi mi do głowy, jak przyjdzie ktoś bardziej doświadczony to może Ci odpowie.
 
 
Rahnen 
Burżuj

Wiek: 28
Posty: 220
Skąd: Małopolska
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 11, 20:23   

Artxt123 napisał/a:
Jeżeli chodzi o mangonele to z nimi przeważnie tak jest, że same strzelać nie chcą :-> , niezależnie od postawy.


W twierdzy deluxe mangonele strzelają same, w krusku i warcheście już nie.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 11, 22:37   

W SHC mangonele również strzelają same.
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 28
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 19 Lipiec 11, 23:33   

Oczywiście, że strzelają same tylko czasami nie chcą. :-(
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
ImpPoland 
Wolny chłop


Gra w: 1 Deluxe, Crusader, 2, Extreme
Wiek: 29
Posty: 67
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 11, 17:04   

Jeżeli masz tak dużo czasu to spokojnie się rozbuduj, 100 konnych łuczników, 50 tarcz, do tego może być z 40 konnych rycerzy (albo więcej jak masz kase), no i najlepiej jakieś 100 assasynów, poza tym i tak większość roboty odwalą łucznicy z tarczami, ale rycerze też niech będą na wszelki wypadek gdyby łucznicy zostali przygnieceni z kilku stron. Assasyni już na koniec, bo nie ciężko im będzie przejść przez mury pełne łuczników albo przez fose, tak więc pilnuj łuczników z tarczami, a assasyni na koniec i najlepiej ich gdzieś na krancu mapy schowaj. ctrl + 1, czyli pod 1 zaznacz sobie konnych łuczników, pod 2 zaznacz tarcze (wtedy łucznikom wydaj polecenie do celu, i po chwili przełącz się na tarcze i w to samo miejsce skieruj), konnych rycerzy pod 3, ale nie muszą idealnie jechać z resztą. Assasynów możesz pod 4, ale nie musisz, (chyba że wróg będzie miał sporą armie, to wtedy warto zaskoczyć go). Myślę że pomogłem, jak już nie autorowi, to może komuś innemu ;p
_________________
http://www.youtube.com/user/Impcabal?feature=mhum - Poradniki oraz filmy z Stronghold Crusader i nie tylko!
http://www.lastfm.pl/user/Podwojny12 - Profil na last fm
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 11, 17:36   

Artxt123 napisał/a:
Oczywiście, że strzelają same tylko czasami nie chcą. :-(


To trzeba ustawić, żeby były "agresywne".
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 28
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 11, 18:12   

DonKamillo napisał/a:
Artxt123 napisał/a:
Oczywiście, że strzelają same tylko czasami nie chcą. :-(


To trzeba ustawić, żeby były "agresywne".


Tak jak już napisałem, czasami nie strzelają niezależnie od postawy.
 
 
 
banan12321 
Wędrowiec

Gra w: krzyżowiec
Wiek: 30
Posty: 11
Skąd: Tychy
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 20 Lipiec 11, 19:32   

A co do katapult, to można je ustawić : postawa obronna,agresywna,utrzymaj pozycje.I co to daje, bo naciskałem, i nic się nie zmienia dalej strzelają tak jak strzelały. I 2 pytanko, jeśli kumpel robi 200 rycerzy, to ile bym musiał zrobić tych rycerzy bez koni aby zmielić wszystkich
_________________
Kox
 
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 20 Lipiec 11, 20:33   

201 zbrojnych :D
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 11, 20:53   

banan12321 napisał/a:
A co do katapult, to można je ustawić : postawa obronna,agresywna,utrzymaj pozycje.I co to daje, bo naciskałem, i nic się nie zmienia dalej strzelają tak jak strzelały. I 2 pytanko, jeśli kumpel robi 200 rycerzy, to ile bym musiał zrobić tych rycerzy bez koni aby zmielić wszystkich


Musiałbyś zrobić 50 i dużo lepiej nimi operować lub zrobić 200 i operować nimi minimalnie lepiej.
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 21 Lipiec 11, 00:04   

Wiesz co, najlepiej w ogóle nie rób wojowników bo się nie opłaca. Zainwestuj w więcej assasynów, którzy są 4-najlepszą jednostką w walce wręcz, a są tani i mają swoje umiejętności ;-) . Jak przeciwnik robi dużo rycerzy tych na koniach możesz ewentulanie zrobić do konnych łuczników z 60 kuszników + 30 tarcz tak jak to opisał ImpPoland. Tylko nigdy nie wychodź nimi bez assasynów. Jak gracie na 1h no rusch powinno Ci wystarczyć kasy na tyle wojska nawet jak nie jesteś doświadczony.
Ostatnio zmieniony przez Kupiec Hrupkuw 21 Lipiec 11, 18:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 33
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 21 Lipiec 11, 02:53   

I co mu zostanie po konnych łucznikach jak wjedzie w nich rycerzami?Nawet assanyni nic nie pomogą. Grając na godzine no rush mozna praktycznie wszystko zrobic i jeszcze zostanie full kasy.Nawet rycerzy do limitu.
Najlepiej zobacz co robi przeciwnik jak buduje wieże i kusznikow na nich to zrob 40 katapult ktorymi niszczysz wieze a za reszte rycerzy + rzeczy przyjemne ktorzy zmiotą wszystko co stanie na ich drodze :) . A jeżeli nie kampi nie musisz robic katapult , wystarczą sami rycerze ew kilka taranow. Jesli przeciwnik atakuje wczesniej niz ty to budujesz ile dasz rade katapult i walisz w rycerzy. To co zostanie dobijasz swoimi rycerzami. Na mapie gdzie jest duzo surowcow nikt sie nie bawi w konie + tarcze bo są prawie bezuzyteczne, zresztą budowanie tarcz troche trwa jesli nie ma się wprawy :)

Jednakże wszystko zalezy od surowcow na mapie, pozycji , zasad itp :)
 
 
Blochu 
Wędrowiec


Gra w: Twierdza Twierdza krzyżowiec Twierdza Legendy
Wiek: 30
Posty: 7
Medale: Brak

Wysłany: 21 Lipiec 11, 12:42   

Hehe łucznicy konni i tarcze to jest najlepsze połączenie jakie może być... Po prostu gdy już wyjdziesz na prostą to zaczynasz robić tak o. 100 koni i 60 tarcz. Wtedy ruszasz na zamek i jesteś skazany na sukces
 
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 33
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 21 Lipiec 11, 14:03   

Sory ale nie masz racji . Pomysl ile czasu zajmie mu robienie tych tarcz? A ile zrekrutowanie rycerzy i atak nimi, tak mozna grac na low res a nie na K@W i tym podobnych
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz